FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kitijas vecmeitu ballīte

Kad sākām gatavoties kāzām, teju visām draudzenēm biju teikusi, ka vecmeitu ballītes man nebūs. Vecmeitu stila ballītes man nekad nav gājušas pie sirds. Pienāca vasara, un meitenes sacīja: “Kitij, beidz! Ļauj mums uztaisīt vienkāršu kopā būšanas ballīti!” Es zināju, ka man nav izvēles, jo svinēšana būs jebkurā gadījumā.

Mana vecmeitu ballīte notika divas nedēļas pirms kāzām, 17. augustā. Pāris dienu pirms tās saņēmu ielūgumu, kas bija izveidots puzles veidā no koka (gluži kā mūsu kāzu ielūgumi), klāt bija šampanietis ar īpaši izgatavotu etiķeti un balts peldkostīms ar uzrakstu BRIDE. Es pilnībā paļāvos uz savām meitenēm, jo viņas zināja, ka tilla svārciņos skriet pa Vecrīgu nav īsti manā gaumē.

17. augusta rītā pie manis ieradās trīs draudzenes un sāka mani post. Tiku pie skaista make-up, un sākās ballītes gaisotnes radīšana. Biju pārliecināta, ka par apģērbu man pārlieku nav jāpiedomā, jo diena droši vien paies peldkostīmā, taču tad meitenes istabā ienesa, manuprāt, vienu no skaistākajiem apģērbiem – baltu tautastērpu. Tajā brīdī sapratu – tas būs manas dienas apģērbs. No sajūsmas nezināju, kur likties. Vēlāk izrādījās, ka arī pārējām meitenēm ir tautastērpa svārki. Tad man skudriņas pār muguru sāka skriet.

Ballīte norisinājās ļoti jaukā un klusā viesu namā Slokas. Meitenes bija īpaši pacentušās ar skaistiem ziediem, svecēm un ļoti daudz fotogrāfijām no mūsu kopīgajām atmiņām. Kopā bijām 11 meitenes. Ierodoties viesu namā, mani sagaidīja šampanietis un uzdevumu pildīšana no vecmeitu slepenā zvēresta. Tad sekoja fotosesija viesu nama apkārtnē. Valdīja sirsnīgas sarunas, jo gandrīz visas meitenes bija savstarpēji pazīstamas. Uz ugunskura tika vārīta zupa, un man pēc sastāvdaļu degustēšanas bija jāuzmin, kas tā būs par zupu. Mums bija ķermeņa skrubju meistarklase, kas bija patiesi brīnišķīgi, jo visas ķēpājāmies ar krāsām un smaržām pļavā zem ābelēm. Protams, vakarā skrubīši tika iemēģināti.

Draudzenes, kuras nevarēja ierasties, bija sagatavojušas videosveicienus. Tas bija emocionāls dienas notikums. Tālāk sekoja topošā vīra video, kurā viņš atbild uz jautājumiem par mūsu attiecībām. Pirms viņš pateica atbildi, tika uzlikta pauze un sagaidīta atbilde no manis.

Vakara noslēgumā, kad daļa no mums bija izkarsējušās pirtiņā un izplunčājušās kublā, sirsnīgās sarunas tupinājās ap ugunskuru.

Mana vismīļākā lieta, kas palikusi par piemiņu, ir atmiņu klade, ko meitenes dienas laikā aizpildīja, pievienojot klāt bildīti, kas turpat uzņemta ar kameru Polaroid.

Foto: Elisone Kriščune