FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko dāvināt kāzu viesiem?

Mēs viesiem dāvināsim šokolādītes no skaistisaldumi.lv


Viesiem – medaļas.


Galda kartēs ierakstīsim Paldies. Pēc kāzām katram iedosim pa bilžu CD.


Mums būs māla medaļas - koka neatradām kur pasūtīt!


Mums bija ielūgums ar mūsu bildi, kas paliks par piemiņu.


Man tāda doma - sataisīt smukus, krāsainus cukurgraudus sirsniņu formā (vienā angļu žurnālā noskatījos) un katram viesim iedot maisiņu ar kādiem 5 gabaliņiem un kartiņu - paldies, ka atnācāt - dāvaniņa saldākai dzīvei.


Esmu dzirdējusi par ideju nākamajā rītā katram viesim uz galda nolikt konču ar piesietu nelielu zīmīti, piemēram, labākajam dejotājam, aktīvākajam sargātājam utt.


Mēs uztaisījām lakotas koka medaļas tievos atlasa striķīšos.

Tiem, kam bija iedalīts kāds amats, tam vienā pusē bija amata nosaukums, tiem, kam nebija amati, tiem tuvākā radniecība – piemēram, vīramāte vai sievastēvs, vīramāsa. Pārējiem - Goda viesis.

Otrā pusē visiem mūsu vārdi, svinību vietas nosaukums un datums un kādi zīmējumi.


Man ir draudzene, kurai ir mākslinieces talants - viņa mūs safotogrāfēja un tagad taisa kartiņas ar mūsu bildēm. Virsū būs arī datums un laikam mūsu vārdi! Vēl varbūt arī iekšā ko rakstīsim, piemēram, vīratēvam, sievasmātei, u.c. +  paldies!


Un vispār man joprojām ir doma uztaisīt sirsniņu piparkūkas, kur kā glazūra ir mūsu iniciāli un datums. Tikai vēl man nav izdevies atrast vietu, kas vasarā parakstītos uz piparkūku saražošanu.


Mēs savas dāvaniņas saiņosim puscaurspīdīgā papīrā un pārsiesim ar sizālīti.


Es atradu mazas kastītes + šokolādītes sirds formā  kastīte jāsaloka pašam (drusku plānāka kā sērkociņu kastīte) un katrā paredzēts ielikt 2 šokolādes sirsniņas, kuras ir zeltītā papīrītī. Domāju, klāt ar zelta krāsas lentīti piesiet viesu vārdus, lai der kā galda kartes, ko katram var uz šķīvja uzlikt.


Mums dāvanas viesiem ir apvienotas ar galda kartēm..Mums ir atslēgu piekariņi..sirsniņu formā. Kur vienā pusē ierakstījām viesa vārdu,bet otrā mūsu vārdus un kāzu datumu (uz sarkana papīra). un piesējām smukas bantītes,lai ir greznāks (arī sarkanas ar baltu šaurāku lentīti pa vidu).

 

Man ir doma mazos linu maisiņos salikt tēju, salasīt tagad pavasarī vai vasarā tēju izkaltēt vai nopirkt, sasiet, pielikt kādu zīmīti un lieta darīta!


Izgatavojām piespraudītes ar vārdiem un datumu.


Mēs uztaisījām pildspalvas ar uzdrukātiem mūsu vārdiem, datumu un simbolu. redzēs, vai viesiem patiks.


Mums bija atslēgu piekariņi ar vārdiem un datumu, tagad redzu ka daudzi tos liek lietā!!


Mums bija pie katras galda kartes piesieta šokolāde ar mūsu vārdiem, kāzu datumu un divām savienotām sirdīm.


Man savukārt ir ideja pirms kāzām uztaisīt tādu kā fotosesiju un sagatavot īpašas fotogrāfijas ar jauno pāri. Tad nu katrs ejot prom, var paņemt bildi ar jauno pāri. Ir iespēja tādas senlaicīgā stila bildes sataisīt (nu, rodas iespaids, ka bildes no pagājušā gadsimta sākuma - man jau nu ļoti patīk, un ka vēl tās cakainās maliņas uztaisa).


Vēl man ir ideja par mazu dāvaniņu, kā pateicību par ierašanos uz kāzām - maziņos maisiņos sabērt smaržīgās tējas ar maziņu kartiņu ar pateicības vārdiem, nebūs pēcāk jāsūta/jāzvana, jo man tas šķiet lieki.. Tik droši vien maisiņi būs katram pa ģimenēm, piem., Ozoliņu ģimenei viens, Liepiņu ģimenei otrs utt.


Bet man šokolāde, virsējais papīrītis būs nomainīts, pašu taisīts - "Rūgts" un mūsu vārdi un datums.


Mūsu kāzas ir oktobra vidū, tāpēc domājam dāvināt nelielas medus burciņas ar paštaisītām etiķetēm - priekšpusē būsu mūsu vārdi un datums, bet otrā pusē izdomāsim kādu mīļu tekstu kādā gadījumā burciņa jāiztukšo.


Mēs dāvāsim hipijstila spogulīšus ar tamborētām puķēm. Uz pašas spoguļvirsmas ar zelta flomīti uzrakstīju mūsu vārdus un kazu datumu.


Mums vēl ideja par mazajiem kabatas kalendārīšiem, kur no vienas puses mūsu bilde ar datumu un vārdiem, bet no otras puses kalendārs, kura atskaite sākas tieši no mūsu kāzu datuma, līdz nākamā gada tam pašam datumam.


Manos plānos, līdz ar galda kartēm katram pievienot īpašu vēstulīti kā pateicību par kaut ko. Esmu gatava to rakstīt ar roku, individuāli un tas gandrīz neko nemaksās.


Var skaistā baltā audumiņā (nu tādā caurspīdīgā, līdzīgā tilliņam) ielikt krāsainas končas vai skaistus akmentiņus un klāt pielikt zīmīti ar vārdu un otrā pusē pateicības vārdus.


Skaistas svecītes ar kartiņu.


Mums mājās ir mazās glāzītes ar osiņu. Uz tām ir neuzkrītošs jaunlaulāto portrets, vārdi un kāzu datums. Ļoti praktiskas lietiņas.


Mums būs pašu bērna (kopā ar mani) zīmētas kartiņas, kur rokās sadevušies es, nākamais vīrs un meitiņa pa vidu un ierakstīti pāris pateicības vārdi. to visu izdrukāsim uz smuka papīra, krāsaini un klāt piespraudīsim kaut ko - vai nu mazas bizmārītes vai nu bantīti. Neuzskatām, ka jābūt kaut kādām baigām dāvanām, pašu darināta pateicības kartiņa būs skaista atmiņa par mūsu kāzām.


Itālijā mēdz pasniegt visiem viesiem pateicības dāvaniņu par to, ka pārim kas dāvāts. Nevienās kāzās neiztikt bez "bomboniere", kas ir glazurētas baltas (jo sarkanas ir bakalauru iegūstot un rozā/zilās kristībās) konfektītes ar mandeli iekšā. Bieži klāt mēdz pielikt kādu "suvenīriņu": sudraba/zelta cukura karotīti; šampanieša glāzi; mazus rāmīšus utt. Pašas konfektītes tiek ieliktas kastītēs (tās var būt praktiskas, ja ir īpaši skaistas, jo sievietes tajās pēcāk var turēt auskariņus un tā!) vai dažāda tipa audumiņos: zīdā, tillā, šifonā u.c.


Mēs dāvināsim ziepju burbuļus mazās šampanieša pudelītēs, šķiet ļoti atraktīvi un pa tēmu!


Mums būs mazās konfektītes ar mūsu bildīti virsū, mazā smukā kastītē :)


Arī mēs gatavojam saviem viesiem mazas dāvaniņas. Mēs esam izveidojuši savu dziesmu izlasi, kuru ierakstīsim diskos un dāvināsim viesiem Uz vāka būs mūsu bilde. Vēl lai būt interesantāk, dziesmu sarakstu veidojot nerakstījām oriģinālos dziesmu nosaukumus, bet izdomājām savus. Saistītus kas mums ar to dziesmu asociējās. Piemēram, pirmā buča! Viesiem būs interesantāk klausīties, manuprāt.


Mums, savukārt, kāzas ir tikai priekšā, taču ir doma apdāvināt savus draugus, kas visvairāk mums palīdzēs kāzu organizēšanā. Mūsu draugi ir kaislīgi autosportisti un arī citu sporta veidu cienītāji, tāpēc pasūtīsim kausus (tādus kā dod uzvarētājiem) ar atbilstošiem gravējumiem - piemēram, labākais šoferis, labākais fotogrāfs, labākie vedēji utml.


Vīramāte pieteicās izgatavot no sarkanas ādas pakaviņus (vienkārši 2 ādas gabaliņi pakaviņa formā sašūti kopā) un uz tās ar sietspiedi uzdrukāt kāzu datumu un mūsu vārdiņus. Vēl viņa gribēja vienā stūrītī izsist caurumiņu un ielikt 2 lentītes - vienu rozā, otru zilu, kā doma ka puisītis un meitenīte ir satikušies un atraduši savu laimes pakaviņu, vai kā tamlīdzīgi. Bet tad man šķita, ka tas būs par krāsainu - sarkans, zils, rozā, un vel blakus zaļa galda karte, tāpēc ieliksim vienkārši baltas lentītes.