FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pikantās spēles

Banānu ēšana

5 pāri Vīrieši sēž krēslā ar banānu starp kājām. Sievietes uz ceļiem viņiem pretī. Kura sieviete pirmā apēdīs banānu, tie vinnē. Nepieciešams: 5 banāni.

Skulptūras

Sievietes veido skulptūras muzejā, vīrieši novērtē, kura ķermeņa daļa vissmukākā. Pēc tam, kad visi pateikuši savu viedokli, dabū bučot to vietu, kas patikusi.

Gredzenu ripināšana

Gredzenu sievas ripina pa bikšu starām augšā un lejā (tāpat var ripināt citus priekšmetus, piemēram, mandarīnus).

„Kastītes stumšana”

Stafete ar piesietu šampanieša pudeli (var piesiet arī ābolu, var minerālūdens pudeles ar nedaudz ūdens), jāpastumj sērkociņu kastīte līdz konkrētam attālumam, vai kaut kam apkārt. Ir divas komandas. Komandai, kura uzvar tiek abas šampanieša pudeles! Spēlei nepieciešams: 2 šampanieša pudeles, 2 sērkociņu kastītes, 2 striķi.

Smieklīga izģērbšanās

Noliek zālē 2 aizslietņus (divi var turēt palagus). Uzaicina vienu puisi un vienu meiteni. Katrs aiziet aiz sava aizslietņa. Tad pēc komandas katrs novelk pa vienam apģērbam. Atšķirība ka meita drēbes ņem ārā no somas un liek uz aizslietņa. Spēlei nepieciešams: Soma ar meitu apģērbiem, 2 aizslietņi (vai palagi).

Grupveida orgasms

Visi spēlētāji noguļas, apsēžas juku jukām uz grīdas, krēsla, soliņa, palodzes (uz kā vien var apsēsties) Vadītājs izdala numurus visiem pēc kāras no 1 līdz n (n - spēlētāju daudzums). Pēc komandas tas spēlētājs, kuram ir numurs 1, atskaņo pirmo orgasma skaņu, pēc tam spēlētājs ar numuru 2, atskaņo divas tādas pašas skaņas, trešais - trīs, utt. Spēles noteikums, ja spēles laikā kāds no spēlētājiem pasmejas par sevi, vai par kādu citu, tad spēle sākas no sākuma. Šī spēle ir pietiekoši atšķirīga no ierastajām spēlēm kāzās.

Ieteikums: pirms tam parūpēties par piemērotu atmosfēru: gaisma, mūzika.