FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Gunas vecmeitu ballīte Baltvillā

image

Vienā mirklī skolotāja Latvijā, nākamajā –  pārdošanas daļas vadītāja modes industrijā Londonā. Tā ir Guna. Traka, aktīva dzīves baudītāja. Draudzene, kura dažreiz aizmirst dzimšanas dienas, tomēr vienmēr būs blakus ikvienam savam tuvajam cilvēkam.

Saprotot to, ka būs kāzas, bija skaidrs, ka būs arī vecmeitu ballīte. Guna pati sastādīja savu tuvāko draudzeņu sarakstu un nodeva visu viņu rokās.

Mēnesi pirms ballītes Gunai tika atsūtīts ielūgums. Draudzenes bija jau sazinājušās ar līgavaini (nu jau vīru), kurš visu bija skaisti sagatavojis un pārsteidzis topošo līgavu ar ziediem. Ielūgumā bija rakstīts vien tas, ka ir jāierodas, nekas cits minēts nebija. “Mazliet satraucos par tērpu, rīta kleitu, jo man lika paņemt tikai kurpes,” savās emocijās dalās Guna. 

Kopā sanākšanas mirklis vecmeitu ballītēs bieži vien ir viss aizkustinošākais!

Vistuvākās meitenes Gunu sagaidīja pilnā sastāvā. Līgavai nebija ne par ko jāraizējas – sirdsdraudzene parūpējās par grimu un matiem, viss tika nodrošināts. 

Tika sagādāta arī kleita, par ko Guna bija sajūsmā: “Kleita man izskatījās perfekti! Meitenes lieliski zina, kas man piestāv un patīk.”

Uzdāvinātajai kleitai bija liela nozīme, jo tieši tajā kleitā Guna izgāja pie vīra.  

Sapucēta un sabučota līgava vēl tika apdāvināta ar klēpi viņas mīļākajiem ziediem, kas bija sūtījums no viņas mammas dārza. Arī šis bija ļoti īpašs brīdis. 

Dabiskā, brīvā gaitā turpinājās diena ar zvēresta nodošanu. Guna uzskata, ka, iespējams, zvēresti ir banāli, tomēr, viņasprāt, tie ir visatklātākie. Zvērests ir tradīcija, kas vecmeitu ballīti iesāk ar oficiālu atklāšanu.

Turpinājumā visas meitenes devās uz Baltvilla, kur līgavas draudzenes bija parūpējušās par vislielāko numuru. Katra detaļa ballītē tika kārtīgi pārdomāta – ja galvenā krāsa bija rozā – tad viss bija rozā. 

Protams, pārsteigumi šajā dienā ir neizbēgami. Gunai tika piešķirts melnbalts peldkostīms ar uzrakstu “Boss Bride”. No sākuma līgavai likās, ka viņai vienai nāksies iet peldēt, tomēr visas meitenes kā viena uzvilka peldkostīmus un devās uz ezeru. “Ūdens tajā dienā bija diezgan auksts, vasara vēl nebija sākusies, bet, galu galā, ar spiedzieniem un kliedzieniem tikām iekšā un to izbaudījām,” stāsta Guna. 

Ballīte visas dienas garumā turpinājās Baltvillā. Tieši tas līgavai bija svarīgi – visām 11 meitenēm būt kopā, runāties un baudīt dienu. Viesnīcas istabā bija uzkodas, šampanietis, jautrība un smiekli. Katra draudzene bija sagatavojusi gan vēstuli, gan dāvaniņu Gunai. No tik sirsnīgām lietām asaras bija neizbēgamas. 

Vakara gaitā sekoja skaistas vakariņas, uzdevumi, sarunas un ballīte līdz rīta gaismai. Šajā dienā tika nodrošināti nepārtraukti kopā būšanas mirkļi.

Katra maza meitene sapņo par lielām kāzām. Bērnībā kāzas tiek izplānotas ar savām draudzenēm. Guna atzīst, ka tieši tas ir visskaistākais – bērnības sapņi ir pārvērtušies īstenībā. “Pats sanākšanas mērķis ir ļoti skaists, katra no mums to saprata, tas ir viens no skaistākajiem dzīves momentiem. Mēs satiekamies 11 meitenes un vienkārši svinam laimi,” atzīst Guna.

Fotogrāfe: Vow foto
Vieta: Baltvilla
Make up un mati: Signe Valtere
Baloni: Wildchilddecor
Ziedu dekorācijas: Amie ziedi

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Lāsma ir harmoniska, romantiska un nosvērta sieviete. Viņas draudzenes viņu uztver kā ļoti mīļu, izpalīdzīgu un sirsnīgu. Tieši tādās pašās noskaņās Lāsmai tika sarīkota vecmeitu ballīte, kas atbilda visām Lāsmas vēlmēm.

  • Privāto pasākumu organizēšana – tas ir Elīnas lauciņš. Ne velti viņa ir organizējusi vecmeitu ballītes arī deviņām no savām draudzenēm. Pirmo reizi Elīnai ir pienācis laiks ļauties citu organizēšanai, ne par ko nesatraukties un gaidīt pārsteigumus no ballīšu rīkotājām – 23 sievietēm.

  • Harmonija, miers un labsajūta dzīvē – tā ir rozā krāsa. Ne velti mīlestības svētkos visapkārt ir rozā sirsniņas un mūsu sapņi ir ietērpti rozā svārciņos. Ja Sindija būtu krāsa, tā būtu rozā – cilvēks, kas dzīvo ar harmoniju, sapņiem un ticību īstai mīlestībai.

  • Līva ikdienā strādā veselības aprūpes jomā, līdz ar to viņas dabā ir par visiem parūpēties un visus palutināt. Darba dienu steigā Līvai ir maz brīvā laika, lai mierīgi atslābtu un satiktos ar draugiem. Nu ir pienācis laiks, kad draugiem kārtīgi jāpalutina arī pati Līva. Diena, kad visa uzmanība un rūpes tiek vērstas viņai – vecmeitu ballīte.

  • Topošā līgava Kristīne ir Cēsu meitene, tomēr arī lielpilsētas dzīves ritms viņai nav svešs, jo savulaik Kristīne ir dzīvojusi gan Londonā, gan Milānā. 

  • Ja tieši Tev ir uzticēta savas labākās draudzenes vecmeitu ballītes rīkošana, ieskaties, – idejas no gardām meistarklasēm līdz pikantām ekskursijām un mierpilnas atpūtas pie dabas. Jo tieši šai dienai jākļūst par emocijām bagātu nodaļu jūsu draudzības stāstā!