FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Lāsmas vecmeitu ballīte

image

Lāsma ir harmoniska, romantiska un nosvērta sieviete. Viņas draudzenes viņu uztver kā ļoti mīļu, izpalīdzīgu un sirsnīgu. Tieši tādās pašās noskaņās Lāsmai tika sarīkota vecmeitu ballīte, kas atbilda visām Lāsmas vēlmēm.

Mazais ievads uz vecmeitu ballīti sākās 8.martā. Sieviešu dienā meitenes ieradās pie Lāsmas ar skaistu, lielu tulpju pušķi un ielūgumu uz vecmeitu ballīti. Nedēļā, kad bija gaidāms šis notikums, līgava papildus saņēma lielu kasti, kur iekšā bija vēstule, maigi rozā jaka un krekliņš ar uzrakstu “bride”. Atlika vien pieskaņot džinsus un gaidīt kādu ziņu, jo meitenes nebija teikušas konkrētu laiku, kad jābūt gatavai.

Lāsmas rīts sākās agri, jau astoņos līgava sēdēja skaistumkopšanas salonā un gatavojās ballītei. Atbraucot uz mājām, Lāsmu jau sagaidīja šoferis pilnā nopietnībā: “Viss ļoti oficiāli, atver durvis, neko nesaka un tikai ved,” stāsta Lāsma.

Šoferis Lāsmu nogādāja pie viņas tuvajām draudzenēm. Satikšanās bija ļoti emocionāls mirklis, jo dažas draudzenes pat bija atlidojušas no ārzemēm. Līgavai tāda kopā būšana nozīmēja ļoti daudz! Tālāk ceļš veda uz piknika vietu, ko bija sagatavojušas meitenes.

Egļu dārza ieskauts, skaisti izdekorēts galdiņš. Padomāts par katru detaļu – burciņas ar vārdiem, skaistas kūciņas, baloni un vienotībai – visām vienādi tetovējumi. Piknika vietā tika nodots tradicionālais zvērests. Meitenes solīja, ka rūpēsies, lai viss lielajā dienā notiktu nevainojami.

Lāsmas līgavainis bija sagatavojis lapiņas ar uzdevumiem, kas katrai meitenei ir jādara visas dienas garumā. “Tas radīja interesantu noskaņu. Ik pa mirklim kāda izdarīja ko muļķīgu, un mēs nesapratām, kāpēc viņa tur muļķojas,” atceras Lāsma. 

Pēc piknika vietas visas meitenes devās piedzīvojumos. Par spīti nelabvēlīgajām laika prognozēm, meitenes neatcēla nevienu plāna punktu. Līgavu aizveda uz Niniera ezeru Cēsīs, kur Lāsmas draudzenes bija nodrošinājušas atrakciju ar supa dēļiem. Lāsmai tika iedots viens milzīgs supa dēlis, kurš viņai pašai bija jāpiepumpē, lai pēc tam visas 7 meitenes varētu doties ūdens braucienā.

Kad meitenes bija izbaudījušas braucienu, viņas devās uz picēriju “Vīnkalni”. Konkrētā vieta ir slavena ar to, ka apmeklētāji var paši iemācīties izcept garšīgās picas. Šeit Lāsma varēja iejusties meistara lomā: “Sākumā pavārs man visu ierādīja, pēc tam man bija jāmāca visām meitenēm, kā cept picu.” Pusdienas tika apvienotas ar meistarklasi.

Laimīgi paēdušas, meitenes devās uz Purezera takām, kur tās pārsteidza pamatīgs lietus gāziens. Līgava atzīst, ka tas it nemaz netraucēja baudīt dienu, tieši otrādi – tas padarīja to interesantāku. Ja blakus ir īstie cilvēki, laikapstākļi nav svarīgi!

Braucot atpakaļ uz māju pusi, meitenes bija sagatavojušas nākamo uzdevumu – iepirkties romantiskam vakaram par 50 centiem. Kad Lāsma bija veiksmīgi tikusi gala arī ar šo uzdevumu, viņu sagaidīja skaisti izrotāta māja ar gardām vakariņām un kūku gredzena formā.

Līgava šo dienu raksturo kā ideālu, tā bija sirsnīga, mierīga, ar tuvākajām draudzenēm blakus, smiekliem un asarām, dejām līdz rītam. “Galu galā, mēs svinējām ļoti skaistu gaidāmo notikumu,” savā stāstā dalās Lāsma.

Fotogrāfe: Baiba Ostrovska
Make up un matu sakārtojums: Lauma Šilkina, Lauma K Silkina

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Vienā mirklī skolotāja Latvijā, nākamajā –  pārdošanas daļas vadītāja modes industrijā Londonā. Tā ir Guna. Traka, aktīva dzīves baudītāja. Draudzene, kura dažreiz aizmirst dzimšanas dienas, tomēr vienmēr būs blakus ikvienam savam tuvajam cilvēkam.

  • Privāto pasākumu organizēšana – tas ir Elīnas lauciņš. Ne velti viņa ir organizējusi vecmeitu ballītes arī deviņām no savām draudzenēm. Pirmo reizi Elīnai ir pienācis laiks ļauties citu organizēšanai, ne par ko nesatraukties un gaidīt pārsteigumus no ballīšu rīkotājām – 23 sievietēm.

  • Harmonija, miers un labsajūta dzīvē – tā ir rozā krāsa. Ne velti mīlestības svētkos visapkārt ir rozā sirsniņas un mūsu sapņi ir ietērpti rozā svārciņos. Ja Sindija būtu krāsa, tā būtu rozā – cilvēks, kas dzīvo ar harmoniju, sapņiem un ticību īstai mīlestībai.

  • Līva ikdienā strādā veselības aprūpes jomā, līdz ar to viņas dabā ir par visiem parūpēties un visus palutināt. Darba dienu steigā Līvai ir maz brīvā laika, lai mierīgi atslābtu un satiktos ar draugiem. Nu ir pienācis laiks, kad draugiem kārtīgi jāpalutina arī pati Līva. Diena, kad visa uzmanība un rūpes tiek vērstas viņai – vecmeitu ballīte.

  • Topošā līgava Kristīne ir Cēsu meitene, tomēr arī lielpilsētas dzīves ritms viņai nav svešs, jo savulaik Kristīne ir dzīvojusi gan Londonā, gan Milānā. 

  • Ja tieši Tev ir uzticēta savas labākās draudzenes vecmeitu ballītes rīkošana, ieskaties, – idejas no gardām meistarklasēm līdz pikantām ekskursijām un mierpilnas atpūtas pie dabas. Jo tieši šai dienai jākļūst par emocijām bagātu nodaļu jūsu draudzības stāstā!