FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kristīnes vecmeitu ballīte Šveicē un Francijā

image

Topošā līgava Kristīne ir Cēsu meitene, tomēr arī lielpilsētas dzīves ritms viņai nav svešs, jo savulaik Kristīne ir dzīvojusi gan Londonā, gan Milānā. 

Šobrīd Kristīne laimi ir atradusi pasakaini skaistajā Šveicē, kur, lai arī tālu no dzimtās pilsētas, nepavisam nejūtas vientuļi, jo te ir gan viņas mīļotais vīrietis, gan kupls bariņš ar tuvām draudzenēm - latvietēm, kas tāpat kā Kristīne, dzīvo Šveicē.

Vecmeitu ballītei meitenes bija izraudzījušās vīna tēmu, kuru pārvērst skaistā kopīgā divu dienu piedzīvojumā devās uz blakus esošo Franciju. Ideja par lauku plašumiem un ainavu ar vīna dārzu pakalniem meitenēm šoreiz šķita daudz vilinošāka par braucienu, piemēram, uz Parīzi vai kādu citu lielpilsētu, tāpēc pēc satikšanās un piknika pie Cīrihes ezera Šveicē, kas ir iemīļota draudzeņu tikšanās vieta, meitenes devās ceļā uz 150km attālumā esošo Kolmāras pilsētu Francijas/Vācijas pierobežā.

Šī slavenā Elzasas vīna reģiona pilsēta ir iecienīts tūristu un romantiķu galamērķis, jo tā apbur ar vēsturiskiem pildrežģu namiņiem, šaurām vecpilsētas ieliņām, mājīgiem restorāniņiem, kā arī gleznainiem kanāliem, pa kuriem noteikti vērts izbraukt ar laivu. Tieši kanālu dēļ Kolmāru bieži vien mēdz dēvēt par mazo Venēciju.

“Kristīne mums pati ir dažreiz viegla kā baltvīns, citreiz dzirkstoša kā šampanietis un bieži vien pilnīga kā glāze sarkanvīna, tāpēc vīna tēma mums bija svarīga”, Kristīni raksturo pārējās vecmeitu ballītes dalībnieces. Lai vīnam nokļūtu vēl tuvāk, pēc Kolmāras apskates meitenes devās vīna tūrē pa apkārtnes vīnogulāju lauku saimniecībām, kur jautri pavadīja laiku, fotogrāfējoties un baudot reģionālos gastronomiskos labumus.

Meitenes bija īpaši piedomājušas arī pie saviem ballītes tērpiem. Lai izceltu līgavu, Kristīnei bija izvēlēta kleita, kas krāsaina kā daudzveidīgais Elzasas reģions, savukārt pārējās draudzenes bija tērpušās baltā.

SAISTĪTIE RAKSTI
  • Lāsma ir harmoniska, romantiska un nosvērta sieviete. Viņas draudzenes viņu uztver kā ļoti mīļu, izpalīdzīgu un sirsnīgu. Tieši tādās pašās noskaņās Lāsmai tika sarīkota vecmeitu ballīte, kas atbilda visām Lāsmas vēlmēm.

  • Vienā mirklī skolotāja Latvijā, nākamajā –  pārdošanas daļas vadītāja modes industrijā Londonā. Tā ir Guna. Traka, aktīva dzīves baudītāja. Draudzene, kura dažreiz aizmirst dzimšanas dienas, tomēr vienmēr būs blakus ikvienam savam tuvajam cilvēkam.

  • Privāto pasākumu organizēšana – tas ir Elīnas lauciņš. Ne velti viņa ir organizējusi vecmeitu ballītes arī deviņām no savām draudzenēm. Pirmo reizi Elīnai ir pienācis laiks ļauties citu organizēšanai, ne par ko nesatraukties un gaidīt pārsteigumus no ballīšu rīkotājām – 23 sievietēm.

  • Harmonija, miers un labsajūta dzīvē – tā ir rozā krāsa. Ne velti mīlestības svētkos visapkārt ir rozā sirsniņas un mūsu sapņi ir ietērpti rozā svārciņos. Ja Sindija būtu krāsa, tā būtu rozā – cilvēks, kas dzīvo ar harmoniju, sapņiem un ticību īstai mīlestībai.

  • Līva ikdienā strādā veselības aprūpes jomā, līdz ar to viņas dabā ir par visiem parūpēties un visus palutināt. Darba dienu steigā Līvai ir maz brīvā laika, lai mierīgi atslābtu un satiktos ar draugiem. Nu ir pienācis laiks, kad draugiem kārtīgi jāpalutina arī pati Līva. Diena, kad visa uzmanība un rūpes tiek vērstas viņai – vecmeitu ballīte.

  • Ja tieši Tev ir uzticēta savas labākās draudzenes vecmeitu ballītes rīkošana, ieskaties, – idejas no gardām meistarklasēm līdz pikantām ekskursijām un mierpilnas atpūtas pie dabas. Jo tieši šai dienai jākļūst par emocijām bagātu nodaļu jūsu draudzības stāstā!