FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

8 atraktīvas idejas PIRMSKĀZU ballītei

image

Tā kā vasara ir karstākais kāzu laiks, tad neizpaliek arī pirmskāzu ballīšu trakums. Ķeroties pie ballītes rīkošanas, droši vien esat pieķēruši sevi pie domas, ka negribas tā kā visiem... Tāpēc aicinām apskatīt 8 idejas citādākām pirmskāzu ballītēm.

1. Saldie piedzīvojumi

Pūres šokolādes muzejs ir vieta, kur iespējams iepazīties ar šokolādes tapšanas tradīcijām un izdzīvot saldo gardumu izgatavošanas procesu. Iespējams pieteikties ekskursiju programmām ar vai bez meistarklasēm. Līgaviņa noteikti būs priecīga par iespēju izgatavot savu īpašo trifeļu izlasi vai šokolādes figūriņu.

“Skrīveru Saldumi” piedāvā gandrīz stundu garu saldo piedzīvojumu Saldumu darbnīcā. Programmā: augstākās kvalitātes marcipāna un augļu šokolādē degustācija ar īpašu pārsteigumu. Neliels stāstījums par saldumiem un pikantumiem. Varēsiet izveidot marcipāna figūras, jaukā interjerā uzrīkot fotosesiju un kādu atrakciju pēc vēlēšanās. Dāvanā saņemsiet marcipāna sirdi!

2. Pārsteigumu vakars

Pārsteidziet līgaviņu, sarūpējot neizmirstamu priekšnesumu ar iluzionista vai burvju mākslinieka piedalīšanos. Balona pārvēršana par trusi, lidojošs galdiņš un dejojošs lakatiņš ir tikai daži no brīnumiem, kas priecēs jūs un pārējās vecmeitas.

3. Vecmeitu vai vecpuišu ballīte relaksējošā gaisotnē

SPA komplekss ESPA piedāvā organizēt neaizmirstamu pirmskāzu ballīti vienā no lielākajiem pieczvaigžņu SPA centriem Baltijā ESPA Rīga, kur varēsiet ļauties patīkamai un ekskluzīvai pirmssvētku atpūtai draudzeņu lokā, baudot lielisku atmosfēru un sirsnīgas sarunas. Izvēlieties kādu no jau sagatavotajiem piedāvājumiem un 2.5 stundas bezrūpīgi malkojiet šampanieti, baudiet uzkodas un relaksējieties saunās, pirtīs un baseinos.

4. Dejas, dejas, dejas...

Meistarklases vecmeitu ballītēm deju studijā Red Rose Strip Studio. Nodarbības laikā dāmām būs iespēja apgūt strip plastikas deju pamatus, iemācīties show elementus. Savukārt līgava tiks iedvesmota pārsteigt savu Īsto vīrieti ar īpaši valdzinošu deju! Iepriecini sevi un draudzenes – gūsti pozitīvas emocijas un atklāj sevī jaunas vēsmas!

5. Nedaudz pikantuma

Vakaram pirms vissvarīgākā notikuma jūsu dzīvē ir jābūt ar "rozīnīti" un pozitīvu emociju pilnam. Art'e Studio piedāvājumā: kostīmu īre, stilīga fotosesija, šokolādes masāža pievilcīgu puišu izpildījumā, limuzīns, striptīzdejotāji... un citas trakas idejas! Art'e Studio sagatavos īpašu scenāriju tieši jūsu ballītei. 

Pilna servisa pasākumu aģentūra "Jamp" piedāvā sarīkot neaizmirstamu meiteņu ballīti ar pucēšanos, fotosesiju ar spilgtiem tērpiem un aksesuāriem, aizraujošām lekcijām par dažādām sievietes interesējošām tēmām mājīgā atmosfērā ar glāzi reibinoša dzēriena un zemenēm pūdercukurā!

6. Uz viena viļņa

Atpūtas kuģītis "Vecrīga" piedāvā 1 stundas garumā izbaudīt “Rīgas panorāmas reisu” pa Daugavu vai “Saulrietu reisus”, kas ilgst 2 stundas, kuru laikā varēsiet doties uz Jūras vārtiem, kur  Baltijas jūra satiekas ar Daugavu. Brauciena laikā gar vecpilsētas centru jūs valdzinās lielisks skats uz Vecrīgu ar tās torņiem, Prezidenta pili, TV torni Zaķusalā un citiem apskates objektiem. Uz kuģīša varat ļauties arī trakulīgam vakara turpinājumam, jo katru piektdienu un sestdienu no plkst. 22.00 uz tā norisinās „BOAT PARTY Latvia” pasākumi.

7. Izjāde zirga pajūgā vai kamanās

Ja ir vēlme sajusties kā princesēm un princis arī atrasts, tad atliek tikai tikt pie baltā zirga! Zirga mugurā varēsiet doties izjādēs gar jūru vai mežiem un pļavām, ko varēsiet apvienot ar pasakainu fotosesiju. Ja pašām jāt vēl nav drosmes, varat apgūt jāšanas pamatprasmes pie pieredzējušiem instruktoriem vai arī ļaut matiem plīvot,  baudot braucienu zirga vilktās kamanās vai ratos.

8. Vecpuišu ballīte militārā stilā

Airsoft izklaide noorganizēs jūsu vecpuišu ballītes ietvarā militāru pasākumu ar īstiem ieročiem, reālu kaujas lauku. Pārbaudiet vecpuiša izturību, precizitāti un veiklību pirms ievešanas nākamajā dzīves posmā! Iespaidīgas emocijas, darbība kaujaslaukā un adrenalīns ir garantēti!

Raksta titulfoto: Diāna Veinberga
Foto: Pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Lāsma ir harmoniska, romantiska un nosvērta sieviete. Viņas draudzenes viņu uztver kā ļoti mīļu, izpalīdzīgu un sirsnīgu. Tieši tādās pašās noskaņās Lāsmai tika sarīkota vecmeitu ballīte, kas atbilda visām Lāsmas vēlmēm.

  • Vienā mirklī skolotāja Latvijā, nākamajā –  pārdošanas daļas vadītāja modes industrijā Londonā. Tā ir Guna. Traka, aktīva dzīves baudītāja. Draudzene, kura dažreiz aizmirst dzimšanas dienas, tomēr vienmēr būs blakus ikvienam savam tuvajam cilvēkam.

  • Privāto pasākumu organizēšana – tas ir Elīnas lauciņš. Ne velti viņa ir organizējusi vecmeitu ballītes arī deviņām no savām draudzenēm. Pirmo reizi Elīnai ir pienācis laiks ļauties citu organizēšanai, ne par ko nesatraukties un gaidīt pārsteigumus no ballīšu rīkotājām – 23 sievietēm.

  • Harmonija, miers un labsajūta dzīvē – tā ir rozā krāsa. Ne velti mīlestības svētkos visapkārt ir rozā sirsniņas un mūsu sapņi ir ietērpti rozā svārciņos. Ja Sindija būtu krāsa, tā būtu rozā – cilvēks, kas dzīvo ar harmoniju, sapņiem un ticību īstai mīlestībai.

  • Līva ikdienā strādā veselības aprūpes jomā, līdz ar to viņas dabā ir par visiem parūpēties un visus palutināt. Darba dienu steigā Līvai ir maz brīvā laika, lai mierīgi atslābtu un satiktos ar draugiem. Nu ir pienācis laiks, kad draugiem kārtīgi jāpalutina arī pati Līva. Diena, kad visa uzmanība un rūpes tiek vērstas viņai – vecmeitu ballīte.

  • Topošā līgava Kristīne ir Cēsu meitene, tomēr arī lielpilsētas dzīves ritms viņai nav svešs, jo savulaik Kristīne ir dzīvojusi gan Londonā, gan Milānā.