FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Helēnas vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballītes ir kā rūpīgi plānots kopīgs draudzeņu piedzīvojums ar skaistu virsmērķi – svinēt līgavas laimi. Kā to izdarīt, variantu ir daudz... Šoreiz ielūkosimies Helēnas azartiskajā un notikumiem bagātajā vecmeitu ballītē.

Ballītes norises laiks tika izvēlēts savlaicīgi – tā bija jūnija pēdējā nedēļas nogale. Šī diena bija ļoti nozīmīga, jo tajā piedalījās arī mana māsa, kas dzīvo ārpus Latvijas.

Meitenes iepriekšējā dienā pasniedza īpaši man izveidotu tematisku dāvanu ar tērpu, kas bija jāvelk mugurā ballītes norises dienā, un vēstuli ar nosacījumiem. Vecmeitu ballītē man bija jākāpj uz moča, kas mani drosmīgā braucienā nogādāja Spilves lidostā. Tur mani sagaidīja visas manas mīļās meitenes (kopā 12) pašu veidos tērpos, džinsu jakās, aprocēs un ar fifīgiem plakātiem par mani un manu topošo vīru!

FOTO: Miks Šēls

Iesildījāmies ar pašu gatavotiem želejas šotiem un turpinājām ballīti, piknikojot un daloties ar sirsnīgām un jautrām atmiņām par kopīgi piedzīvotajiem notikumiem. Meitenes bija parūpējušās par katru mazāko sīkumu, kā arī par dažādu uzdevumu izpildi zīmīgās dislokācijas vietās, lai, to pat īsti nepamanot, es pēkšņi attaptos Siguldā, kur bez ierunām man bija jādodas izbraucienā ar Zērgli.

Piedzīvojumus turpinājām, virzoties tālāk uz Valmieru, kur sekoja svinīgas vakariņas un dzērieni, iekārtošanās apartamentos. Vēlāk sapucējāmies un devāmies jautrās dejās uz vietējiem deju klubiem.

Bija padomāts arī par nākamās dienas rītu – visas meitenes varēja izbaudīt relaksējošas sejas maskas, gardas brokastis un braucienu uz spa. Labāku vecmeitu ballīti es nevarētu vēlēties! Meitenes bija parūpējušās par visu – par to, lai es justos ērti, un bija sarīkojušas tieši tādu ballīti, kādu biju izsapņojusi!

Foto: Miks Šēls