Kāzu pakalpojumi
Svinību vietas
Skatīt visus

Skatīt kartē

Kāzu modes katalogs
Idejas un padomi
Skatīt visus
Kāzu stāsti
Skatīt visus
plānošanas rīki

Kāzu fotogrāfs par saprātīgu cenu vēlams 2 dienām

Atvērt jaunu tēmu

Ms_Lyndinette

Sveikas meitenes,

Meklēju fotogrāfu,kas fotografētu no līgavas sagatavošanās/izpirkšanas līdz mičošanai, UN vēlams arī vēlāko pasākuma gaitu+otro dienu.
Cik skatos te forumā- fotogrāfu tiešām daudz,bildes skaistas,taču kolīdz runājam par cenām tās tiešām ir astronomiskas plus aptuveni 20 Ls par h klāt,ja gribam arī pēc mičošanas(nemaz nerēķinu cik maksātu otrā diena). Gribas,lai bildes ir skaistas, gaisīgas ar gaumi, un par krīzes cenu.
Varbūt kādai ir laba pieredze ar savu fotogrāfu,ar kuru varētu sarunāt citas cenas otrajai dienai utml... Novērtējam fotogrāfa darbu,bet tūkstošus maksāt arī neesam gatavi.
PALDIES jau iepriekš,ja ko ieteiksiet...var arī privāti ;)
4 atbildes
e

evitish

Ms_Lyndinette jau uzrakstīju privāti, taču varbūt vēl kādai var noderēt informācija.
No pieredzes varu ieteikt jauno fotogrāfu Jāni Amoliņu> janisamolins.daportfolio.com
Naudas ziņā neprasa daudz!! Visticamāk, jo nav pazīstams plašākai publikai kā citi lielie,pieprasītie fotogrāfi, taču talants šim puisim netrūkst!
Biju kāzās, kur viņš fotografēja. Diskrēts, pat nemanāms. Ļauj jaunajam pārim un viesiem izbaudīt kāzu dienu. Paši brīnījāmies pēc bilžu saņemšanas(laikam bija 2 nedēļas), pa kuru laiku sabildēti visi momenti. :) Iesaku sazināties, apjautāties.
v

viena meitene

mums fotogrāfs 20lati stundā + degviela! Jā, variants nav gluži slikts, ja ir draugs vai paziņa ar labu fotoaparātu, BET... no manas pieredzes..mums nesanāca kristību bildes ar visu labo fotoaparātu, jo baznīcā bija neliels apgaismojums un cilvēks, kurš fotogrāfēja ...nebija fotogrāfs. Cilvēks, protams, centās, bet.. tomēr-fotogrāfēt ir jāmāk!! Tomēr kāzas! Protams, tā mana pieredze.
p

puķu meitene

Lilelākā daļa negrib fotografēt ilgi pēc mičošanas un vēl otrā dienā, jo tas esot ļoti nogurdinošs process. Ir bijušas arī vairākas diskusijas par šo tēmu, kurā savu viedokli izteikuši arī paši fotogrāfi - pameklē...
Mēs piemēram domājam parunāt ar vienu labu draugu, kuram ar'ī otoaparāts ir labs, lai otrās diena sskaistākos mirkļus iemūžina viņš - rezultātā bildes būs no abām dienām un būsim krietni ietaupījuši.
K

Katrina173

skatoties cik liela ir cenas amplituda??
kadas sumass gribi ieklauties??
Pro reklāma

Precos Pro

Esi pakalpojumu sniedzējs?

Pievienojies mums un paplašini savu klientu loku

Uzzini vairāk

Pieraksties jaunumiem

Saņem aktuālākās kāzu idejas, iedvesmu un jaunākos pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus.