FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kā dāvināt naudu?

Smukā kastītē sabērti latiņi, podiņš ar šokolādes naudiņām, kur pa vidu bija arī īstās naudiņas, naudas lietussargs, respektīvi lietussargā bija iestiprinātas naudas zīmes,trubiņa ar latiņiem.


Daudz kastītes saliek vienu iekš otras un vidējā saber latiņus.


Naudas kociņu, kur pie kāda dzīvā auga, kas ir podiņā, ar knaģīšiem piestiprina 5ls naudaszīmes.


Fotorāmi, kur bildes vietā ievietoju uz skaista papīra uzdrukātu tekstu – „nepieciešamības gadījumā izsist stiklu”. Virs šī teksta piesieta nauda - nu ar skaistu lentīti!!!


Liels, skaists ananās un starp tā biezajām lapām sarullēti un iesprausti piecīši ( 5 Ls).


Naudu samainītu japānas jēnās. Ja nemaldos, pa 20 latiem sanāca 25000 jēnas un sauklis šai dāvanai bija - stabila valūta stabilai laulībai. Dāvinātā summa uzreiz iespaidīgāka un japāņiem banknotes dikti skaistas.


Padomu grāmatiņa „Kā dzīvot laulībā”, tur bija daudz novēlējumi, horoskopi, īpašības bez kurām nevar iztikt attiecībās un tieši katrai šai īpašībai attiecīga naudas summiņa - mazā aploksnītē, kura ielīmēta attiecīgajā lapā, piemēram, greizsirdībai, romantikai, kašķiem, mīlestībai utt.


Pīta vācele, kurā sabērti šķeltie zirņi - pilns līdz malām un pa vidu naudiņa pa 1 lata monētai. Vīna pudeles kaste pilna ar smiltīm, čiekuriem un naudiņām.


Mēs taisījām naudas koku. Visu naudu samainījām sīknaudā, atradām vecu tupeli, ko piepildījām ar ģipsi. Ģipsī iespraudām žuburainu zaru (jo žuburaināks jo labāk, mums bija mežrozīte). Ar līmlentes un diega palīdzību visus sīknaudu sakārām zarā. Tupeli nopūtām sudraba krāsā.


Nelielu apaļo akvāriju, tajā sabērt mākslīgos akmentiņus, piemēram, zilā krāsā, kas simbolizētu ūdeni un starp šiem akmentiņiem sabērt zivtiņas - lasīšus (1 latniekus).


Naudas koks- sarullē naudiņu, sakar vai arī monētas saliek pa maziem maisiņiem un iesien koka zaros.


Liela kartona kaste, iekšā no vienas uz otru malu savēru stiepli un tad ar veļas knaģiem piespraudu naudu. Vel sakāru visādus sīkumus - noderīgas un smieklīgas lietiņas, tad aplīmēju kasti ar rozā papīru.


Smukā maisiņā saber kafijas pupiņas un tajās metāla latus, bet ne parastos lašus, bet tos retāk atrodamos - čiekuri, sprīdīši, stārķi utt.


Keramikas baltā eņģelī sabāzti 50-santīmnieki.


Naudas kāposts: samaina naudiņu pa 5Ls un satin tos piecīšus ar zelta diedziņu ap nelielu bumbu.


Naudiņu monētās piebērt pilnu podiņu ar vāciņu, kas vispār domāts saimniecēm cepšanai. Virsū uzrakstījām "X un Y naudas pods". un pie pasniegšanas var pagrabināt, skaņa laba!


Konfektes (trifeles) apsien ar striķīšiem, lai grūtāk atvērt, un vel uztaisīju tādas kā konfektes no 2 krāsu krepapīra, kartona un vates - ieliku iekšā monētas - nemaz nevarēja pateikt, kas iekšā.


balonus sapūš iekš baloniem (caurspīdīgiem..) un tur iekšā samet 5latniekus kopā ar tādām kā putaplasta bumbiņām.


Man bija fotorāmītī kasāmās loterijas biļetes + klāt naudiņa.