Kāzu pakalpojumi
Svinību vietas
Skatīt visus

Skatīt kartē

Kāzu modes katalogs
Idejas un padomi
Skatīt visus
Kāzu stāsti
Skatīt visus
plānošanas rīki

Fotogrāfs Artūrs Zuika

Atvērt jaunu tēmu
g

graacija26

Man ir norezervēts šis fotogrāfs, bet gribētu dzirdēt atsauksmes no meitenēm, kam viņš kāzas ir bildējis..
kādas ir bildes un varbūt kādu labāko var ielikt te, lai ir priekštats :)
12 atbildes
I

IngaK

Jums ir jāpasaka skaidri ko Jūs vēlaties, košas, gaišas krāsainas bildes, melnbaltas gribat vai nē, gribat platleņķa tas izlocītasd vai nē, fotogrāfs lai neliek bildes bez piekrisanas, utt.
Savādāk Jūs tā padomājat un domājat ka Jūs sapratīs cilvēks no skatiena. Labāk pabrīdināt par savām kaprīzēm, lai viņš atzīmē savā plānotājā, ko un kā Jūs velaties - lai pēctam nav nekādi pārsteigumi. Fotogrāfs arī sev nevēlas sliktas atsauksmes un viņš noteikti visu darīs pēc labākā nodoma.
A

Apsīte

Nevarēšu padalīties savos iespaidos par šo fotogrāfu, jo mēs esam izvēlējušies citu un par šo neko neesmu dzirdējusi, bet tikko draudzene pateica zelta vārdus, kurus šķiet var attiecināt uz visu - ja izvēlies kāda cilvēka pakalpojumus /fotogrāfu, stilisti, mūziķus utt./ paļaujies uz viņiem, jo tas ir viņu darbs, ja tev nav pārliecības un šaubies, tad kāpēc? Ja šaubies un neuzticies, varbūt nevajag izvēlēties. Piekrītu - labāk, lai saskan viedoklis jau sākumā un mūsu dienā man nav lieki jāstreso.

Caurvēja Līgava

Par to, ka cenas 2x lielākas, tad Inguciim taču kāzas bija vairāk nekā pirms gada, turklāt vēl fotogrāfu pasūta vēl vismaz pusgadu iepriekš. Toreiz krīze bija :) Tagad jau visi domā, ka atkal treknie laiki, cik nācas dzirdēt, visi uzskrūvē cenas.
Un arī kā jau meitenes iepriekš teica, vienmēr pirms rezervācijas prasiet vismaz pāris pilnus albumus apskatīt. Es tādā veidā atteicos no viena fotogrāfa, kas bija man sarakstā. Mājas lapā bildes bija ļoti glītas, bet pilnā albumā līgava ar izstiepto seju un neproporcionālām ķermeņa daļām dēļ tā leņķu objektīva un vairākums bilžu apstrādāts tādās drumās krāsās, kas īsti manai gaisīgai koncepcijai nederēja.
Vēl, mēklējot fotogrāfu, iesaku ar viņu satikties personīgi, turklāt labāk kopā ar līgavani, lai saprastu, vai cilvēks patīk kā cilvēks, vai esiet "uz viena viļņa". Un arī palūgt pāris klientu kontaktus un uzprasīt viņiem, vai viņi ir apmierināti ar pakalpojumu, varbūt bija kādi "zemūdens akmeņi" darbā ar šo fotogrāfu.
I

Ingucis85

Tu mani šobrīd sabiedēji. Mēs viņu izvēlējāmies paskatoties bildes i-netā. Mums patika, Acīm redzot arī Tavas bildīts redzējām. Cena arī ir pievilcīga, bet tā ir 2x lielāka kā tavājā. Vai nevarētu būt, ka Tu paņēmi bildes, piemēram, bez apstrādes?
I

Inguciic

No savas pieredzes - neiesaku šo fotogrāfu. Kaut arī manas kāzas bija vairāk kā pirms gada, vēl jo projām man ir dusmas. Labi, var jau teikt - pati vainīga - samaksāji tikai 130Ls un tad arī dabūji bildes par atbilstošo cenu, bet tomēr...
Iespējams, ka mēs bijām pārāk atšķirīgas personības, bet mēs ar vīru abi pret vakaru jau bijām nokaitināti...mums neizdevās saprasties bez vārdiem.
Es nerunāšu par lietām, kas, iespējams, ir gaumes lieta, bet, kad mēs pirms kāzām tikāmies ar šo fotogrāfu, es skaidri un nepārprotami teicu, ka man nepatīk, kad tiek izmantoti leņķu objektīvi, kas panāk izstieptu efektu bildēs. Tas netika ņemts vērā un rezultāts ir tāds, ka visas fotogrāfijas, kuras fotografētas pie baznīcas (mazās kompānijas, ar draugiem, radiem) ir pilnīgi nelietojamas. Labi, mēs pa vidu abi izskatamies normāli, bet viesiem ģīmji izstiepti platumā.
Kad saņēmu bildes, es to teicu arī pašam Zuikam, bet man tika atbildēts, ka tajā vietā, kur viņš fotografēja, viņam esot bijis pārāk maz vietas. Piedodiet, bet cienījamais fotogrāfa kungs pats vien izvēlējās to vietu, kur mēs stāvējām. Dusmas
Kronis visam - manas kāzu bildes savā mājas lapā viņš ir salicis bez manas piekrišanas (katrā ziņā neatceros, ka būtu devusi savu piekrišanu). Forši, vai ne?
Lēti nav labi. (tas gan nenozīmē, ka dārgi vienmēr ir labi :D)

Spicausis

Gaumes ir dazjaadas, bet man jau nu paaraak uzkriitosha shkjita fotograafa fiksaacija uz liigavu kaajaam un arii fakts, ka taada tipa bildes tiek liktas publiskai apskatei un to taam sastaav viss kaazu portfolio, jo bildes ir, nu... Teiksim taa pikantas un personiskas... Visi pusliidz normaali fotograafi maak un var fotografeet buduaara bildes, intiimus (dubult)portretus, bet shis liidz shim ir vieniigais redzeetais, kas to visu ir salicis chupaa un izlicis publiskai apskatei. Un es pieljauju, ka garaa bilzju seerijaa viens vai otrs piparotaaks kadrs lieliski straadaa, bet visi tie pipari kopaa rada taadu vulgaaru iespaidu.
E

Enijaz

Par Artūru Zuiku - tikai vislābākās atsauksmes! Viņš bija fotogrāfs manās kāzās, esmu ļoti ļoti apmierināta. Atraktīvs, pamāca, kur un kā stāvēt. Bildes un Slide show saņēmu ļoti ātri - nedēļas laikā pēc kāzām. Un cena ļoti pieņemama. Noteikti nenožēloju, ka izvēlējos viņu!
g

graacija26

Paldies par padomu satikties un paskatīt visu norisi, man taču ir tiesības redzēt par ko maksāšu, uzrakstīju fotogrāfam, ceru bus ok!

Viktorija_

Tāds ļoti atraktīvs! Māsīcas kāzās viņš fotografēja!Bildes?.... hmmm daudzas bija fotogrāfētas tālumā. Bet, droši vien, ka vislabāk būtu satikties un izrunāt visu, lai nav pārpratumu:)
d

danstan

pirms rezerveet fotograafu, noteikti ar vinju ir jaasatiekas! jaaredz bildes no vienaam pilnaam kaazaam. protams, maajaslapaas vienmeer ir saliktas uh un ah bildes. bet ir jaaredz pilns process.
kad es mekleeju fotograafu, man bija svariigas arii vakara bildes - tusinjsh, michoshana, danchi, etc. jo taas bildes ir ljoooti reti atrodamas www.
piedod, pieredzes gan ar A.Zuiku pashai nav.
ja ir iespeeja - satiecies ar vinju personiigi.
g

graacija26

Nu viņam ir mājaslapa, bet tur liekas, ka tādas sen bildētas, dažas ok, dažas labas...gribēju dzirdēt no pieredzes: kā viņš vada to procesu, palīdz atbrīvoties utt.
d

danstan

vai pats fotograafs neraadiija bildes?!
Pro reklāma

Precos Pro

Esi pakalpojumu sniedzējs?

Pievienojies mums un paplašini savu klientu loku

Uzzini vairāk

Pieraksties jaunumiem

Saņem aktuālākās kāzu idejas, iedvesmu un jaunākos pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus.