FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Modeca kāzu kleita

Datums:13.10.2020 10:46

Reizi lietota, burvīga, sievišķīga kāzu kleita. Kleitai ir vairāki slāņi, kas nodrošina tās skaisto formu, virsējais ir no beļģu mežģīnēm. Uz muguras neliels izgriezums, aizdare - rāvējslēdzējs + podziņas. Priekšā - arī izgriezums, kas kleitu parada ne tikai sieviešķīgu, bet nedaudz arī koķetu! :)

 

Modeca kleitai tika profesionāli piešūtas klāt pusgaras, elastīgas mežģīnu piedurknes, kas ļoti labi sasaucas ar kopējo līgavas tēlu un ir tāda paša auduma kā kleitas virsējas mežģīņu slānis. Kleitas mala ir viena garuma (t.i. bez "šlepes"), lai būtu viegli visas dienas garumā pārvietoties. Pēc pieredzes varu teikt - saņēmu neskaitāmus komplimentus tieši par kleitu un tā visas dienas garumā arī saglabāja savu skaistumu - kleitas mala nepalika netīri brūna, kā bieži redzēts līgavām pēc fotosesijas. Kleitai iešūti arī gandrīz nepamanāmi miniatūri āķīši un podziņa zem virsējiem slāņiem, lai to varētu uzspaust uz augšu gadījumā, ja fotosesijas laikā paredzētas kādas aktivitātes, kuru īstenošanai tas varētu noderēt.

 

Kleita derēs līgavām 38.-40. izmērā, 175cm garumā (bet protams, ka garums atkarīgs arī no papēžu augstuma). Kleita ir pēc ķīmiskās tīrīšanas, perfektā kārtībā. Tu jutīsies ar to visskaistākā līgava pasaulē!

Cena: € 800
Tālrunis: 26364429