FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kerolaines vecmeitu ballīte

Ir tāda diena, kad pārsteigumi seko cits citam. Kad, no rīta pieceļoties, pat nenojaut, pa kādiem ceļiem un neceļiem tevi šī diena aizvedīs. Šī būs tavas dzīves diena, kas uzticēta tavām draudzenēm, tātad – tā ir drošās rokās. Tev atliek tikai ļauties!

Mana vecmeitu ballīte jeb Līgavas diena tika svinēta tieši mēnesi pirms kāzām desmit meiteņu kompānijā. Viss sākās ar to, ka man iedeva ielūgumu uz vecmeitu ballīti, kam bija pievienota lidmašīnas biļete uz Liepāju, kā arī norāde, ka man jābūt gatavai doties prom uz pāris dienām.

Līdz pat brīdim, kad visas meitenes laimīgas mašīnā devāmies uz lidostu, nemaz nenojautu, ka plāns ir cits. Kad mašīna nogriezās uz Bauskas pusi, sapratu, ka ceļš ved uz Viļņu un, visticamāk, lidosim uz kādu tālāku galamērķi. Kad nonācām Viļņas lidostā, man galvā tika uzlikta cepure, iedotas austiņas, un lidojums sākās, man vēl nenojaušot, kur īsti lidoju. Tikai sasniedzot mērķi – Grieķiju –, tapa skaidrs, kur bijām atlidojušas. Tas viss bija ļoti liels pārsteigums!

Kad nonācām Atēnās, pirmais punkts bija mūsu apartamenti, kur gaidīja vēl viens pārsteigums. Mana labākā draudzene dzīvo Dānijā un uz Latviju bija plānojusi doties tikai jūlija beigās, tāpēc nemaz necerēju, ka viņa būs manā vecmeitu ballītē. Tomēr, nonākot pie apartamenta durvīm, man tās atvēra viņa! Tas bija īpaši emocionāls brīdis, biju ļoti laimīgi pārsteigta un mīlēta.

Vēlāk devāmies pastaigā pa pilsētu un pusdienās. Man bija dots uzdevums skaisti sapucēties. Devāmies apskatīt Atēnas, izložņāt mazās ieliņas un pafotografēties. Pēc kopā jauki pavadītā laika devāmies uz burvīgu restorānu, kur meitenes katra teica man kādu novēlējumu.

Nākamās dienas plāns bija skaidrs – noteikti dosimies uz jūru, bet vispirms apskatīt akropoli. Kā viens no foršākajiem šo divu ballīšu dienu iespaidiem noteikti bija jūras piedzīvojums, kur visas kārtīgi kopā izsmējāmies un iztrakojāmies ļoti lielos viļņos.

FOTO: Lūcija Rošāne

Vakarā meitenes sagatavoja pikniku, spēlējām dažādas spēles un es pildīju mīļus uzdevumus par savu topošo vīru Dāvidu.

Foto: Lūcija Rošāne