FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ullas vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte ir tāda diena, kad nav jāseko striktam scenārijam, jāpārcenšas ar uzdevumu birumu un dažādu pozīciju izmaksām, lai līgavu padarītu patiesi laimīgu. Galvenais – lai kopā tiktu kvalitatīvi pavadīts laiks, lai būtu jūtams, ka ballītes plānošanā draudzenes ielikušas mīlestību un rūpes. Ielūkojies, kā draudzenes pārsteidza Ullu viņas Līgavas dienā!

Mana vecmeitu ballīte notika karstā augusta sestdienā, 18 dienas pirms kāzām, un turpinājās nākamajā dienā. Viss sākās ar ielūgumu, kurā bija norādīts, ka ballītes rītā pulksten 9.00 man jābūt ģērbtai sarkanā apakšveļā un halātiņā. Vēl ielūgumā bija ielīmēta vilciena biļete uz Varakļāniem.

Pienāca ballītes rīts, un pie manām durvīm klauvēja nepazīstams vīrietis ārsta halātā. Viņš mani aicināja nekavējoties doties līdzi. Man aizsēja acis, un mēs devāmies aklajā pastaigā. Nonācām Daugavas promenādē, kur satiku pirmās trīs no savām septiņām vecmeitām. Viņas iesēdināja mani motorlaivā, kas mūs nogādāja Mangaļsalā.

Jahtklubā Auda meitenes man lika pārģērbties viņu dāvinātajās drēbēs – baltā peldkostīmā ar uzrakstu Līgava, tilla svārkos un plīvurā. Man iedeva veikborda dēli – un bija jāveiko pa Vecdaugavu.

Sekoja īstā pucēšanās – meikaps, jauna kleita un sarkans rožu kronis. Ar motorlaivu mani nogādāja pļavā pie Vecdaugavas, kur piknikojām ar kokteiļiem un kūciņām, fotografējāmies un priecājāmies.

FOTO: Ieva Mekša / Mekselis photography

Pēc piknika kopā ar meitenēm devāmies ceļā. Viņas visu laiku turēja noslēpumā ballītes galamērķi. Tā bija Mazirbe!

Tur mūs sagaidīja skaisti klāts galds, vakariņas un šampanietis. Bijām trāpījušas uz Mazirbes svētkiem, tāpēc vakaru pavadījām pie jūras, sildoties pie svētku ugunskura. Meitenes bija sagatavojušas uzdevumus, piemēram, līgavaiņa sejas puzli, apsveikumu vīram pirmā mēneša jubilejā, kā arī jautājumus par līgavaini. Viņas man pasniedza dāvaniņu – Pandora rokassprādzes kuloniņu, lai viņas vienmēr būtu ar mani.

Tumsā devāmies naksnīgā peldē. Atceros, cik sirreāli tas bija – karsts ūdens, melna nakts, lieli viļņi, un mākoņu pamalēs zibens sper. Atlikušo nakti pavadījām, spēlējot mafiju un dziedot līdzi dziesmām, kuras meitenes speciāli bija ierakstījušas. Otrajā dienā sauļojāmies, peldējāmies, atpūtāmies un ballīti noslēdzām, uz grila cepot burgerus.

Foto: Ieva Mekša / Mekselis photography