Kāzu pakalpojumi
Svinību vietas
Skatīt visus

Skatīt kartē

Kāzu modes katalogs
Idejas un padomi
Skatīt visus
Kāzu stāsti
Skatīt visus
plānošanas rīki

Ja ir slikti laika apstākļi...

Atvērt jaunu tēmu
A

AnnaBella

Sveikas! Mēs plānojam tagad kur doties pēc ceremonijas, gribētos protams brīvā dabā...un domājams, ka arī viesi līdzi dosies (un tie ir ap 45 cillv.) taču ko darīt ja ir slikti laika apstākļi??? Vai jums ir ieplānoti jau kādi rezerves varianti? Mēs jau dikti gribētu uz Rundāles pils parku!
4 atbildes

Zhagatinja

ja , es buutu preceejusies Latvijaa , noteikti viens no celja meerkjiem buutu Rundaales pils .....
jo ljoti skaistas bildes un vieta , bez tam ir ljoti demokraatiskas cenas :)

nosey_angel

No 60 cilvēkiem mums par stundas īri Piknika laukumā prasīja 85 Ls, vairs atsevišķi par ieeju pils dārzā nav jāmaksā, viss ir iekļauts - tā, ka tas pats vien sanāk.

Kāziniekiem ir 50% atlailde gan ieejai pils dārzā, gan pilī - Jums un viesiem :) Tā, ka ir ļoti demokrātiski :) Mēs domājam, ka ir tā vērts!
A

AnnaBella

Kādas tad ir izmaksas ja nav noslēpums? Cik maksā norezervēt uz stundu to piknika laukumu? un vai ejot tādā lielā grupā pils parkā nav kaut kādas atlaides vai arī ir 1.50Ls no cilvēka?

nosey_angel

Sveika!

Paskatījos Tavu kāzu datumu, mums ir 11. augustā, mēs esam ieplānojuši doties uz Rundāles pili, precīzāk parku. Plānā ir ar viesiem pirmo tostu, cienastiņu Rundāles Piknika laukumā (esam jau rezervējuši uz stundu), tur arī kopbildes ar viesiem, kā arī mūsu fotosesija gan parkā, gan pašā pilī ar vedējiem. Mums piedāvāja alternatīvu, ja lietus līs, tad Dārznieka māju. Katrā ziņā, es domāju, ka vasarā lietus jau nav tik traks (ja vien nav izņēmumi) un mazliet palīst, pēc tam pāriet! ļoti, ļoti ceru, ka tā būs!
Pro reklāma

Precos Pro

Esi pakalpojumu sniedzējs?

Pievienojies mums un paplašini savu klientu loku

Uzzini vairāk

Pieraksties jaunumiem

Saņem aktuālākās kāzu idejas, iedvesmu un jaunākos pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus.