FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ilzes vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte ir kā aizraujoša, saviļņojoša, emocijām bagāta nodaļa jūsu draudzības bezgalīgajā stāstā!  Šajā reizē ielūkojamies Ilzes draudzeņu plānotajā un organizētajā vecmeitu ballītē.

Mana vecmeitu ballīte tika svinēta nedēļu pirms kāzām, un tajā piedalījās 11 meitenes.

Ballīte sākās Rīgā, Raunas dārza eklēru darbnīcā. Sākām ar vēlajām brokastīm, pļāpām un smiekliem. Tā kā dzīvoju Islandē, daudzas no meitenēm nebiju satikusi jau kādu laiku, tāpēc kopīgas brokastis bija lieliska ideja!

Pēc vēlajām brokastīm ķērāmies klāt eklēru gatavošanai. Meistarklases vadītājs izstāstīja visu par viņu gatavotajiem eklēriem, un tad mēs lēnā garā izgatavojām katra savas kūkas.


Pēc tam spēlējām dažādas spēles. Fantastiska ideja, kurā vēlos padalīties, bija atmiņu albuma izveidošana, proti, dienas laikā tika organizētas dažādas aktivitātes, kuras man bija albumā jāapraksta vai vienkārši jāielīmē fotogrāfija no attiecīgā brīža. Nelielu vēstījumu un novēlējumu vēlāk šajā albumā atstāja visas ballītē esošās draudzenes jeb, kā viņas pašas sevi bija nodēvējušas, līgavas dāmas. Manuprāt, šis bija ļoti jauks veids, kā apkopot šīs dienas skaistās atmiņas.

Kad spēles bija galā, ar zaļo VW hipiju busiņu devāmies uz Jūrmalu, kur meitenes bija sagatavojušas fantastisku pikniku jūras krastā.

FOTO: Einārs Freimanis

Tā nu mēs baudījām pusdienas, pļāpājām, spēlējām smieklīgas spēles, atvadījāmies no bijušajām mīlestībām un jauko pēcpusdienu noslēdzām ar fotosesiju.

Tālāk mūsu ceļš veda uz Vecrīgu, kur meitenes bija noīrējušas skaistu jumta dzīvoklīti vakara izklaidēm. Spožākā vakara izklaide laikam bija striptīzdejotājs, kurš pēkšņi parādījās dzīvoklī. Tas bija ļoti negaidīti, bet ārkārtīgi smieklīgi un jautri! No sākuma biju šokā, bet, kad viss jau bija galā, varējām kārtīgi izsmieties.

Vakaru noslēdzām, izklaidējoties Vecrīgā, kur dejojām, priecājāmies un smējāmies līdz rītam. Pasākums bija ārkārtīgi mīļš un pārdomāts, meitenes bija padomājušas par katru sīkumu. Ballīte bija fantastiska!

Foto: Einārs Freimanis