FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Skrundas muiža

kāzu svinību vieta
Pils iela 2, Skrunda, LV-3326
+371 6337****Parādīt , +371 2211****Parādīt Mājas lapa / Twitter / Facebook
Pils iela 2, Skrunda, LV-3326

+371 6337****Parādīt

+371 2211****Parādīt

Viesu skaits
160
Guļvietas
80
Līdz Rīgai
137 km
Pie ūdens
Pakalpojuma apraksts

Skrundas muiža

Dižciltīgas kāzas Skrundas muižā

Bērnībā katra meitene kaut reizi, klausoties pasaku, ir iedomājusies sevi princeses vietā. Pieaugot pasakas aizmirstas, bet justies kā princesei vismaz reizi dzīvē tomēr joprojām gribas. Sapni ir iespējams realizēt, savu īpašo – kāzu dienu – nosvinot kā īstai princesei pieklājas – muižā!

Ventas upes gleznainajā krastā, kur vienuviet saplūst lauku miers ar pilsētas šarmu, vēstures stabilitāte – ar nākotnes romantiku, atrodas viena no senākajām Latvijas muižām – Skrundas muiža. Viesi rītausmā tiek modināti ar putnu dziesmām un, paveroties pa logu, var baudīt Latvijas gleznaino un mierpilno dabu. Tā atrodas unikālā vietā, nokļūšana līdz muižai ir viegla un ērta: Rīgas–Liepājas šosejas malā ievijas bruģakmeņiem klāts ceļš, kas aizved līdz pat namdurvīm. Skrundas muiža ir pilnībā renovēta un atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, kļūstot par nozīmīgu objektu Latvijas kultūras vidē un lielisku vietu neaizmirstamām kāzu svinībām.

Neskatoties uz to, ka Skrundas muiža ir iekārtota grezni, kāzu organizēšana šeit ir iespējama gandrīz ikvienam svinēt gribētājam. Muižas pārstāvji ir gatavi piedāvāt jums piemērotāko kāzu svinību variantu.

Skrundas muižā iespējams rīkot gan mazākas, gan lielākas kāzas. Nelielu svinību dalībnieki šo īpašo dienu var baudīt kādā no jaukajām muižas banketu zālēm, savukārt lielākām kāzu svinībām iespējams noīrēt visu muižas kompleksu. Skrundas muižā jūs varat gan rīkot laulību ceremoniju, gan pavadīt jautru vakaru pie bagātīgi klātiem galdiem, turklāt ceremoniju iespējams baudīt arī brīvā dabā – gleznainajā muižas parkā.

Kamēr kāzu viesi uz nozīmīgo pasākumu ierodas, izmantojot kādu no mūsdienīgiem un tradicionāliem pārvietošanās līdzekļiem, novietojot tos plašā, apgaismotā autostāvvietā, kur vieta atradīsies gan vieglajām mašīnām, gan autobusiem, jaunajam pārim ir iespējams ierasties īpaši ekstravaganti un dižciltīgi – zirgu mugurās.

Arī par kāzu norisi kopumā gatavi parūpēties gādīgie muižas darbinieki, nodrošinot gan pasākuma organizēšanu, profesionāla svētku rīkotāja vadībā izplānojot kāzu gaitu, gan atbilstoši jaunā pāra vēlmēm un pasākuma tematikai izrotājot telpas un pat nodrošinot kāzu viesus ar oriģināliem ielūgumiem. Skrundas muižā vēsturiskais gars sadzīvo ar mūsdienīgām tehnoloģijām, tādēļ kāzu rīkotājiem nebūs jādomā, kur meklēt projektoru bilžu vai filmas rādīšanai, apskaņošanas un gaismošanas ierīces vai mikrofonu vakara vadītājam, jo muižā tas viss ir pieejams.

Skrundas muižā ir iespējams rīkot banketus līdz pat 120 cilvēku plašai kompānijai, viesus izvietojot pie galdiem, vai nodrošināt ērtu svinēšanu līdz pat 250 cilvēkiem, ja tiek izvēlēts furšeta tipa galds. Pieredzes bagātā muižas šefpavāre ir izstrādājusi īpašu kāzu ēdienkarti, taču saskaņā ar svinētāju vēlmēm galdā var tikt celti dažnedažādi citi gardumi.

Kāzu dalībnieki var pēc patikas izdejoties un neuztraukties par naktsmājām, jo līdz ar pusnakts iestāšanos balle nebūt nebeigsies! Viesiem ir pieejami 12 labiekārtoti viesnīcas numuriņi, aprīkoti atbilstoši augstākajiem standartiem. Kopumā Skrundas muižā ir iespējams izguldīt 72 nogurušus kāziniekus, kuri priecāties par jauko pasākumu varēs turpināt arī nākamajā dienā.

Bet tālāk jau, kā zināms, viņi dzīvos ilgi un laimīgi...

Virtuālā tūre

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha