FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rozītes Konditoreja

brīnišķīgas kāzu tortes jūsu īpašajai dienai
Jelgava. Piegāde uz jebkuru vietu Latvijā
+371 29962819 Facebook
Jelgava. Piegāde uz jebkuru vietu Latvijā

+371 29962819

Pakalpojuma apraksts

Rozītes Konditoreja

Brīnišķīgas tortes jūsu īpašajai dienai!

Pašas labākās un svaigākās sastāvdaļas, lieliska garša un īpaši jums izveidots dizains. Mūsu konditoreja ir mājražošanas uzņēmums, tādēļ spēj nodrošināt kūkas izcilo kvalitāti un individuālu pieeju, īstenojot katra klienta vēlmes. Rozītes konditorejas tortes ir īpašas, jo tiek gatavotas nežēlojot īstu sviestu, saldo krējumu, kā arī svaigas Latvijā augušas ogas un citas 100% dabīgas sastāvdaļas. Mūsu konditorejas izstrādājumos nav augu tauku, garšas pastiprinātāju vai E vielu.

Uzskatām, ka kāzu dienas galvenajam kārumam – kūkai – ir jābūt izcilai pēc garšas un arī izskata. Klientiem, kuri vēlas mūsu kūku izvēlēties kāzās, piedāvājam veikt kāzu kūku degustāciju, lai varētu iepriekš nogaršot un izvēlēties tieši jums piemērotāko kūkas garšu. Kūkas noformējums tiek veidots uzklausot jūsu sapņu kūkas idejas aprakstu, kā arī piedāvājot meistara idejas jūsu izvēlei.

Lai aiztaupītu jums lieku satraukumu, kāzu kūku piedāvājam nogādāt tieši uz svinību vietu.

Kopā piepildīsim jūsu sapni par ideālu kāzu kūku!

Jautā mums!

captcha