FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko dāvināt vedējiem?

Jautājums par dāvanu vedējiem mums ir nokārtots! Izdomājām, ka dāvināsim viņiem paliekošu vērtību - lielu gleznu!

Vedējiem ir doma dāvināt vai nu romantisku atpūtu Rožmalās vai arī foto rāmi, kur var ielādēt bildes un viņas mainās - digitālais foto rāmis.

Es pieļauju iespēju, ka dāvanu karti kādā viesnīcā, lai viņiem arī sanāk izbaudīt romantisku vakaru divvientulībā.

Man bija doma par teātra biļetēm. Tas gan der, ja vedēji ir cilvēki, kas spēs to novērtēt! Tāpat domājām arī par praktiskākām lietām - sega, kaut kas no tehnikas utt.

Tagad apsveru ideju par gravējumu (mūsu kāzu datums, vārdi un pateicības teksts) vāzē vai kādā citā priekšmetā, kas pēc kāzām varētu palikt par piemiņu.

Mēs izdomājām lādītē ar gravējumu "labākajiem vedējiem ............(teksts jāprecizē)", ielikt dāvanu karti uz SPA. Lādīte, paliks par atmiņu.

Mēs beidzot iegādājām dāvanas vedējiem- īstās, smirdīgās aitas vilnas paklājus pie gultas liekamos, katram savā pusē, tagad tik jāvēdina kārtīgi.

Mēs saviem vedējiem dāvināsim lielu skaistu ādas grāmatu! Uz vāka divi gredzentiņi savijušies kopā, un iekšā ierakstīts mūsu kāzu dienas datums un vārdi!

Mūsu dāvana vedējiem būs kopīgs ceļojums. Mūsu vedēji ir mūsu labākie draugi un gribējām pēc kāzām atpūsties ar viņiem kopā.

Relaksācijas grozs, kurā iekšā bija konjaks vedējtēvam, trifeles vedējmātei, ko baudīt, kad izmantos dāvanu katri Rožmalās. Tas viss nav paliekošs, tāpēc, lai paliktu kaut kas par piemiņu mēs ar vīriņu ar stikla krāsām apgleznojām stikla trauku un tur ielējām medu - no saules, no laimes pa bišķītim, bet katru dienu. Cik zinu tas trauks vēl joprojām stāv vedējiem viesistabā.

Mēs vedējiem dāvinājām 4 skaistas šampanieša glāzes ar iegravētiem mūsu iniciāļiem, ziedu bildīti un datumiņu. Dodot dāvanu, kas protams bija iesaiņota, savu uzrunu tā arī sākām, ka mums vēl daudz daudz gadus kopā jānodzīvo un tikpat daudz reižu jāsatiekas ar vedējiem un tas būs kā vienojošs simbols un piemiņa no mums personīgi!

Tāda neordināra lieta kā karikatūras zīmēšanas uzdāvināšana, kur var aizsūtīt abus. Paliks kā skaista piemiņa arī - humoriņš, kaut kas savādāks, jauna pieredze.

Man jau ļoti patiktu kas tāds. Kādu laiku atpakaļ redzēju arī iespēju kaut kur, ka var uzdāvināt iespēju, ka viņus uzglezno.

Vedējiem dāvināsim krēslus. Bāra krēslus, uz atzveltnes iegravēsim - vienam - mīļajai vedējmātei, otram - atraktīvajam vedējtēvam. Zinu, ka tādas lietas viņiem mājās ir nepieciešamas, un krēsli tik tiešām būs kā piemiņa uz visu mūžu, un turklāt, būs katram savs īpašais sēžamais. :)

Mēs dāvinājām vienu paliekošu un skatāmu lietu (mūsu 3D bildi stiklā + pamatni stikla izgaismošanai) un baudāmu dāvanu (dāvanu karti Lauku ceļotājā).

Mēs savukārt vedējiem dāvināsim kristāla karafi sirsniņas formā ar 6 skaistām kristāla glāzītēm !!!

Mēs uzdāvinājām biļetes un koncertu vispirms gan ar pašiem vedējiem izrunājoties, vai viņiem patiktos tāda dāvana.

Mēs tomēr dāvināsim segu.

Mēs saviem vedējiem domājam dāvinat kaut ko netradicionālu, bet oriģinalu! Domājam, ka pirksim Banzai kociņu vai mandarīnkoku ar visiem manadrīniem, ko vedīsim no Anglijas, tā būs vairāk simboliska dāvana!

Ceļojumu uz Sāremā salu!

Stokman redzēju super somu ar piknika piederumiem. Viss sakomplektēts - vieta vīna pudelei un korķu viļķis.

Dabīgā lina gultas veļa, tik patīkama, ka pašiem gribētos tādā gulēt...

Mans plāns - vedējiem dāvināt šampanieša glāzes (Rito), kurām uzgravēts "Vislabākie vedēji" un kāzu datums.

Vedējiem domājam dāvināt viņu ģimenes bildi A3 formātā, bet kā puzli.

Domājam vedējiem dāvināt četras šampanieša glāzes, lai uz svētkiem varam kopā šampanieti iedzert.

Dāvanu karte SPA.

Daļu ceļojuma, viņi dodas mums līdzi kāzu ceļojumā un mēs daļu maksājam.

Apgleznotu vāzi un vakariņas skaistā restorānā.

Vedējtēvam - 3 litru konjaka pudeli, vedējmātei - dāvanu karte rotu veikalā, jo viņa gribēja zelta ķēdīti.

Dāvanu karti vienā korejiešu restorānā Vecrīgā.

Ierāmētus mūsu kopīgos fotoattēlus no pirmskāzu fotosesijas retro salonā + šokolādes tāfeles no skaistisaldumi.com ar mūsu vārdiem un kāzu datumu + ielūgumu uz kopīgām izšķērdīgām vakariņām Vecrīgas viduslaiku restorānā "Rozengrāls".

Dāvināsim gleznu.

Mēs saviem vedējiem pirksim dāvanu karti Līvu akvaparkā uz veselu dienu.

Uz Siguldu, lai izlec no vagoniņa.

Lidojumu ar izpletni.

Lidojumu ar gaisa balonu.

Digitālais fotorāmis.

Piknika grozs un apmaksāta nedēļas nogale kādā skaistā Latvijas vietā, piemēram, Kolka, Roja...

Uzdāvinājām kruīzu uz Zviedriju ar prāmi. Ar visām ēdiemreizēm.

Piknika grozu ar īpašu gravējumu.

Oriģinālu vāzi ar uzrakstu "Vedējiem".

Apzeltītus vizītkaršu turētājus, aizmugurē iegravējām "vislabākajai vedējmātei" un "vislabākajam vedējtēvam".

Vedējtēvam aproču pogas, bet vedējmātei kaut ko no rotas lietām.

T - kreklus ar interesantiem uzrakstiem „Kičīgākā vedējmāte” un „Foršākais vedējtēvs”.

Iegravētas Laimes monētas no Latvijas Bankas - kā vislabākajiem vedējiem!

Jaukas un smieklīgas apgleznotas krūzītes, vai apgleznotu saldumu trauku, ir iespējams uzgleznot atbilstošas karikatūras uz krūzītēm, kas atbilst jūsu vedējiem un uzrakstīt tekstu.