FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kriša vecpuišu ballīte

Manu vecpuišu ballīti raksturo cipars pieci – tā tika svinēta aptuveni piecas nedēļas pirms kāzām piecu dienu garumā. Ieskaitot mani, bijām pieci puiši. Izceļojām Itālijas ziemeļus.

Viss sākās Rīgā, kad šķita – ar puišiem dosimies nedēļu garā pārgājienā pa Latvijas mežiem. Man tika aizsietas acis, uzliktas austiņas un mani iesēdināja busiņā. Kur tobrīd braucām – nebija ne jausmas! Kad noņēma acu apsēju, sapratu, ka esam lidostā. Draugi teica, ka dosimies uz Itāliju.

Ielidojām Venēcijā un braucām uz Bolcāno. Tur palikām pa nakti viesnīcā, kur tika pasniegts vislabākais ēdiens, kādu jebkad esmu ēdis. Nākamajā rītā agri devāmies uz Braiesas ezeru, kas patiesi ir viens no skaistākajiem Itālijas kalnu ezeriem. Pavadījām tur dienu un vakarā, saulrietu gaidot, nopeldējāmies. Bija auksti, bet ļoti uzmundrinoši.

Tad sākās mūsu ceļš uz Itālijas rietumiem, devāmies uz Camp Zero viesnīcu, kas ir lielisks galamērķis aktīvās atpūtas un SPA piekritējiem. Pa ceļam uz šo viesnīcu tika sasniegtas arī vairāku kalnu virsotnes. Piemēram, Saceda kalna virsotne. Augšā gan braucām ar tramvaju, bet lejā kāpām paši.

Kad nonācām Camp Zero, mūs sagaidīja dažādas aktivitātes – varējām braukt ar kalnu divriteņiem, kāpt klinšu sienās, iet pirtīs un atsvaidzināties āra kublos, baudīt neatkārtojamu skatu uz kalniem. Pēc šīs aktīvās atpūtas un relaksācijas daļas sākām ceļu atpakaļ uz Venēciju. Dodoties turp, vienu nakti palikām Riva del Garda pilsētā, kas atrodas Itālijas Alpu dienvidu malā – pie Dolomītiem. No rīta sekoja pārsteigums – braucām lēkt ar gumiju no 150 metru augsta tilta. Uz lēkšanu gan bija jāsaņemas. Pēc tam braucām uz lidostu, lai dotos mājup.

Foto un video stāsts: Reinis Kaspars no DreamDuo films

Ieskaties Kriša vecpuišu ballītē, apmeklējot DreamDuo films YouTube kanālu