FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kristīnes vecmeitu ballīte Šveicē un Francijā

Topošā līgava Kristīne ir Cēsu meitene, tomēr arī lielpilsētas dzīves ritms viņai nav svešs, jo savulaik Kristīne ir dzīvojusi gan Londonā, gan Milānā. 

Šobrīd Kristīne laimi ir atradusi pasakaini skaistajā Šveicē, kur, lai arī tālu no dzimtās pilsētas, nepavisam nejūtas vientuļi, jo te ir gan viņas mīļotais vīrietis, gan kupls bariņš ar tuvām draudzenēm - latvietēm, kas tāpat kā Kristīne, dzīvo Šveicē.

Vecmeitu ballītei meitenes bija izraudzījušās vīna tēmu, kuru pārvērst skaistā kopīgā divu dienu piedzīvojumā devās uz blakus esošo Franciju. Ideja par lauku plašumiem un ainavu ar vīna dārzu pakalniem meitenēm šoreiz šķita daudz vilinošāka par braucienu, piemēram, uz Parīzi vai kādu citu lielpilsētu, tāpēc pēc satikšanās un piknika pie Cīrihes ezera Šveicē, kas ir iemīļota draudzeņu tikšanās vieta, meitenes devās ceļā uz 150km attālumā esošo Kolmāras pilsētu Francijas/Vācijas pierobežā.

Šī slavenā Elzasas vīna reģiona pilsēta ir iecienīts tūristu un romantiķu galamērķis, jo tā apbur ar vēsturiskiem pildrežģu namiņiem, šaurām vecpilsētas ieliņām, mājīgiem restorāniņiem, kā arī gleznainiem kanāliem, pa kuriem noteikti vērts izbraukt ar laivu. Tieši kanālu dēļ Kolmāru bieži vien mēdz dēvēt par mazo Venēciju.

“Kristīne mums pati ir dažreiz viegla kā baltvīns, citreiz dzirkstoša kā šampanietis un bieži vien pilnīga kā glāze sarkanvīna, tāpēc vīna tēma mums bija svarīga”, Kristīni raksturo pārējās vecmeitu ballītes dalībnieces. Lai vīnam nokļūtu vēl tuvāk, pēc Kolmāras apskates meitenes devās vīna tūrē pa apkārtnes vīnogulāju lauku saimniecībām, kur jautri pavadīja laiku, fotogrāfējoties un baudot reģionālos gastronomiskos labumus.

Meitenes bija īpaši piedomājušas arī pie saviem ballītes tērpiem. Lai izceltu līgavu, Kristīnei bija izvēlēta kleita, kas krāsaina kā daudzveidīgais Elzasas reģions, savukārt pārējās draudzenes bija tērpušās baltā.