FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Zinātne un tehnika

Pēdējā laikā vairāki TV skatītāji no Valmieras sūdzējušies par sliktu attēla kvalitāti TV ekrānos, tajos parādās svītras un punkti, ko pavada skaļi sprašķi.

Raidstacijas galvenais inženieris mazprecējies akadēmiķis Kārlis Šķirtenis šajā sakarā mums paskaidro: "Nenormāli trokšņi un svārstības TV ekrānos rodas no pastiprinātas skūpstu apmaiņas, kaut kur Baumaņa ielas sākuma rajonā. Precīzāku vietu pagaidām nav izdevies noteikt."

Skūpstu apmaiņas laikā apkārtni piesātina pastiprinātas strāvas, kas izstaro no mīlas pārkarsētām sirdīm. Tālāk akadēmiķis pastāstīja, ka zinātnieki jau sen strādājot pie šādu pārkarsētu siržu dzēšanas problēmām, bet pagaidām vēl pilnīgi nekādu panākumu neesot.

Sarunas beigās Kārlis Šķirtenis skumīgi piebilda: „Zinātne savā patreizējā attīstības līmenī ir bezspēcīga šādu mīlestības pilnu siržu priekšā. Šim sirds fizioloģiskajam trūkumam pagaidām nevar palīdzēt ne ar kādām zālēm.”

Tātad, godājamie lasītāji, ar traucējošo izstarojumu Baumaņa ielas rajonā būs jāsamierinās vismaz līdz tam laikam, kamēr nebūs izgudrotas zāles pret mīlestību.