FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vecpuišu ballītes idejas pirms teikt 'Jā!' vārdu

Autors:Līga Āboma / PRECOS
Ir tikai viens ar kāzām saistīts notikums, kurā līgavainis vienīgais ir uzmanības centrā – tā ir vecpuišu ballīte. Tas, kāda būs ballīte, ir atkarīgs no paša līgavaiņa personības – vai nu mierīgs vakars kopā ar tuvākajiem draugiem, vai arī traka ballīte ar stiprajiem dzērieniem un visdažādākajām izdarībām.

PRECOS piedāvā idejas, kurās smelties iedvesmu un radošumu tieši savai vecpuišu ballītei!

Ballīšu klasika

Protams, ir vispārēji priekšstati par to, kas ir klasiska vecpuišu ballīte. Pat ja tā ir klasika – nekur nav teikts, ka to nevar padarīt neaizmirstamu un piedzīvojumiem bagātu!

Lai ballīte sākas!

Labākais variants vecpuišu ballīti ir sākt pie sevis vai draugiem mājās. Tas mazliet atgādinās bezrūpīgos vidusskolas gadus, un neliela bezrūpība ballītēs jau nekad nav nākusi par sliktu.

Tikpat labi var izvēlēties Airbnb vai kādu viesnīcu, lai mainītu vidi un iegrieztu ballīti. Izvēloties kādu viesu namu, jāņem gan vērā, ka jāiepazīstas ar noteikumiem, jo ir vietas, kur rīkot pirmskāzu ballītes nav atļauts.

Klubu un bāru klasika

Tas ir vairāk kā skaidrs, ka lielai daļai vecpuišu ballīte bez klubiem un bāriem nav iedomājama.

Izmaksas, ar ko jārēķinās ir: transports, dažās vietās ieeja un, protams, dzērieni. Pie tam, ballīte publiskajās vietās ir jau uzrīkota, apkārt ir daudz cilvēku, ar kuriem var aprunāties. Īsāk sakot, šāda vientuļo vilku tūre nebūt nav sliktākais variants, kā pavadīt un svinēt vecpuišu ballīti.

Vakariņas mierīgā atmosfērā

Ja nu gadījumā puiši vēlas iztikt bez nākamā rīta ne tik vieglajām fiziskajām sajūtām no pārmērīgas dzērienu baudīšanas, tad var izvēlēties pavadīt pozitīvu vakaru kādā restorānā.

Tas, protams, ir dārgāks pasākums, jo restorāni diktē savus noteikumus un cenas, bet tas ir viens no veidiem, kā pavadīt lielisku vakaru sarunās, baudot izcilu gastronomiju, augstvērtīgu dzērienu un varbūt kādu cigāru. Kā mēs zinām un jokojoties mēdzam teikt, – paēdis vīrietis ir laimīgs vīrietis.


FOTO: Emīlija Bogdānova

Sporta mīļotājiem

Vecpuišu ballīšu klasika ir ne tikai ballītes un bāri, bet arī aktīva atpūta.

Viens no variantiem ir apmeklēt kādu sporta spēli, piemēram, futbolu vai hokeju. Tikpat labi var izvēlēties doties uz kartingiem, ļaujot sev braukt ātri, sacensties, izjust adrenalīnu, smieties un padarīt šo pasākumu atmiņā paliekošu.

Tāpat, iesakām arī peintbolu, ralliju, izbraukt ar velosipēdiem vai kvadracikliem un lieliski pavadīt laiku draugu bariņā kopīgās sportiskās aktivitātēs.

Karaoke

Karaoke būs kā lielisks papildinājums bāru un klubu tūrei. Ja kāds no puišiem ir labs dziedātājs, tad viņu var sūtīt kā pirmo, un pārējie var no zāles pievienoties. Tas ir jautrs pasākums un noteikti vērts, lai tam ļautos.

Pārgājiens un nakšņošana kempingā vai teltīs

Šis variants ir daudzsološs, jo ir iekļautas gan fiziskas aktivitātes, gan draugu kompānija, sēdēšana pie ugunskura, šašlika cepšana un alus.

Tas ir labs veids, kā atslēgties no pārējās pasaules, pazūdot mežā pie kāda ezera, kur var baudīt gan ballīti, gan kluso dabu, gan savā ziņā atgiezties pie savām pirmatnējām saknēm.

Pludmales diena

Ja ballīte plānota vasarā, un jūs visi esat ūdens cilvēki, tad droši var pavadīt dienu pie jūras. Šis variants neprasa daudz finanses, nav ierobežots uzturēšanās laiks, ir silts, un ir brīva atmosfēra.

Pludmale ir viena no vecpuišu ballīšu klasikām, kā arī mazbudžeta variants. Pludmales noslēgumā dienu var papildināt ar citām aktivitātēm, tādējādi dienu padarot pilnīgāku.

Striptīza klubi

Striptīza klubi ir klasiku klasika. Gaumes ir dažādas, bet jebkurā gadījumā, ir jāsaprot, ka šī ir slidena taciņa un vienmēr ir iepriekš jānoskaidro, vai līgavainais tam piekrīt un, jā, vai arī līgavai pret to nebūs iebildumu.

Jo nekas vēl vairāk nespēj sabojāt gaisotni, kā tas, ja līgava uzzina, ka vecpuišu ballītē ir noticis kas tāds, par ko pāris iepriekš vienojušies atturēties. Par to ir jāpadomā un jāvienojas ar visām iesaistītajām pusēm, lai nebūtu nepatīkamu pārpratumu.

Lasi arī: Vecpuišu ballītes plānošana

Alternatīvākas idejas vecpuišu ballītei

Ekstrēmais sports

Ja līgavainis ir adrenalīna mednieks un patīk risks, tad labs variants būs izlekt ar izpletni, gumijlēkšana vai Siguldas Zērglis. Tikai esat lietas kursā par laika apstākļiem, lai ekstrēmās idejas nepaliek tikai domu līmenī.

Alus darītavu šarms

Ja līgavainis un viņa draugi mīl alu, tad droši var sarunāt doties uz kādu alus darītavu gan ekskursijā, gan dažādu alus šķirņu baudīšanā.

Interesanti ir tas, ka tā nav vienkārša alkohola dzeršana. Tā ir alus darīšanas faktu izzināšana, garšošana un viedokļu apmaiņa. Ja vēl blakus ir īstie draugi, tad domājams, ka šāds variants arī ir labs, lai iegrieztu ballīti.

Ūdens sports

Arī ekstrēmākas aktivitātes ūdenī ir tās, kas var radīt neaizmirstamas atmiņas. Varam ieteikt, piemēram, veikbordu, ūdens slēpošanu vai tieši otrādi, mierīgos katamarānus vai noīrēt jahtu, kur, sadalot izmaksas uz visiem, nemaz nebūtu tik dārgi.

Izlaušanās istaba

Tā jau ir iekarojusi slēpto mīklu entuziastu sirdis un lielākoties pamodina visos piedzīvojumu meklētāja garu. Šis variants var būt arī kā pārsteigums līgavainim, kad viņš tiek vests uz nākamo izklaides objektu, bet nezina kur.

Cope

Kā gan vēl labāk realaksēties un gūt uzvaras prieku, ja ne makšķerēšanā kopā ar draugiem!

Vasarā var piemeklēt vai nu nomaļāku vai tieši otrādi – publiskāku atpūtas vietu un ļauties dabas burvībai. Ja gadījumā vecpuišu ballīte notiek ziemā, arī tad var izvēlēties zemledus makšķerēšanu. Ir vairākas atpūtas vietas, kuru teritorijā ir ezers vai dīķis, kā arī pirts, kas var būt lielisks pēc copes pasākums.

Garš pārbrauciens ar mašīnu

Šis variants daudziem saistīsies ar leģendāro filmu ''Paģiras''. Jā, tiešām! Pārbrauciens uz attālāku pilsētu vai blakus valsti, lai atzīmētu sava drauga tuvojošos lielo dienu, ir viens no labākajiem variantiem, ko izvēlēties.

Tas, kā izvērtīsies brauciens, protams, atkarīgs no pašiem, bet šis ir labs veids kā sākt, bet tālākais – bāri, klubi, restorāni, vietējās ieliņas, kalni vai skaistas atpūtas vietas – ir jūsu ziņā.

Boulings un biljards

Ja bāru tēma ir pamatā ballītei, tad labs variants izklaidēm ir uzspēlēt kādu partiju biljardā vai boulingā. Tā ir aktivitāte, kas prasa koncentrēšanos, bet tajā paša laikā sniedz daudz pozitīvu emociju un raisa sacensību garu.

Kruīza kuģis

Ja kompānijai nav jūras slimības, tad var doties brīvdienu ceļojumā ar kruīza kuģi.

Visiem jau ir zināms, ka tajā ir gan kazino, kur var kopā ar draugiem izmēģināt veiksmi, gan arī klubi, bāri, veikali. Un tajā pašā laikā ir garantija, ka pēc ballītes nakts nekur tālu guļvieta nebūs jāmeklē.


FOTO: Uģis Nagliņš

Party busi / tramvaji


Noteikti pilsētā ir redzēti lielākoties party busi, bet ir arī party tramvaji un laivas.

Tas ir variants, kā iegriezt ballīti īrētā transporta līdzeklī ar skaļu mūziku, dejām, dzirkstošajiem dzērieniem un uzkodām. Tā varētu būt neaizmirstama izklaide visas nakts garumā!

Lasi arī: Kriša vecpuišu ballīte

Tas, kāda izvērtīsies vecpuišu ballīte nav paredzams pat tad, ja viss ir saplānots pa stundām.

Notikumus veido cilvēki. Un patiešām – runa jau nav par makšķerēšanu, bāru tūrēm, kartingiem vai sporta aktivitātēm. Runa ir par pozitīvu atmiņu veidošanu un piedzīvošanu kopā ar saviem labākajiem draugiem, neatkarīgi no tā, kur jūs atradīsieties! Priekā! 

Raksta titulfoto: Jānis Romanovskis