FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kā iet čigānos? Kādas lomu spēles izspēlēt?

Līgavainim pirms mičošanas ieradās čigānu tabors, kas apgalvoja, ka viņam tur palikusi pamesta sieva ar visu punci utt, bet principā par zināmu samaksu/naudā vai graudā viņi ar mieru savu "brāli" pārdot. Kad jaunā sieviņa ar vedējiem laimīgi bija savu lauleni paglābusi no čigānu dusmām, tad tika izvilkts čemodāns ar lauleņa mantām, ko šis pametis taborā. Te nu sākās jautrākā izsole - sākot ar bērnu dienu pidžammu, vīriešu stringiem ar uztrakstu "sex instructor", no žurnāla izgrieztas Pamellas Andresones bilžu kolekcijas, līdz pat CD ar vienu vienīgu Čikāgas Piecīšu dziesmas ierakstu "Sekss ir labs". Sen nebiju redzējusi, ka viesi iekrīt tādā azartā. Gods, godam, no viesiem graudā nopelnīto čigānīši paturēja savam vēderam, naudā - demonstratīvi atdāvināja jaunajai sievai "jo tāds vīrs jau dārgi izmaksāšot un esot jālutina un jāčubina ar čigānisku greznību - zīda kreklā un cūkas cepeti rītā vakarā." Beigās gan vadot dažādas čigāniski pikantas rotaļas pacentās pa kluso nozagt vedējtēvu.

Ierodas čigānu tabors, kuram vajag jaunāko meitu izprecināt, jo pirms vairākiem gadiem, jaunais vīrs, vienā krogā sēžot ir solījies čigānmeiteni precēt. Bet nu par cik šis ir atradis citu, tad nu nekā. Čigānam sirds ir pilna rūgtuma, jo viņa – tik skaistā meita ir atkal palikusi bešā. Bet čigāni ir labi cilvēki un ļaunu prātu netur, tāpēc dāvina dažādas dāvanas jaunajai ģimenei – tiek sastādīts vesels dāvanu saraksts: atmiņu albums (žurnāls Pantera), jauns katliņš (vecs salocīts, mazs), naktskrekls, apakšbikses un citi smieklīgi sīkumi. Tad, protams, ar dziesmu izdancina visus viesus un jauno pāri, galvenais uzdevums bija nozagt līgavu, bet par cik neizdevās – tika nozagta vedējmāte.

Ierodas robežsardzes bataljons, kas pārbauda – cik jaunais pāris ir derīgs laulības ostai, tiek sastādīti dažādi lietošanas noteikumi un parametri, kuri tiek pārbaudīti. Protams, galvenais ir kādu nozagt un lūgt izpirkuma maksu.

Ieradās mīlestības lietu inspekcija, kas lika nodot dažādus smieklīgus zvērestus, sastādīja aktus par pārkāpumiem, lika izturēt dažādus pārbaudījumus, dziedāt un dejot!