FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Spēles jautrībai

Iedzer!

Pēc komandas “Iedzer!” izdzert liķiera vai vīna glāzi un uzkost ābolu. Ābolam ir jābūt pilnīgi apēstam. Kurš pirmais – tas vinnējis. Uzvarētājam par godalgu ielej otru glāzi dzēriena. Smieklīgs moments ietver sevī to, ka vadošais “Iedzer!” vietā var teikt “Izlej!” vai “Uzdzer!”, spēlētāji tā un tā sāk dzert.

Līdz dibenam!

Mūzika skan un viesi pasniedz viens otram pudeli ar dzērienu – vieglu vīnu vai šampanieti. Mūzika norimt un tam pie kā nokļuva pudele, ielej no tās un saka tostu.

Neiereibis

Šo spēli aizvada jau svinību galā. Viesiem, īpaši vīriešiem, piedāvā paiet pa virvi, kura atrodas uz grīdas, ar izstieptiem taisni rokām. Tas, kurš saglabā līdzsvaru, paziņo par uzvarētāju.

Knaģi

Jāizvēlas divus spēlētājus. Labāk, ja pretējā dzimuma. Viens spēlētājs ar aizsietām acīm iznāk koridorā, bet uz cita cilvēka apģērba piesprauž, piemēram, 10 knaģus, kurus spēlētājs ar aizsietām acīm mēģina atrast.

Mānīšanās

Trīs dalībnieki. Katrs iedzer pa glāzei, kurās – divas ar ūdeni un viens ar degvīnu. Visiem ir jāatmin, kurā no trim glāzēm bija degvīns. Lieta ir tāda, ka degvīns bija visās trīs glāzēs.

Modinātājs

Pieci cilvēki sarunā dienas gaitā visur iet kopā. Viens no viņiem ir modinātājs, kurš jebkurā vietā pilsētā noteiktā laikā saka 'TRRR!' un neapstājas, kamēr pārējie četri nav viņam uzsituši pa galvu.

Tostu spēle

Mūzika skan un viesi pasniedz viens otram glāzi ar dzērienu – vieglu vīnu vai šampanieti. Mūzika norimst un tam pie kā nokļuva glāze, ielej no tās un saka tostu.

Lupatu spēle

Maiss ar lupatām. Visi sastājas aplī, skan mūzika un maiss tiek padots pa apli. Mūzika apstājas un pie kā paliek maiss, tas velk vienu lupatu ārā un velk mugurā. Beigu foto.

Noķer meiteni

2 apļi, puiši iekšā, meitas - ārā. 1.meita mazāk. Stop, mūzika! Puiši bāž savu galvu meitai kājstarpē. Kuram trūkst, izvēlas meitu un aiznes. Katrs aiznes meitu savādāk. Fotografēšanās, kā meitu aiznesa. Pēc tam dejo tā kā aiznesa.

Veļas žāvēšana

Divām komandām iedod veļas knaģus un avīzes. No avīzēm ar rokām jāizplēš apģērba gabalu kontūras un jāka¬rina uz veļas auklas. Kura komanda pirmā piekarina pilnu auklu, tā uzvar. "Palagi" u.tml. veļas gabali. neskaitās.

Aitas un gailis

Saaicini viesus uz spēli un katram iečuksti ausī dzīvnieka vārdu. vienam no viesiem iečuksti - gailis, pārējiem - aita. izliecies, ka katram no spēlētājiem ir cits dzīvnieka nosaukums. Piebilsti, ka nedrīkst teikt citiem savu dzīvnieka nosaukumu .Tad stāsti spēles noteikumus, ka tu stāstīsi pasaku un katrs spēlētājs - dzīvnieks, izdzirdējis sevi pieminam, iesauksies sava dzīvnieka balsī, skaļi un droši. Sāc stāstīt: "Kādam saimniekam bijusi pilna kūts ar dažādiem dzīvniekiem. Pats galvenais kūts lielsaimnieks bijis skaistais, krāšņais gailis.(gailis saka - kikerigī). mazajā aizgaldā mitinājās dažas aitas. bē. Ja spēlētāji spēlē šo spēli pirmo reizi, efekts satriecošs.

Laba vēlējumi

Lielu papīra lapu piestiprina pie sienas un saraksta dažādus laba vēlējumus, katrs viesis iet pie sienas un noliecas, lai caur kājstarpi varētu atzīmēt pēc iespējas augstāk. Var arī pa pāriem un puiši var mēģināt pacelt meitenes. Tagad varam redzēt, ko katrs spēj novēlēt jaunajam pārim! Spēlei nepieciešams: liela papīra lapa ar sarakstītiem novēlējumiem.

Ģenerāltīrīšana

Piedalās: 2 vai 3 komandas, pa X cilvēkiem. Norise: katras komandas pirmajam dalībniekam priekšā nober kaudzīti ar maziem sīkiem priekšmetiem, tik daudz, ka pagrūti ar abām rokām saturēt. Pēc starta pirmais dalībnieks visu salasa saujās, nober priekšā otrajam un tā līdz pēdējam spēlētājam, kurš atkal visu nober priekšā pirmajam spēlētājam. Balva: par ātrāko ģenerāltīrīšanu

Kurš pāris otru labāk pazīst?

3 pāri (jauno vecāki un vedēji)Uzdod jautājumus vienam par otru - Kāds vīram krekla izmērs? Kāds sievai kurpju izmērs? Vīra mīļākais dzēriens? Sievas mīļākās puķes? Vīramātes vārds? Sievas dzimšanas diena? 6 papīra lapas, 6 rakstāmie. Diploms "Labākais paraugs jaunajiem".

Karote ar dziju

2 komandas (var līgavas un līgavaiņa radi) Karote piesieta dzijā jāizver cauri drēbēm, tā lai dzija nesaplīst. Kuri pirmie to izdara turp un atpakaļ - tie vinnē.2 dzijas kamoli, 2 karotes. Komandas balva vai katram pa šokolādei.

Sultāna izgreznošana

Priekšā nāk trīs vīrieši. Šiem vīriešiem ir ļauts izvēlēties jebkuras trīs (var vairāk) sievietes. Skanot mūzikai, šīm sievietēm ar saviem apģērba gabaliem, greznumlietām ir jāuzpoš savs sultāns. Pēc tam, par sevis izpušķošanu, sultānam ir jānoskūpsta katra sava sieviete uz abām rociņām un uz abiem vaidziņiem, pie tam, tiek uzņemts laiks. (Bet netiek teikts, ka uzvar tas, kurš to izdara visātrāk). Parasti visi cenšas to izdarīt visātrāk, bet vinnē tieši tas vīrietis, kas to izdara vislēnāk, „Jo sievietēm patīk ilgāka samīļošana!”.

Mūmija

Vecā labā spēle, bet vienmēr jautra! Ir daži pāri, izdalu tualetes papīru ar kuru vienam ir jāsatin otrs mūmijā! Nedrīkst papīrs saplīst, tad izstājas! Kurš vinnē, tie dabū jaunus tualetes papīrus! Var no tualetes papīra izgatavot līgavu, tādejādi sacensties par labāko līgavu, bet labākā, kā jau zināms ir īstā līgava. Spēlei nepieciešams: Pāris ruļļu tualetes papīra

Bučas

Viens puisis un viena meitene, kurš ātrāk nobučos visus pretējā dzimuma viesus!

Dzijas kamols

Palielu dzijas kamolu un saspiežot starp kaklu un plecu padod pa riņķi, starp kuriem izkrīt, tie laukā un dod ķīlu (ķīlas vēlāk izpērk vai pa vienam vai kopā). Kad kamols apgājis, tad to pašu kamolu padod saspiestu starp ceļiem, tad starp elkoņiem, bet nedrīkst pieturēt ar roku. Spēlei nepieciešams: paliels dzijas kamols.

Lielie šorti

Katrai komandai iedod lielos šortus. Katrā šortu starā iekāpj pa vienam cilvēkam. Un tad apskrien tālāk nolikto krēslu. Spēlei nepieciešams: 2 lielie šorti

Dāvināšanas prieks

Cik puišu, tik meitu. Stop, puisis kaut ko dāvina no sava apģērba. Tad kurš pirmais apģērbjas.

Zeķubikses

5 puišiem iedod kaprona zeķubikses un pie mūzikas kurs seksīgāk tās uzvilks. Spēlei nepieciešams: kaprona zeķbikses.

Vārdi

1. variants: Sadala viesus 2 komandās + 2 vadītāji.

Liek notupties uz grīdas - netālu viena no otras.

vadītāji ņem segu (palagu, galdautu) un nostiepj starp komandām.

No katras komandas viens pārstāvis pieiet pie segas – tā ka viņi ir aptuveni pus metru attālumā viens no otra, bet pa vidu ir sega. Vadītājs skaita 1, 2, 3 un rauj segu zemē, ātri jāpasaka pretī stāvošā vārds!

2. variants: Cilvēki sēž pie segas ar mugurām kopā - neredz viens otru. Pārējie komandas biedri ar rokām rāda zīmes, kurš ir tas, kas sēž otrā pusē. Runāt drīkst tikai tas, kas pie segas, kļūdīsies, pretinieks uzreiz atpazīs.

Zvēri

Ir krokodils, zilonis, žirafe, var ari mikseri atveidot. Visi sastājas aplī, viens vadītājs ir vidū. Vadītājs iet apkārt un norādot uz kādu nosauc kādu no zvēriem. Zvēru atveido gan tas uz kuru tiek norādīts, gan tie, kas atrodas norādītajam blakus. Ja kāds parāda nepareizi, tad iet vadītāja vietā. Tā var spēlēt līdz apnīk.

Jautrie degunradži

Spēle ir kā sacensība. Katram dalībniekam uz deguna uzmauc sērkociņu kastītes vāciņu, tā lai tas stingri turas. Pēc svilpes signāla, (kaķa ņaudiena vai īgnā kaimiņa zvana), dalībnieki cenšas pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no "augoņa uz deguna" - bet- tikai šķoboties! Spēlei nepieciešams – sērkociņu kastītes.

Cits citam klēpī

Visi sasēžas aplī.

Vadītājs saka: "Visi, kas domā, ka ir pārāk resni, pārsēžas par vienu vietu uz priekšu!"

Pēc tam atkal: "Visi, kam mugurā balta apakšveļa pārsēžas par vienu vietu uz priekšu!" Un tā visu laiku. Dažā krēslā viens otram klēpī būs sasēdušies vairāki spēlētāji. Spēle ir izdevusies, ja dalībnieki sāk rādīt viens otram, vai viņam tiešām ir vai nav balta

Pavedināšana

Klātesošie izvēlas sev partneri un izveido apli. Viens notupstas, bet otrs stāv aiz muguras. Viens stāvošais ir bez partnera. Viņš skatās acīs visiem, kas notupušies, izvēlas sev partneri un piemiedz viņam ar aci. Ja abi saskatījušies, tupētājs lec kājās un skrien pie sava jaunā draudziņa. Bet šķiršanās no vecā!?! Ja vecais ir izmanīgs un pamana, ka pavedināts tiek viņa partneris - liek rokas tam uz pleciem un neļauj piecelties. Vientuļniekam jāizvēlas kāds cits. Meklē kamēr atrod. Kas paliek viens - tas atkal pavedinātāja lomā.

Bomžu balle 70-desmitajos

Visi sēž bariņā vai aplī un vidū griež pudeli. Pret kuru apstājas - tas nevis izģērbjas, bet gan apģērbj kādu gabalu no drēbju maisa, ko sarūpējusi saimniece. Kad visi saposušies vecās brillēs, cepurēs kurpēs, kleitās -var sākties 2. daļa - pāri gatavo priekšnesumus savos jaunajos tērpos vai arī dzied karaoki.

Rosols

Visi dalībnieki sasēžas aplī un vadītājs pēc kārtas nosauc dalībnieku turpmākos vārdus. Piemēram, kartupelis, ola, desa, majonēze, gurķis. Tad saka: „Mainās olas un desa!” Un visi nosauktie mainās vietām. Ja vadītājs (kas stāv vidū) sauc rosols, - tad vietām mainās visi dalībnieki. Nedrīkst sēsties nākamajā vietā, jāsēžas vismaz divas vietas uz priekšu. Vadītājam jācenšas ieņemt brīva vieta.

Skaiti, ja māki...

Spēlēt gribētājus sastāda rindā. Uzdevums ir katram vadītāja norādītajam spēlētājam nosaukt nākamo ciparu, bet ar nosacījumu, ka visu ciparu vietā, kuri dalās ar 3 - jāpalecas un jāsaka - hop! Piemēram: viens, divi, hop, četri, pieci, hop... Kurš kļūdās - izstājas. Izklausās vienkārši, bet ticiet man, diez vai tālāk par seši tiksiet. (Hop vietā var saukt – līgava, ģimene, kāzas, līgavainis utt.)

Zīmēšana

Vīrietis tur priekšā kājstarpei piespiestu baltu lapu, sieviete mutē tur flomāsteru un uz lapas raksta kaut kādu vārdu.

Šokolādes ēšana

Uz krēsliem (ne pie galda) apsēžas X cilvēki, klēpī katram noliek šķīvi, nazi, dakšiņu, uz šķīvja šokolāde iesaiņojumā. Katrs dalībnieks uzliek cepuri, uzvelk cimdus, attaisa šokolādi un, izmantojot nazi un dakšiņu, apēd šokolādi.

Balva: par ātrāko uzdevuma veikšanu.

Uzmini, ko reklamē!

(Nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās ierakstu sagatavošanas veidā). Tiek atskaņoti reklāmas rullīši līdz vietai, kur tiek minēts reklamējamais priekšmets. Jāuzmin, ko reklamē. Kad ir vai nav uzminēts, atskaņo rullīti pilnībā vai no tās vietas, kur apstājās.

Atrodi pāri!

Sievietes un vīriešus nostāda katrus savā zāles galā. Katram rokās iedod kartīti ar kāda dzīvnieka attēlu (pārim NE vienādus). Tad izslēdz gaismas (var palikt minimāls gaismas avots - sveces uz galdiem, bet labāk jau tumsā),                          pāriem jāvirzās uz zāles vidu, skaļi atdarinot attiecīgo dzīvnieku balsis un tādā veidā sameklējot savu pāri.

Ābolu padošana

Komandai priekšā paliela bļoda ar ūdeni, kurā peld X skaits ābolu un tāda pati bļoda tikai ar ūdeni. Pirmais ar muti ķeksē pa vienam ābolam ārā no ūdens, padod ar muti otrajam, tas met iekšā bļodā ar ūdeni. Trešais atkal ķeksē ābolus laukā utt.

Jautrā zīmēšana

Pie sienas liela lapa, viesiem jāuzzīmē līgava un līgavainis, vai arī dāvana, ko dāvināt jaunajiem, viens zīmē, pārējie saka priekšā, kā jāzīmē. Zīmētājam aizsietas acis. Zīmētāji var mainīties uz katru ķermeņa daļu un tml.

Veļas šņore

2 komandas, no avīzes jāizplēš apģērba gabali un jākarina uz šņores. Palagi, spilvendrānas neskaitās. Kura komanda pirmā piekarinās striķi. Spēlei nepieciešams: striķis, avīzes, knaģi.

Dari pats

Pildspalvas un lapiņas ar visu viesu vārdiem, katrs vienu izvelk un otrā pusē uzraksta, kas jādara (jādejo, jādzied vai jebkas cits), beigās tas viss jādara pašam rakstītājam, nevis cilvēkam, kas ir otrā pusē.

Abi kopā

2 cilvēkiem starp pierēm sērkociņu kārba un kopīgi jāaizskrien noteikts gabaliņš (var likt apelsīnus u.c. lietas).

Atrod pāri

Lapiņas ar dzīvnieku pāriem, meitenēm govs, kaza, aita, utt, vīriešiem bullis, āzis, auns utt. Katram jāatrod sava otrā puse un jādejo ar atrasto pusi.

Skaļākā rīkle

Sasēdina rindā vismaz piecus vīriešus, iedod tiem rokās avīžu lapas, vai izgriezumus no dažādiem laikrakstiem, ar dažādiem tekstiem. Pēc komandas, tiem skaļā balsī ir jāsāk lasīt savs teksts, uzvar tas, kura tekstu vislabāk bija iespējams saklausīt.

Spēlei nepieciešams: 2 komplekti ar kartītēm uz kurām ir cipari no 0 – 9

Pelnrušķītes kurpīte

Zāles vidū sastājas pāri. Sajauc pārus. Iegaumē savu jauno partneri. Kungus palūdz iziet no zāles. Dāmas tikmēr vienu kurpi ieliek maisā, bet otru noliek strīpā. Kungi nāk un pielaiko vienu kurpīti savai jaunajai partenrei. Apbalvo veiksmīgāko princi.

Kas ir maisiņā

Uzšuj skaistus baltus blīva auduma maisiņus un katru piepilda ar gaišu pulveri ( cukurs, milti, smiltis, baltie māli, soda. Viesiem bez smaržošanas jāpasaka, kas ir maisiņā.

Atmiņas

Katram viesim kopā ar ielūgumu tiek aizsūtīta kartīte uz kuras jāuzraksta kāda atmiņa par jauno pāri – kas kopā darīts, ar ko saistā jaunais pāris. Kartītes jāņem līdz uz kāzām. Vedēji nolasa kartītes un jaunajiem jāpasaka, kas to ir rakstījis.

Smieklīgā dāvana

Tiek iesaiņotas kādas četras dāvanas ar vienkāršām lietām – krūze, ziepes, burbuļbumbas un tamlīdzīgi. Bet visskaistāk tiek iepakots tualetes papīrs. Tad katram dalībniekam izdala kārtis, tad liek vilkt otreiz, ja sakrīt kārts zīme, tad drīkst izvēlēties vienu no dāvanām, kad dāvanas beigušās, tad drīkst iet pie jebkura un ņemt dāvanu, kas vislabāk patīk, smieklīgi skatīties, kā visi tiecas uz to lielāko dāvanu!

Es nekad neesmu

Katram viesim tiek iedotas 10 konfektes. (var citu skaitu atkarībā no viesu daudzuma apmēram 1/3 daļu).Tad pēc kārtas katrs pieceļas un pasaka kaut ko, ko viņš nekad nav darījis:

 • Es nekad neesmu smēķējusi;
 • Es nekad neesmu krāpis sievu;
 • Es nekad neesmu kails sauļojies jūrmalā; un tamlīdzīgi.

Kad kāds nosauc, ko nav nekad darījis visi, kas kādreiz to ir darījuši apēd vienu konfekti. Kad visi viesi ir pateikuši, ko nekad nav darījuši par uzvarētāju kļūst tas, kam ir atlikusi kaut viena konfekte.

Kurš veiklāks

Spēlē piedalās līgava, līgavainis un vēl kādi 3-4 sievietes un vīrieši. Visiem izdala lapiņas un pildspalvas. Uzdevums - kurš dziesmas laikā paspēs izdancināt visvairāk pretējā dzimuma pārstāvju, kā apliecinājumu par to saņemot parakstu. Nu un kuram visvairāk parakstu - tam balva. Tikai to dziesmu pirms tam vajag samontēt divu dziesmu (vismaz) garumā, jo ar vienu ir par maz.

Drosmīgās meitenes

No viesu pulka jāizvēl paši drosmīgākie un stiprākie puiši, tad tos aizsūta uz blakus telpu, kur tiem liek pārģērbties par meitenēm, iepriekš jāsagatvo pēc iespējas vairāk dažādu interesantu apģērbu gabalu – kleitas ar volāniem, krūšturi, svārki un tamlīdzīgas dīvainas lupatas. Šāds pasākums būs ļoti interesants, jo viesi neko tādu negaidīs!

Jautājums – atbilde

Sagatavo vienāda skaita kartiņas ar jautājumiem un atbildēm. Vēlams, lai piedalītos pāri - sieviete un vīrietis. Skaits - tik cik kartiņas. Sadala kartiņas divas kaudzītēs - vienā jautājumi, otrā - atbildes. Viens spēlētājs izvelk kartiņu no pirmās kaudzītes - jautājumu. Var likt viņam izdomāt, kam to adresēt. Otrs spēlētājs izvelk kartiņu no otras kaudzītes - atbildi. Viņš nolasa atbildi uz iepriekš nolasīto/uzdoto jautājumu.

Iespējamie jautājumi

 • Ko jūs darītu ja uzzinātu, ka vīrs (sieva) jūs krāpj?
 • Sakiet, jūs vienmēr esat tik kautrīgs/-a?
 • Vai jums patīk sievietes (vīrieši)?
 • Jums patīk dāvināt dāvanas?
 • Vai Jūs gribētu, lai jums ir mīļākā (mīļākais)?
 • Ko jūs gribētu, lai jums uzdāvina?
 • Sakiet, uz ko jūs esat gatavi?
 • Jums patīk lasīt svešas vēstules?
 • Jūs no rītiem ilgi guļat?
 • Vai savu brīvo laiku jūs pavadāt ar draugiem?
 • Jums patīk gatavot ēst?
 • Jūs šodien plānojat piedzerties?
 • Sakiet, jūs esat daudz grēkojis?
 • Jums patīk staigāt mēnesgaismā?
 • Jūs mēdzat skatīties uz kaimiņiem?
 • Vai vannā jūs dziedat?
 • Vai Jūs varat nopirkt mīlestību par naudu?
 • Jūs esat dzīvespriecīgs?
 • Vai jūs gribētu manu fotogrāfiju?
 • Vai jūs esat veģetārietis/- te?
 • Vai bieži aizņematies naudu?
 • Vai jums patīk peldēties kailam/kailai?
 • Vai jums ir nācies pamosties svešā mājā, svešā gultā?
 • Vai jūs nodarbojaties ar sportu?
 • Vai jums ir gadījies darbā aizmigt?
 • Vai jūs krācat?
 • Ko jūs teiktu, ja es jūs tūlīt pat noskūpstītu?
 • Vai jums patīk pēc ēšanas pagulēt?
 • Vai jums ir daudz noslēpumu?
 • Sakiet, vai es jums patīku?
 • Ko jūs teiktu, ja mēs ar jums aizietu pastaigāties divvientulībā?
 • Vai jūs ar mani ietu cauri mežam naktī?
 • Vai jums patīk manas acis?

Iespējamās atbildes

 • Es nevaru iedomāties savu dzīvi bez tā.
 • Uz šādiem jautājumiem es neatbildu.
 • Tikai uz citu rēķina.
 • Nē, es esmu pārāk kautrīgs.
 • Nevaru pateikt taisnību, jo tā varētu sabojāt manu reputāciju.
 • Tikai vājuma brīžos.
 • Varu pamēģināt, bet tikai attālāk no mājām.
 • Citi saka, ka, jā.
 • Tas ir mans hobijs.
 • Tikai ne šeit.
 • Lūdzu, nelieciet man justies neveikli.
 • Ar lielāko prieku!
 • Tikai tad, kad esmu viena/-s.
 • Tikai liecinieku klātbūtnē.
 • Tādu iespēju nevaru palaist garām.
 • To es jums pateikšu vēlāk (pie gultas (gultā)).
 • To noteikti var pamēģināt.
 • Tikai tagad un tūlīt.
 • Tikai tad, kad ir nepatikšanas darbā.
 • Ja palūgsi, tad jā.
 • Varu stundām ilgi, it sevišķi tumsā.
 • Nevaru finansiālu apsvērumu dēļ.
 • Vienreiz pamēģināju, nesanāca.
 • Kā jūs uzminējāt!
 • Tikai pa svētkiem.
 • Pat viena doma par to, man noved pie ekstāzes.
 • Tikai naktī.
 • Tikai pa pieklājīgu samaksu.
 • Tikai tad, ja neviens neredzēs.
 • Kaut kas jau ir jādara!
 • Kam negadās!
 • Nē, to es nevaru atļauties.
 • Pajautāšu sievai (vīram).
 • Tās būs mans jaukākais dzīves brīdis.
 • Kaut visu nakti.
 • Tā ir mana viskarstākā vēlēšanās.
 • Šobrīd esmu aizņemts/-a.

Pārbaudījums

Spēlētāji sasēžas rindā, cieši viens pie otra. Rokas liek uz ceļiem tā, lai kreisā roka atrastos uz pa kreisi sēdošā labā ceļa, bet labā roka uz pa labi sēdošā kreisā ceļa. Tie spēlētāji, kas sēž malās, to roku, kuras pusē nav sēdētāja, liek uz sava ceļa. Pirmais malējais spēlētājs, uzsit pa celi, pārējie spēlētāji dara to pašu, ar to pašu roku uz tā paša ceļa. Kad pienākusi otra malējā spēlētāja kārta, viņš pa celi sit divreiz, un spēle norisinās otrā virzienā, tikai šoreiz visiem pārējiem pa celi jāsit divreiz. Kas pa celi uzsit ātrāk, vai vēlāk, tas izstājas. Līdz ar spēlētāju skaita samazināšanos, spēles ātrums palielinās. Ritma organizācijai vari izmantot metranomu.

Sirsniņas

3-5 pāri (vīrietis un sieviete). Uz grīdas novietojiet telefona grāmatas (vēlams vienādas) tik daudz, cik pāri piedalīsies spēlē. Ap grāmatām salieciet vairākas sirsniņas dažādos attālumos. Pārim jānostājas uz grāmatas un pēc signāla, jācenšas savākt pēc iespējas vairāk sirsniņu, cenšoties saglabāt līdzsvaru. Spēle norisinās ne ilgāk par 60 sekundēm. Uzvar tas pāris, kurš savācis visvairāk sirsniņu. Nepieciešams: telefona grāmata, sirsniņas no papīra (var būt arī kāds cits materiāls).

Rings

Vadītājs lūdz pieteikties divus īstus vīriešus, kuri dāmu dēļ būtu spējīgi uz pilnīgi visu. Uzaicina arī dāmas, tā teikt, psiholoģiskam atbalstam. Vīriem uzvelk boksa cimdus. Vadītāja uzdevums: pēc iespējas vairāk sakaitināt atmosfēru (piemeklē atbilstošu muzikālo fonu) - dalībniekiem liek parādīt muskuļus, lūdz veikt treniņu ar iedomātu pretinieku. Pēc tam, kad fiziskā un morālā sagatavošanās pabeigta, vīri ieiet ringa centrā (ringu veido skatītāji). Spēlētāji sasveicinās viens ar otru. Vadītājs, kurš arī tiesnesis, atgādina noteikumus: zemāk par jostas vietu sist nedrīkst, zilumus neatstāt, cīņa notiek līdz pirmajām asinīm utml. Pēc tam tiesnesis dod abiem spēlētājiem vienu konfekti (vēlams, tādu, kuru grūtāk būtu atlipināt - īrisa konfekte vai kas tamlīdzīgs) un uzdod uzdevumu - atbrīvot konfekti no papīrīša priekš savām dāmām. Spēles atmosfēru var mainīt pēc fantāzijas ieskatiem un rekvizītu iespējamības, tās varbūt arī gladiatoru cīņas, bruņinieku turnīrs utml.

Dzērāju dambrete

Var izmantot īsto dambretes spēles laukumu, var arī izgatavot ko interesantu, oriģinālu (lielu, mazu). Vienā pusē saliek sarkano vīnu, otrā - balto. Spēles noteikumi gandrīz tādi paši kā īstā dambretē. Tikai kad tiek nokauts kāds kauliņš (glāzīte), tad tā ir jāizdzer. Izdzer tas, kurš nokauj vai tas, kam nokauj, pēc publikas pieprasījuma. Lai būtu dažādība, tad var spēlēt uz padošanu. Rūdītie vīri uz galda var likt konjaku un šņabi. Kāds stiprāks dzēriens var būt arī dāma.

Loterija

Sagatavo sanumurētas loterijas biļetes. Cik jautājumu, tik biļešu. Pārdodiet tās par minimālu cenu (tas ir tikai ieteikums), iepriekš paziņojot, ka iegūtā nauda tiks nodota jaunajam pārim ceļojumam vai bērna autiņiem. Var spēlēt arī tā, ka ne visas loterijas biļetes ir ar vinnestu.

Daži balvu piemēri:

 • Jūs vinnējāt lielisku fotoaparātu, bilde gatava sekundes laikā. Balva - spogulis.
 • Pēc mazgāšanas jūsu veļa būs sniega baltumā. Lūdzu, jūsu jaunā veļas mašīna. Balva - ziepes (vēlams - saimniecības ziepes).
 • Jūs tagad varēsiet apģērbties pēc visjaunākās modes. Lūdzu, jūsu šujmašīna. Balva - adatu komplekts.
 • Jebkurā darījumā Jūsu jaunais palīgs - klēpjdators no firmas ..... . Balva - zīmulis un papīrs.
 • Liela atmiņa, daudz veicamu operāciju sekundes laikā, lieliska grafika, un pats galvenais - var bez raizēm lietot bērni kaut visu dienu - jaunais, ekonomiskais, bērniem draudzīgais IBM datora komplekts. Balva - skaitāmie kauliņi vai kas līdzīgs.
 • Izklaidējoša spēle pieaugušajiem. Balva- sērkociņu kastīte.
 • Ideju grāmata (vai palīgs nogurušām acīm pēc nakts grāmatas lasīšanas). Balva - lampiņa.
 • Katrā mājā reizi pa reizei svin jubilejas, ciemiņi sadāvina daudz puķu un vienmēr pietrūkst vāzes. Jums laimējies - vienmēr stilīgā vāze. Balva - stikla burka (izmērs pēc izvēles).
 • Lai ēdiens labi garšotu, ir nepieciešami labi ēšanas instrumenti. Balva - vienreizējais „rīku” komplekts (karote, dakša, nazis).
 • Neredzams tērps. Balva - pakaramais.
 • Smaržu komplekts „Visi Franāu aromāti”. Balva - dihlofoss.
 • Īsts dienvidu iedegums īsā laikā - sauļošanās krēms. Balva - apavu krēms.
 • Ja jums negribas gulēt, bet apkārtējie guļ, tad šī balva domāta tieši jums, bet, ja tā nav, tad uzdāviniet to savam tuvākajam draugam. Balva - svilpe.
 • Košļājamā gumija, sniega baltiem zobiem, bebra kungs. Balva - dzēšamā gumija.

Loteriju var pārvērst par izsoli, tad nav vajadzīgas iepriekš sagatavotās lapiņas, - atliek tikai pateikt kādu preci izsolē (saka tikai preces šifrēto nosaukumu), kurš vairāk piedāvā, tas arī iegūst preci, kad samaksājis, tad ierauga patieso preci un iespējams, ka smejas.

Dāvana pašam sev

Pudeli ieliek kastē. Kasti rotā ar dāvanu papīru vairākās kārtās (jo vairāk, jo labāk). Kaste ir jāatsaiņo, bet saiņot var tikai tad, kad neskan mūzika. Ja mūzika skan, tad dāvanas kaste ir jāpadod tālāk pulksteņa rādītāja virzienā. Kas tiek pie kastes attaisīšanas, tas ir uzvarētājs un balvā iegūst to, kas kastē. Kas ir kastē, tas spēles vadītāja ziņā. Ieteikums: alkoholisks dzēriens.

Nepieciešams: pudele (vai kas cits), kaste, dāvanu papīrs.

Saturna gredzens

Laba spēle, ja palikušas pāri daudz visādu sīku dāvanu un vienkārši tāpat negribas tās atdāvināt. Dalībnieku skaits atkarīgs no rekvizītu un balvu daudzuma. Rekvizīts - vingrošanas riņķis, alus (cola, fanta utml.). Riņķis jāgriež uz gurniem (rokas, kājas, kakla) un vienlaicīgi jāizdzer alus vai cits dzēriens (atkarībā pēc spēles ierosinātāja gaumes). Kādu dzērienu lietot spēles laikā var dod izvēlēties pašam spēlētājam/-iem (ko sēsi, to pļausi:). Uzvarētāji var būt vairāki: kurš ātrāk izdzers, kurš neapliesies, kurš vispār varēs iedzert, kurš riņķi varēs pakustināt uz kājas, rokas vai kakla utml.

Šokolāde

Piedalās divas komandas. Katrai komandai izsniedz vienādu šokolādes tāfelīti. Pēc komandas, pirmais komandas spēlētājs atver šokolādi nokož gabaliņu, to apēd un padod nākamajam komandas biedram, kurš izpilda tās pašas darbības. Uzvar tā komanda, kura visātrāk apēd šokolādi.

Padoms: jo lielāka šokolāde, jo interesantāka spēle.

Komandā nedrīkst būt pārāk daudz cilvēku - ne vairāk par 3-4, jo šokolādes gabaliņiem ir jāpietiek visai komandai, un, ja izdodas veikt vairākus apļus, tad ir pavisam jauki, bet, ja izdodas vēl šos apļus veikt tik ātri, lai pirmais komandas dalībnieks vēl nav paspējis apēst savu šokolādes gabaliņu, tad ir vēl jautrāk.

Variants: spēlē var izmantot 4 šokolādes tāfelītes. Kad pirmā jau ir nonākusi pie 2 vai 3 dalībnieka, spēlē tiek iesaistīta vēl viena tāfelīte.

Meklētāji

Izdala spēlētājiem iepriekš sagatavotas kartiņas ar burtiem (var dot izlozēt). Pielikt kartiņas un tās noturēt pie tām ķermeņa daļām, kuru nosaukums sākas ar to burtu, kas ir uz kartiņas (piem., D - deguns). Uzvar tas, kurš uz sava ķermeņa var visvairāk kartiņas izvietot, tās nenometot. Drīkst izmantot draugu palīdzību, lai kartiņas novietotu uz attiecīgās ķermeņa daļas.

Mežonīgā pludmale

Dalībnieki sastājas pa pāriem. Spēles vadītājs uzaicina visus doties uz mežonīgu pludmali, kur norisināsies dejas. Dalībniekiem tiek izdalītas plates (puišiem viena, meitenēm divas) - pamatojums: intīmām ķermeņa daļām ir jābūt nosegtām no pludmales apmeklētājiem. Skan mūzika, sākās dejas. Dalībnieki, dejas laikā nedrīkst pazaudēt nevienu plati. Balvā - diploms „Seksīgākais pāris” vai kaut kas no intīmpreču klāsta.

Spēle ar alkoholu

2 komandas, pa 4 spēlētājiem katrā - 2 sievietes un 2 vīrieši. Visi sastājas kolonnā, kurai priekšā noliek vienādos daudzumos šņabi, sulu un glāzītes.

Pēc iespējas ātrāk jāizpilda sekojošās darbības: pirmā darbība - aizskrien pie dzērieniem, ielej šņabi, skrien atpakaļ pie komandas; otrā darbība - izdzer šņabi un skrien pie sulas; trešā darbība - ielej sulu un ceturtā – izdzer, skrien pie komandas. Iepriekš minētās darbības atkārto nākošais komandas spēlētājs. Spēle beidzas, kad vienai komandai vairs nav lejamā. Bet var laikus sarunāt, kādu „slikto”, kas paslepus pielej.

Ieteikums: Spēles noteikumus izstāsta tikai pēc tam, kad ir savāktas komandas.

Variants:

Katrs komandas dalībnieks, pieskrienot pie galda ar alkoholu, pats izpilda visas darbības:

 1. atskrūvē pudeli;
 2. ielej glāzē;
 3. izdzer glāzi;
 4. aizskrūvē pudeli.

... un tā katrs dalībnieks.

(atsūtīja Inga)


Pieraksts uz zelta kāzām

Uz siena ir piestiprināta papīra izgriezta liela sirds (apakšējā sirds mala apm. 1m no zemes), uz kuras uzrakstīts Ievas un Laura zelta kāzas. (Tā jau 1 dienā arī uz sienas stāv!) Un tad caur kājstarpi ir viesiem jāuzraksta savs vārds - kas augstāk parakstās, tas būs lielāks goda viesis viņu zelta kāzās. (tas sanāk apmēram tā, ka piespiež dupsi pie sienas un galvu uz leju un raksta. ) tik nedrīkst ar kājām gaisā rakstīt burtus.... lai pieceļoties būtu normāli lasāms)

Kur ieguldīt naudiņu?

Tiek izsaukti vidū trīs pāri, kuri vislabāk zina, kur ieguldīt naudu! Sieviete – noguldītājs, vīrietis – bankas kontu turētājs!

Pāriem tiek iedota „naudiņa”, kura viņiem būs izdevīgi jānogulda, taču noguldīt varēs katrā „bankā” tikai pa vienai naudiņai!

Banka – kabatas, atloki, jebkuras locītavas (pirkstu starpas u.c.). Noguldīšanas laiks – 1 minūte.

Pēc tam sievietēm jāsamainās ar vietām un pēc iespējas vairāk jānoņem naudiņa no konta!

Spēļu izsole

Tā ir spēļu upurēšana. Tiek piedāvāta pārdošanas izsole: līgavas skūpsts, ielūgums sudraba kāzām, suvenīrs utt. (jāsagatavo kaut kādus sīkus nieciņus, ko apzīmē ar līgavas skūpsts, ielūgums sudraba kāzām, līgavaiņa buča, sievasmātes smaids, vīramātes spēks un tamlīdzīgi – tie var būt kādi saldumi, ziepes vai kādi citi nieki).

Teātris

Sadaliet lomas (kaķēns, žagatas, papīriņš, vējš, lievenītis, saule u.t.t.) Ja Jums ir laiks varat arī pamēģināt.

Ainas teksts (lasa vadītājs, aktieri tēlo):

Šodien kaķēns pirmo reizi ir izgājis no mājām.

Bija silts vasaras rīts, saules stari zaigoja visur. Kaķēns apsēdās uz lievenīša un piemiga acis no saules stariem.

Pēkšņi viņa uzmanību pievilka divas žagatas, kuras tikko kā atlidoja un apsēdās uz žoga. Kaķēns lēni norāpās nost no lievenīša un sāka lavīties putniem klāt. Žagatas čirkstināja nenorimšot. Kaķēns augsti palēca, bet žagatas aizlidoja. Nekas nesanāca.

Kaķēns paskatījās apkārt, jauno piedzīvojumu meklējot. Pūta viegls vējš un dzina pa zemi papīriņu. Papīriņš skaļi švīkstēja. Kaķēns noķēra to, skrambāja mazliet, sakoda un tā ka nav atradis tajā neko interesantu, palaida to vaļā. Papīriņš, dzenams ar vēju, aizlidoja. Tad kaķēns ieraudzīja gaili. Augsti ceļot kājas, viņš gāja pa sētu. Tad apstājās, paplaukšķināja ar spārniem un nodziedāja savu skaļo dziesmu. No visām pusēm sāka skriet vistas. Kaķēns, ilgi nedomājot, metās vienai vistai virsū un noķēra to aiz astes. Bet tā tik sāpīgi ieknāba viņu, ka kaķēns skaļi iebļāvās un aizskrēja atpakaļ pie lievenīša.

Te viņu jau sagaidīja jaunas briesmas.

Kaimiņu kucēns skaļi sāka riet uz kaķēnu un tad pamēģināja viņu iekost. Kaķēns skaļi sāka čurkstēt, izlaida savus nagus un iesita kucēnam pa degunu. Kucēns aizskrēja, žēlīgi smilkstot. Kaķēns sajuta sevi par uzvarētāju. Viņš sāka laizīt savu ievainojuma vietu, ko izdarīja vista. Pēc tam viņš pakaisīja ar ķēpu aiz auss, apgulās uz lievenīša visā sava augumā un aizmiga.

Ko viņš redzēja sapnī mēs nezinām, bet viņš visu laiku miegā raustīja ķēpu un kustināja ūsas. Tā ir beigusies pirmā iepazīšanās ar ielu.