FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kūjnieku (čigānu) rullis

Šādu kūjnieku rulli var uzrakstīt uz gara papīra, piemēram, vecas tapetes un ierasties pie jaunā pāra. Labi, ja visas sarakstā pieminētās lietas, var tādas īstas dabūt un dāvināt taustāmā izskatā.

Ļ. Cien. Marika!

Es uzzinaj caur vien lab čom, ka Tu aiziet pie vīr. Bēdīgs fakts! Man tas brūts paliek arvien mazak. Vis tik precs. Bet es tik tais sav biznes iekš Latvij un vel šur tur. Es spēle un dzied iekš sav ansambel un sacer jauns dziesms. Es i ļoti aizņemts, bet savs vecs brūts nekad neaizmirst. La Tu man pieminet ka galant pielūdzej un lai Tavam nākamem vīrem būt maz skrob, es nosūt liel dāvan par god Tavem kāz svinibem.

Vispirms dāz dāvan priekš Tāv saimniecib:

 1. Alumīnij katliš – pavisam jauns – priekš zup, kartupel un ķīsel. Katliš nav liels, lai Tu nedome uzreiz vārīt uzreiz priekš vis nedeļ (kā mān kādreiz siev Džeraldin mēdz darit). Skābs zups tais mīkst vēder un īgn prāt.
 2. Mazlietot kok karot – priekš visād virum maisišan. Zapt nav ko maisit, jo karot paliek sarkanmell, bet zapt tāpat piedeg. Es a šo karot neko nav maisijis, es viņ izmantoj kā sitam instrument iekš sav ansambel.
 3. Vien pavisam jaun sirc – šūt no audum atgriezum, kas pirkt iekš komisionk. Širc pa liel lūgšan sašūv man muter. Par to es priekš viņ dien cirt malk. Sacirt vien klēp malk un div maz pirkstiņ sev.
 4. viens liels gabals saimniecibs zieps. To es noandelej no dzīvokļ saimniecs (bez taloniem), viņai uz krāsnsaugš tāds strēķis sakrāmets.
 5. Dvieļ – priekš muts un priekš trauk. Pēc zinam laik lietošan var slaucit kājs un mazgāt grīd.
 6. Mīkls rulls – es to vienreiz no Džeraldīns noslēp. ( viņ sāk palaist roks) Jūs jaunie jau nekauses, gan nodērs.
 7. Pavārgrāmat – lai Tev vis laik stāv iekš ķēķ, ja ko nezin, ta paskates.

Tad es dāvin priekš mīlestibs – vien pavisam jaun dām naktskrekl no mazlietot aizskar, ko es atrad iekš kultūrs šķūn, kad es tur sniedz koncert. Naktskrekl šūv vien vec brūt, pa ko es solij viņ divreiz vest uz krog, ja viņ maksa. Man dikt gribet Tev redzt iekš to sēž – lai zin, va nav salūkot drēb.

Priekš bērniem:

 1. Pavisam jauns naktspods. Es viņ aiz pārskatīšans nopirk, bet ne reiz nav bijis lietošana. Kamer bērs vel nav un vis i jauns, Tu var Tur sālīt sēns va gurķs. Tas i labs zacens pie vien ritig polš.
 2. Mazbērn pudelit priekš putriņ a knupit un māneklit.
 3. Viens gabals bērn zieps, a ko aptīrit to bērn, ka tas putriš i saskrējs iekš to biks.
 4. Grāmat „Jaunajiem vecākiem” – maz lietot Tur i parādits, kā to bērn i jākopj.

Lai Tavs vīrs nedome, ka es i viens baigais skopuls un man i skrob uz viņ, es sūt dāvans priekš viņ a:

 1. Vien mazlietot šlips – biškiņ nosmēret a lūpkrās.
 2. Pilnig jauns sportens. Ta ka es Tāv vīr nav redzejs, tad es pirk uz ac. Ja nu i pa gruntig, ta jau Tu māces to biks mazak dabut.
 3. 6 gabals kristāl slīpets (balts) glāzs no plastmas. No mān piedzīvojum, dikt izturig, kad Džeraldin sāk dauzit trauks.
 4. Viens gluž jauns zeķ pārs, ko man dāvināj Džeraldīn uz mūs kāz svinibem. Bi a smuk pīp, bet pie šķiršenes viņ man to atņēm.
 5. Viens gabals mazlietots nauds maks. Ja Tavs vīrs izdome nākt spēlet iekš man ansambel uz piantār. To nauds mak ieteic turet iekš bēniņ vai caures zeķes, lai siev nezin.

Nu ta jūs dzīve kārtig! Tu, Viln, neapbižo to mān vec brūt. Žēl jau man i, ka Tu viņ dabe, nevis es. Bet tād jau ta dzīv i! ... Tu, Marik, i tāds mīlīgs pret vīr, ta ka pret mān un atceres, ka vīrišķim ta mīlestib iet caur vēder. Nu ta sveikiņi!

Aročeka āzmirs! I jau te tād dāvan priekš visiem viesiem. Jā, jā! Tas divs zeķs – viens zils, viens sarkans. La tik tais vaļ savs maks un nelaužes. Kas grib pirmo dēl, lai iemet kād rubel zila zeķe, kas meit – sārkene. Un jasāk a vedejtēv. Kura zeķe vairak, tas a pirmais piedzims.

Nu gan i vis!

Hugo de Djego