FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kriminālziņas

Pēc pēdējām ziņām ir skaidri zināms, ka nav zināms, kur un kad pilsonei __________ (sievas vārds, uzvārds) nozagta sirds.

Kriminālinspektors, izdarot rūpīgu izmeklēšanu, konstatējis, ka pārdrošais zaglis lielā steigā pazaudējis savu sirdi. Pēc izdarītajām pārbaudēm tika konstatēts, ka vainīgais ir __________ (vīra vārds, uzvārds). Vainīgais noķerts un sodīts ar visbargāko soda mēru:

1) uz mūžīgiem laikiem glabāt nozagto sirdi;

2) savu sirdi uz to pašu termiņu nodot __________ (sievas vārds) pārraudzībā.

~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~

Aizdomas par rūpīgi izvērstu izsekošanu Ziemeļvidzemē, par kuru veica izmeklēšanu Valmieras Pretizlūkošanas Aģentūra (VPA), pilnībā apstiprinājās.

Jauneklis, kura deklarētā dzīves vieta nav noskaidrota, pārvietojās ātrāk nekā tantiņas – pēdu dzinējas. Viņš ierodas Valmierā, uzcienā ar ledenēm meitenes, reizēm kautrīgi piedāvā lieko kino biļeti un solās pavadīt mājās.

Aizdomīgi sīki interesējas par __________ (sievas v.) un cenšas noskaidrot dažādas lietas, piem.: Cik viņai gadu? Cikos no rīta ceļas uz darbu un cikos – brīvdienās? Vai rūgušpienu dzer? Cik pārus kaprona zeķes noplēš mēnesī? Vai prot adīt cimdus un zeķes? Kā izsakās par vīriešiem vispār? Un - kā izturas pret neprecētiem vīriešiem?

Vai mīl nodarboties ar ģimenes dārziņa iekopšanu, kā arī, ko viņa saka par draudzīgām daudzbērnu ģimenēm?

Pēdējā laikā jauneklis palicis pavisam dīvains. Uz darbu vēl gan iet, bet labuma praktiski no tā nav nekāda. Šņabi sācis nedzert, citām meitām virsū neskatās, uz trotuāra ceļu negriež ne policistam, ne bokserim, pašam reizēm aizmirstas pogas aizpogāt – redziet nu, pie kā tie sievieši tos vīriešus noved, vai dievī, vai dievī!

Kad mēs augām tad gan tā nebija!

~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~

Valmieras pilsētas drošības orgāni pēdējās dienās pilsētas tuvumā atklājuši bīstamu kriminālnoziedznieku – __________ (vīra vārds, uzvārds), kurš pastrādājis nedzirdētu noziegumu – NOZADZIS SIRDI!

Minēto ļaundari izdevies notvert tikai pateicoties tā neuzmanībai. Nozieguma vietā, veicot šo ļauno darbu, viņš atstājis pēdas – ATSTĀJIS PATS SAVU SIRDI!

Pilsonis __________ (vīra vārds, uzvārds), balstoties uz Mīlestības tiesas lēmumu izolēts no līdzšinējās sabiedrības un nosūtīts uz mūža ieslodzījumu - LAULĪBAS DZĪVES TRIMDĀ!

Valmieras pilsētas domes arodbiedrība, lielākās partijas un citas sabiedriskās organizācijas izsaka pateicību Valmieras rajona policijai par operatīvu rīcību un cer, ka tāda veida noziegumu skaits tuvākajā laikā palielināsies, jo noziegumu atklāšana cels policijas prestižu un vairos sabiedrības uzticību vietējiem varas orgāniem un kārtības sargiem.

~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~

Kā kļuvis zināms, šā gada vasarā izdarīta pārdroša zādzība Cēsu pusē - kādai vientuļai meitenei nozagta sirds. Uz notikuma vietu steidzīgi izbrauca policijas operatīvā grupa, kas izdarīja rūpīgu notikuma vietas apskati. Darbības pūles vainagojās sekmēm. Tika konstatēts, ka pārdrošais zaglis lielā steigā bēgdams ar iegūto laupījumu – __________ (sievas v.) sirdi, ir pazaudējis savējo. Tas nozīmē, ka vainīgais tagad vienmēr dungo pie sevis dziesmiņu –”Bez sirds tagad staigāju es”. Šis apstāklis ir jau zināms, pavedieni izmeklēšanai rokās, kas dod pamatu domāt, ka vainīgais pelnītam sodam neizbēgs. Cerams, ka pret viņu vērsīsies ar visu likuma bardzību. Pēc pēdējām ziņām, kas saņemtas š.g. sākumā, vainīgajam jau ir uz pēdām.

Jau redakciju slēdzot, mums piezvanīja dežūrējošais policists un paziņoja, ka pilsonis, kas vainīgs __________ (sievas v.) sirds zādzībā, tagad notverts. Izrādījās, ka tas ir __________ (vīra v.), kurš nozagto sirdi noslēpis savā azotē. Pie pārbaudes tā nav atrasta. Šai sakarā viņam lgāku laiku izdevies izvairīties no atbildības, līdz beidzot notverts. Un tā kā viņa vaina ir pilnīgi pierādīta, tad tūlīt nosūtīts uz tiesu, kas notika __________ (datums).

Pārdrošais zaglis tika notiesāts ar brīvības atņemšanu uz visu mūžu ar ieslodzījumu jaunas un enerģiskas sievas labošanas darbu nometnē, kā arī ar personīgās mantas un algas, kā arī visu iespējamo turpmāko „haltūru” ienākumu konfiscēšanu. Spriedums stājas spēkā tā pasludināšanas dienā, ir galīgs un nav pārsūdzams.

Mūsu korespondents, kuram gadījies būt klāt pie sprieduma pasludināšanas, ziņoja, ka publika spriedumu uzņēmusi ar dalītām jūtām. Lielākā daļa izteikuši atzinību par bargo, bet taisnīgo spriedumu, bet dažas jaunākās paaudzes pilsones bijušas redzami neapmierinātas ar to, ka sprieduma izpildes kontrole uzticēta pašai cietušajai __________ (sievas v.) un viņa iecelta par brīvību zaudējušā uzraudzi. Citas turpretī izteikušas kritiskas piezīmes par policijas Darbu, kura diemžēl vēl joprojām nav atradusi vairākas jau agrākos gados nozagtas sirdis.

 ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~

Tiek slēgta lieta, kas izmeklēta no 2005. gada vasaras. Kā zināms, kopš iepriekš minētā laika rūpīgi un pamatoti tika lenkta kāda cēsniece Laura. Noziedznieks lietojis pārdomātus un ļoti efektīgus līdzekļus. Pastāv dibinātas aizdomas, ka drošais un pārgalvīgais lencējs ir kāds valmierietis Dainis. Lietā tiek protokolēts, ka pēc maigām cīņām dibinātas abpusējas simpātijas ar mīlestības izpausmi.
Šīs lietas izmeklētājs apgalvo: „Par šāda veida lenkšanu draud brīvības atņemšana uz visu mūžu ar ieslodzīšanu jaunas un enerģiskas sievas labošanas nometnē.”

 ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~

No tiesas zāles:„ Pārdroša zādzība”
Kā kļuvis zināms, šā gada vasarā izdarīta pārdroša zādzība Māras ciema apkārtnē, jo kādai vientuļai meitenei nozagta sirds.
Uz notikuma vietu steidzīgi izbrauca policijas operatīvā grupa, kas izdarīja
rūpīgu notikuma vietas apskati. Darbības pūles vainagojās sekmēm. Tika konstatēts, ka pārdrošais zaglis lielā steigā bēgdams ar iegūto laupījumu – Ievas sirdi, ir pazaudējis savējo. Tas nozīmē, ka vainīgais tagad vienmēr dungo pie sevis dziesmiņu –”Bez sirds tagad staigāju es”. Šis apstāklis ir jau zināms, pavedieni izmeklēšanai rokās, kas dod pamatu domāt, ka vainīgais pelnītam
sodam neizbēgs. Cerams, ka pret viņu vērsīsies ar visu likuma bardzību.
Pēc pēdējām ziņām, kas saņemtas š.g. sākumā, vainīgajam jau ir uz pēdām.

~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~     ~ ~ ~ ~ ~
             
„Pārdroša zādzība”


Jau redakciju slēdzot, mums piezvanīja dežūrējošais policists un paziņoja, ka pilsonis, kas vainīgs Ievas sirds zādzībā, tagad notverts. Izrādījās, ka tas ir Adama, kurš nozagto sirdi noslēpis savā azotē. Pie pārbaudes tā nav atrasta. Šai sakarā viņam lgāku laiku izdevies izvairīties no atbildības, līdz beidzot notverts. Un tā kā viņa vaina ir pilnīgi pierādīta, tad tūlīt nosūtīts uz tiesu, kas notika šodien (datums).

Pārdrošais zaglis tika notiesāts ar brīvības atņemšanu uz visu mūžu ar ieslodzījumu jaunas un enerģiskas sievas labošanas darbu nometnē, kā arī ar personīgās mantas un algas, kā arī visu iespējamo turpmāko „haltūru” ienākumu konfiscēšanu. Spriedums stājas spēkā tā pasludināšanas dienā, ir galīgs un nav pārsūdzams.

Mūsu korespondents, kuram gadījies būt klāt pie sprieduma pasludināšanas, ziņoja, ka publika spriedumu uzņēmusi ar dalītām jūtām. Lielākā daļa izteikuši atzinību par bargo, bet taisnīgo spriedumu, bet dažas jaunākās paaudzes pilsones bijušas redzami neapmierinātas ar to, ka sprieduma izpildes kontrole uzticēta pašai cietušajai Ievai un viņa iecelta par brīvību zaudējušā uzraudzi. Citas turpretī izteikušas kritiskas piezīmes par policijas darbu, kura diemžēl vēl joprojām nav atradusi vairākas jau agrākos gados nozagtas sirdis.

Jums ir padomā līdzīgs variants? Atsūtiet to mums, tādējādi pieliekot arī savu roku vērtīgas informācijas apkopošanā, kas palīdzēs nākamajiem kāzu avīzes veidotājiem.