FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kā bildināt savu mīļoto?

Mani bildināja, pasniedzot brokastis gultā.

Man ar bildināšanu bija tā. Ilgāku laiku jau draudzējāmies, un kārtējo reizi devāmies izklaidēties, šoreiz pie dabas - jauka diena, jauks noskaņojums, pikniks un te pēkšņi man tiek veltiīti tikai man domāti skaisti, mīļi, īpaši vārdi un pasniegts saderināšanās gredzentiņš. Arī tā var romantiski saderināties. Bija taču skaisti, ja to atceros.

Mani bildināja pēc virsnieku gada balles: viņš - uniformā, es - vakartērpā. Ar tekstu: "Kamēr mēs vēl skaisti..." un tad viņš pavisam neromantiski pajautāja, vai kādreiz piekritīšu būt par viņa sievu. Es sāku smieties un teicu, ka kādreiz ir pavisam abstrakts jēdziens, bet kad pavēros uz leju, redzēju viņa rokās kastīti, tad nu teicu, ka "jā". Tā nu mēs pirms 20 dienām apprecējāmies.

Man gredzenu pasniedz lidostā, draugs mani sagaidīja no ceļojuma, jau uz celīša, protams, ka pārsteigums bija liels un negaidīts. Koferi rokā un te pēkšņi viens uz celīša lidostas vidū, desmitiem cilvēku ieskauti, man patika, prieks atcerēties.

Bija ziemas vakars, parasti mēs pāris reizes ziemā aizbraucam uz mežu, lai pabarotu zvēriņus un mazliet pastaigātos. Un vienā no tām pāris reizēm mans draugs mani bildināja, iededzināja svecīti, lai būtu maza gaismiņa, izņēma kārbiņu ar gredzentiņu, satvēra manu roku, un visbeidzot uzlika gredzentiņu.

Klusā vietā pie jūras. Nometās uz ceļa, uzvilka pirkstā gredzentiņu. Tas bija vakarpusē, uz nakti bija noīrēts mazs namiņš turpat netālu. Sekoja šampanietis, improvizētas vakariņas sveču gaismā ar maniem mīļākajiem ēdieniem, ko mīļotais pats servēja.

Paēdām vakariņas, pastaigājāmies pa Bastejkalnu, tad romantiskā gaisotnē laternu gaismā viņš mani bildināja.

Man bija gan ceļos krišana, gan 100 rozes, gan romantiska mūzika un dāvanas (droši vien tāpēc, lai sagatavotu labāku augsni gredzenam.

Dzimšanas dienas rītā, abi ar dēliņu.

Iestājoties Jaunajam gadam, ārā bija salūts.

Mūsu otrajā jubilejā viņš mani bildinājā uz abiem celīšiem - ar platu smaidu un patiesām acīm!

Vakarā viņš ierosināja, ka varētu iziet pastaigāties. Aizstaigājām uz pils parku. Tā kā saliņā bija diezgan aktīva rosība, tad devāmies pa kreiso pusi uz priekšu. Mauriņā pie saliņas bija sanākuši tuvākie draugi, aplītī zālē bija saliktas degošas sveces, mīļais nometās uz ceļa, teica ļoti romantiskas, skaistas un atklātas lietas, sameklēja kabatā mazu, smuku gredzentiņu un uzvilka tajā pirkstā. Viņš man pasniedza sarkanas rozes, draugi visiem izdalīja šampanieša glāzes, uzsauca "rūgts".

Pēc burvīga seksa abi kaili un mans mīļotais vīrietis nometās ceļos un bildināja.

Kad viņš vakarā atnāca mājās, tad ilgi kaut ko šiverējās pa koridori - pārģērbās zolīdās dēbēs. Tad uzdāvināja man pušķi no sarkanām rozēm. Ziedus viņš man dāvina regulāri, bet šoreiz vēl iepriekšējie nebija novītuši un nu jau atkal jauns pušķis. Pēc ziediem sekoja šampanietis un našķi un mīļa žūžošana, un tad arī krita uz celīšiem un jautāja vai gribu ar viņu mīt gredzentiņus.

Mani mans mīļais bildināja Valentīndienā, tumsā, Gūtmaņalā.

Manējais mani sagaidīja pēc darba (plkst.22:00). Teicu, ka vajadzētu ieiet veikalā, ko nopirkt uz mājām, viņš saka ka nevajagot. Nu tā īsti es nevarēju saprast, kapēc? Braucam, nu un skatos, ka nepavisam uz mājām, prasu:" Kur mēs braucam?" Viņš saka: "Gribu aizvest tev kādu skaistu vietu parādīt." Jau lēnām sāka rietēt saule, skats bija vienkārši debešķīgs.

Es mīļi apkampu no mugurpuses, paņēmu viņas roku un uzvilku gredzenu pirkstā, pateicu vajadzīgos vārdus.Bija romantiski un satraucoši, jo tas viss notika uz klints Atlantijas okeāna krastā vērojot saulrietu.

Kārtējo ziemu aizbraucām pastaigāties gar jūru.

"Reval Hotel" 21.stāvs.Tur bija nummuriņš noīrēts un sveces, tad nāca gredzentiņš un milzīga saulespuķe un līgavainis uz celīša, dzērām šampanieti un skatījāmies uz naksnīgo Rīgu.

Tad nu vēlu vakarā, pēc darba, ejot cauri parkam kā parasti, devāmies uz māju pusi.  Tur jau skanēja mūzika. Viņš man aizsēja acis, ieveda otra istabā - teica, lai apsēžos uz paklāja. Tad nu mana sirsniņa pukstēja ne pa jokam - kas nu tagad būs? Vai tiešām viņš ir traks.Viņš atsēja man acis un es redzēju tik daudz svecīšu visapkārt - to tur bija desmitiem - iespējams simts. Sekoja šampanietis un ziedi.

Bijām ceļojumā uz Ēgipti - aizgājām vakariņās uz jumta restorānu, vakariņojām zem zvaigžņotās debess, tad viesmīlis atnesa šampanieti, un mans mīļais metās uz ceļa restorāna vidū un lūdza manu roku.

Mans mīļumiņš manā dzimšanas dienā, kamēr es sēdēju pie datora pienāca man klāt ar divām pilnām šampanieša glāzēm, nometās uz celīša un saka-mīļumiņ nu es tagad esmu labojies vai otreiz pie manis par sievu nāksi?

Eifeļa tornī, spītējot lietum un stipram vējam, man tika pasniegta maza sarkana kastīte ar tekstu: "tas nopietnākiem nolūkiem"

Viņš atbrauca no komandējuma, mēs kopā nedzīvojām, viņš man zvana un prasa, ko tu dari? Es saku, ka esmu saslimusi. Viņš teica, lai nonākot lejā. Svecītes, skaistas puķes un viņš ar lielu lāci un salavecīša cepuri galvā.

Pie jūras viņš mani paņēma pie rokas, ieveda smiltiņās, ar skatu uz skaistāko saulrietu kādu biju redzējusi un jautāja šādus tādus sirsnīgi intīmus jautājumus, tad lika aiztaisīt acis. Kad tās atvēru viņš manā priekšā bija uz celīša un lūdza atļauju viņam kļūt par laimīgāko vīrieti pasaulē.

Arī mani mīļotais bildināja rūpīgi izplānotā, pavisam negaidītā un ļoti jaukā veidā. Dzīvojam kopā, no rītiem viņš agri dodas uz darbu, kamēr es palieku, jo strādāju mājās. Tā arī kādā augusta dienā pirms nu jau vairāk nekā gada, kā parasti, pavadu mīļoto uz darbu, ieleju sev kafiju un apsēžos pie datora. Bet klaviatūrā iesprausta maza kartiņa! Tajā - mīļi vārdi un norādījums meklēt nākošo kartiņu.

Mani bildināja pie tilta ļoti klusā un romantiskā vietā, es baroju gulbjus un kad pagriezos mans topošais vīriņš stavēja uz viena celīša un sniedza gredzenu!

Bijām kāzās pie man tuvas draudzenes, tā kā visu nedēļu nebiju mājās, biju prom uz mācībām, māmulīte padomāja par manu tērpu!!! Atbraucot mani gaidīja skaista princeš kleita. Nebiju sapratusi kam tāds gods, par tādu kleitu, bet bija patīkami! Tātad vakara gaitā mīļais visu laiku mani provocēja uz strīdiem, speciāli! Bet kad mana draudzene jau grasījās griezt savu torti, mans mīļais paķer mikrofonu un jau stāv uz ceļa, biju sašutusi!

Mani mīļotais bildināja 18 dienas pēc mūsu pirmā randiņa. Bijām mūsu dzīvoklītī, mīļums aizsūtīja mani dušiņā, ko arī darīju, jo bija jau vēls vakars. Tikmēr viņš bija istabu izklājis ar 200 degošām svecītēm, ieslēdzis romantisku mūziku.

Mans mīļumiņš bildināja mani Ziemassvētku vakarā, kad mājās smaržoja pēc eglītes, mandarīniem un piparkūkām. Svētkus svinējām kopā ar manu mammu. Visu dienu mīļumiņš uzvedās jocīgi, nedaudz nervozēja. Kad beidzot apsēdamies pie galda, mīļumiņš saka jautāt:”Kad tad vērsim dāvanas?” Pēc neilga laiciņa viņš tomēr uzsvēra, ka vajag atvērt dāvanas. Viņš palūdza lai mirklīti pagaidām, kad mīļotais ienāca istabā viņam rokās bija skaistas rozes. Viņš pienāca pie manas mammas un lūdza mammai manu roku.

Tā nu vakarā pēc darba mīļums mani pārveda mājās un ienākot virtuvē ieraudzīju vāzē sarkanu rozi un mazu sarkanu, sirds formas kastīti.

Savukārt mani mans Lieliskais pārsteidza mājās no rīta T-kreklā un vilnas zeķēs, izspūrušu un tikko no gultas izlīdušu ar 7 sarkanām rozēm un kastīti ar gredzenu.

Jau kādu laiku mans topošais vīriņš gribēja, lai kopā braucam uz niršanas kursiem, taču atteicu, jo zemūdens valstība nav mana stihija. Kad mēs piebraucām pie baseina, sapratu,  ka runa ir par niršanu. Tā devāmies turp, jo nekas cits neatlika kā sastādīt kompāniju vismaz esot blakus. Bet pēc stundu garām apmācībām viņš baseinā no sava biezā hidrokostīma izvilka zelta gredzentiņu ar ceriņkrāsas actiņu un lūdza kļūt par viņa sieviņu. Turpat uz vietas mums tika pienests šampanietis plastmasas glāzītēs un sekoja garš apmulsuma brīdis. Izkāpjot no baseina saņēmu sarkanu rozīti.

Viņš mājās bija pagatavojis vakariņas; aizdedzis sveces; sagatavojis man rožu vannu.. Tikai atvēra kārbiņu ar zelta gredzentiņu, briljanta actiņu un teica, ka vēlas ar mani nodzīvot visu dzīvi; vai es ar?

Daudz citu bildināšanas variantu varat aplūkot foruma tēmā

"Mūsdienu bildināšanas tradīcijas".