FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Sindijas sirsnīgā vecmeitu ballīte

image

Harmonija, miers un labsajūta dzīvē – tā ir rozā krāsa. Ne velti mīlestības svētkos visapkārt ir rozā sirsniņas un mūsu sapņi ir ietērpti rozā svārciņos. Ja Sindija būtu krāsa, tā būtu rozā – cilvēks, kas dzīvo ar harmoniju, sapņiem un ticību īstai mīlestībai.

Kas gan līgavu var pazīt labāk, kā viņas pašas draudzenes? Jā, protams, – līgavainis, tomēr būsim godīgi, ne vienmēr vīrieši spēj atcerēties visas sīkākās detaļas par savu mīļoto tā, kā to spēj draudzenes.

Viss sākas precīzi divus mēnešus pirms Sindijas kāzām. Pie durvīm noskanēja zvans un tur stāvēja liela kaste ar skaistu rozā lenti. Kastē bija šampanietis, šokolāde un pērlīšu kronis, kas mirgo rozīgos toņos (ko gan vēl vairāk sieviete varētu vēlēties). Ielūgumā rakstīts: “Viss, kas tev jādara – ģērbies rozīgā kleitiņā,” Sindijai, kuras personību un raksturu var definēt ar vienu krāsu – rozā, tas nebija pārāk grūti.

Vecmeitu ballītes rīts nebija no ierastākajiem, nesanāca nekāds “beauty sleep”, jo Sindija studē medicīnu, līdz ar to lekciju apmeklēšana bija obligāta. Tomēr pēc lekcijām Sindiju sagaidīja viņas draudzene Egija, kura Sindijai ieveidoja frizūru, pielika skropstiņas un “iedeva” svētku sajūtu.

Skaistas, vienotas un visas baltās kleitiņās – tā līgavu sagaidīja viņas tuvākās draudzenes ar busiņu pie mājas durvīm. Krūzītes ar vārdiem, lentītēm, rozā salmiņiem un baloniem – bija padomāts par jebkuru detaļu šajā dienā.

Pārsteigumi līgavai bija garantēti. Sindijas meitenes bija parūpējušās par to, lai kādā medusmēneša naktī Sindija varētu pārsteigt savu vīru. Liela zāle ar spoguli, krēsliem un stieņiem – tā nu daiļās dāmas iesāka rītu mācoties erotisku deju saviem vīriešiem.

Turpmāko dienu papildināja brauciens ar elektro motocikliem un “Stenders” skrubju meisterklase. Pašai Sindijai skaistuma procedūras, krēmi un skrubīši ļoti interesē, tāpēc tā bija lieliska iespēja iemācīties par to ko vairāk, kā arī izveidot pašai savu skrubi.

Ballītes kulminācija sākās, kad Sindijai aizsēja acis un viņa devās nezināmā ceļā. “Meitenes man mēģināja iestāstīt, ka man būs jāskrien pa vecrīgu plikai,” savās izjūtās dalās Sindija. Ceļa ilgumu kompensēja uzdevumi un mīklas, kas Sindijai neļāva atslābt vai garlaikoties nevienu mirkli.

Kad busiņš beidzot bija nonācis galamērķī, Sindijai noņēma apsēju – tās bija viņas dzimtās mājas Limbažos, kur pretī viņu sagaidīja mamma. Sindija atzīst, ka tas viņai nozīmēja ļoti daudz, jo Limbaži ir vieta, kur viņa ir pavadījusi lielāko daļu savas dzīves.

Kad ballītei pievienojās arī mamma, meitenes devās uz vakara noslēgumu. Lampiņas, ziedi, skaistas kūciņas, pledi, spilveni, suši – turpat Limbažos. Sindijai bija sagatavota telts, kas izskatījās kā no pasakas. Sindija atzīst, ka tas arī bija visemocionālākais un aizkustinošākais mirklis: “Telts izskatījās ideāli, tur bija viss, kas man garšo un patīk, viss rozīgos toņos. Tā nu mēs visas tur arī apraudājāmies un pavadījām lielisku vakara noslēgumu.”


Vairāk par glauno kempingošanu lasi: Kempinga smalkais brālis GLEMPINGS

Ielūkojies arī skaistajā Sindijas un Ronalda kāzu foto stāstā!

Foto: Zintis Reizins
Līgavas makeup un frizūra: Egija Ozola
Līgavas matu kronītis: Hairstyles by Christine
Dekorēja: Sabīne Baumane 
Telts: Daydreamers zvanu teltis
Izklaides brauciens ar elektro mocīti: CocoGo Riga
Skrubju meistarklase: Stenders 
Ballītes dekorācijas: Papīrpūka

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Lāsma ir harmoniska, romantiska un nosvērta sieviete. Viņas draudzenes viņu uztver kā ļoti mīļu, izpalīdzīgu un sirsnīgu. Tieši tādās pašās noskaņās Lāsmai tika sarīkota vecmeitu ballīte, kas atbilda visām Lāsmas vēlmēm.

  • Vienā mirklī skolotāja Latvijā, nākamajā –  pārdošanas daļas vadītāja modes industrijā Londonā. Tā ir Guna. Traka, aktīva dzīves baudītāja. Draudzene, kura dažreiz aizmirst dzimšanas dienas, tomēr vienmēr būs blakus ikvienam savam tuvajam cilvēkam.

  • Privāto pasākumu organizēšana – tas ir Elīnas lauciņš. Ne velti viņa ir organizējusi vecmeitu ballītes arī deviņām no savām draudzenēm. Pirmo reizi Elīnai ir pienācis laiks ļauties citu organizēšanai, ne par ko nesatraukties un gaidīt pārsteigumus no ballīšu rīkotājām – 23 sievietēm.

  • Līva ikdienā strādā veselības aprūpes jomā, līdz ar to viņas dabā ir par visiem parūpēties un visus palutināt. Darba dienu steigā Līvai ir maz brīvā laika, lai mierīgi atslābtu un satiktos ar draugiem. Nu ir pienācis laiks, kad draugiem kārtīgi jāpalutina arī pati Līva. Diena, kad visa uzmanība un rūpes tiek vērstas viņai – vecmeitu ballīte.

  • Topošā līgava Kristīne ir Cēsu meitene, tomēr arī lielpilsētas dzīves ritms viņai nav svešs, jo savulaik Kristīne ir dzīvojusi gan Londonā, gan Milānā. 

  • Ja tieši Tev ir uzticēta savas labākās draudzenes vecmeitu ballītes rīkošana, ieskaties, – idejas no gardām meistarklasēm līdz pikantām ekskursijām un mierpilnas atpūtas pie dabas. Jo tieši šai dienai jākļūst par emocijām bagātu nodaļu jūsu draudzības stāstā!