FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Spēles jaunajam pārim

Darbu, nedarbu vācelīte

Spēle ir izloze, kuru jaunais pāris veic, lai noskaidrotu kādus darbus jaunā sieva un vīrs kopīgajā laulības dzīvē katrs uzņemsies veikt, lai dzīvotu mūžam laimīgi. Spēles kartiņas vedēji vai pasākuma organizatori var pasniegt dažādi - lūdzot jauno pāri aizklātā veidā izvilkt aiz zelta diedziņiem sev tīkamo kartiņu, piesienot kartiņas pie ziediem, baloniem vai ozollapām, tādejādi veidojot krāšņu buķeti ar "darbiem un nedarbiem", no kuriem jaunais pāris izvēlas savējos. spēli sagatavojusi: Ieva Kokina(ievako@inbox.lv)

Kurš veiklāks?

Jums iepriekš ir jāsagatavo dažādi drēbju gabali, jo komiskāki,jo labāk (sieviešu biksītes, krūšturi, "sameikas" utt). Tad jaunajam pārim ir jāiet uz sacensībām, kurš ātrāk šīs drēbes izkārs un novāks. Palīgos,veļas šņori turēt nāk vai nu vecāki vai kāds no draugiem. Spēlei nepieciešams: veļas šņore, dažādi drēbju gabali, knaģi.

Uzmini nu!

Līgavai aizsien acis. Sasēdini dažus vīriešus rindiņā arī līgavaini. Tad līgavai liek taustīt vīriešu ausis, rokas vai kājas un ir jāuzmin, kurš ir vīrs! (nedrīkst teikt priekšā) Tad Līgavainim aizsien acis un dara to pašu ar, protams, sievietēm!Spēlei nepieciešams: šalle acu aiziešanai.

Cik labi pazīstat jauno pāri?

Sastājas 2 komandās pa 10 cilvēkiem. Katram rokā savs cipars no 0 - 9. Komandai jāatbild uz jautājumu ar cipariem, nostājoties pie jaunā pāra:

1.Viņu īpašumā esošās mašīnas Nr?
2.Līgavaiņa dzimšanas dienas datums?
3.Līgavas mobilā pēdējie 3cipari?
4.Dzīvokļa Nr., kurā dzīvo jaunais pāris?
5.Mēneša datums, kurā iepazinās jaunais pāris?
6.Līgavas vārda dienas mēnesis?
7.Cik Mārtiņi ieradušies uz kāzām?
8.Cik cilvēkiem tika klāts šīs dienas kāzu galds?
9.Ja vēlēsieties dāvināt līgavainim kreklu, kuru izmēru pirksiet?
10.Kurā datumā jaunais pāris svinēs savas kāzu jubilejas?

Jautrie salīdzinājumi

Pirmais raksta jaunais vīrs, protams, slēpjot to no savas sievas, jāuzraksta stabiņā ar numuriem desmit dzīvnieku nosaukumus (var arī kukaiņu, putnu, rāpuļu). Pēc tam to pašu dara arī sieva.

Vadītājs prasa pārim paskatīties uz to lapas pusi, kur stabiņā ir sarakstīti faunas pārstāvji, ar vīru izvēlētie.

Tātad, Viņš - vīrs: Ir maigs kā ..., , stiprs kā..., sabiedrisks kā..., autoritatīvs kā..., neatkarīgs kā..., akurāts kā..., ātri iemīlas kā..., drosmīgs kā..., skaists kā...

Pēc tam tiek nosaukti faunas pārstāvji, kurus izvēlējās sieva.

Tātad, Viņa - sieva: Transportā ir kā..., ar radiniekiem ir kā..., ar darba kolēģiem ir kā..., veikalā ir kā..., savā mājā ir kā..., kafejnīcā vai restorānā ir kā..., ar priekšnieku ir kā..., draugu kompānijā ir kā..., gultā ir kā..., ārsta kabinetā ir kā...