FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Elīnas vecmeitu ballīte ar 23 brīnišķīgām draudzenēm

Privāto pasākumu organizēšana – tas ir Elīnas lauciņš. Ne velti viņa ir organizējusi vecmeitu ballītes arī deviņām no savām draudzenēm. Pirmo reizi Elīnai ir pienācis laiks ļauties citu organizēšanai, ne par ko nesatraukties un gaidīt pārsteigumus no ballīšu rīkotājām – 23 sievietēm.

Mēnesi pirms vecmeitu ballītes Elīnas darbā ieradās nepazīstams vīrietis, kurš viņai atnesa šampanieti, dāvanu un vēstuli. Tas bija uzaicinājums uz vecmeitu ballīti. Vēstulē minētā informācija bija par gaidāmās ballītes norisi un nepieciešamo lietu saraksts, tajā skaitā kūkas forma un iekārojama apakšveļa.

Ielūgumā bija minēts, ka ballīte sāksies ceturtdienā. Tā nu ar aizsietām acīm un ādas apmetni Elīnas draudzene viņu aizveda uz Port Hotel, kur viņu sagaidīja relaksējošs vakars ar dažādām SPA procedūrām. Nonākot atpakaļ mājās, Elīna saņēma vēl vienu vēstuli ar norādi, ka rīt ballīte turpināsies. 

Piektdienas rītā pie mājas ieradās ļoti tuvs cilvēks – Elīnas klases biedrs, ko viņa nebija redzējusi ilgu laiku. “Man vienmēr ir ļoti patīkami satikt viņu, jo mēs visu dzīvi esam bijuši tuvi draugi,” savās izjūtās dalās Elīna. Ar interesantu mašīnas noformējumu – slotu uz jumta, kur Elīnai bija jāsēž kā raganai, viņa devās tālākos dienas piedzīvojumos. 

Nākamais punkts – Sigulda. Braucot uz šīs pilsētas pusi, Elīna jau bija sapratusi, ka tas noteikti ir saistīts ar augstumu. Trīs no līgavas draudzenēm Elīnu sagaidīja pie zērgļa. Jāpiemin, ka līgavai ir paniskas bailes no augstuma. Ar trīcošām rokām un kājām līgava uz mirkli pārvarēja bailes un izbaudīja Siguldas ainavas. Pēc lielā pārdzīvojuma meitenes bija parūpējušās par vēlajām brokastīm un šampanieša glāzi. 

Ar aizsietām acīm Elīna atkal devās ceļā. Nākamā lokācija bija skaistumkopšanas salons, ko Elīna atpazina jau pēc smaržas. “Meitenes ieveda mani kāpņu telpā, un es uzreiz sapratu, ka esam pie manas frizieres”, stāsta Elīna, kuras intuīcija lielākoties ir nekļūdīga. Kā jau vecmeitu ballītē pienākas – mati, grims, šampanietis, suši un lieliska meiteņu kompānija. Kad līgava bija gatava, tika pasniegts turpinājuma tērps – sarkani ādas svārki, kas ir tiešs trāpījums Elīnas gaumei.

Tālāk meitenes devās uz mašīnām. Katra mašīna bija nosaukta kāda Elīnas bijušā drauga vārdā. Nākamais punkts bija laiks atelpai. Draudzenes bija sagatavojušas skaistu telpu ar baloniem, uzkodām un prezentāciju, kur varēja kopīgi atcerēties piedzīvotos mirkļus, kā arī noskatīties rīta braucienu ar zērgli. 

Pēc mazās atelpas meitenes devās uz Galeria Riga jumta terasi, kur baudīja atspirdzinošos dzērienus un ļāvās fotosesijai. 

Vakara daļa turpinājās Jelgavā, kur tobrīd norisinājās pilsētas svētki. Meitenes bija parūpējušās par naktsmājām tur pat pilsētā. Naktsmītnē katra no draudzenēm pasniedza Elīnai dāvanu, un meitenes dalījās savos iepazīšanās stāstos. Elīna atzīst, ka tas bija viens no emocionālākajiem mirkļiem. 

Tā nu visas 23 meitenes sagatavojās un devās kopīgās vakariņās uz restorānu. Pēc maltītes visas devās uz Bermudu Divstūra koncertu, kur Elīnu sagaidīja dienas lielākais pārsteigums – mūzikas grupa Bermudu Divstūris apsveica līgaviņu. Dejas, sarunas un smiekli turpinājās naktsmītnē līdz pat rīta gaismai.

Fotogrāfe: Frosty Photography
Prezentācijas vieta: Cre.a.te Beauty Agency
Make up un matu sakārtojums: Inese Sproģe