FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Idejas vecmeitu ballītei

image

Ja tieši Tev ir uzticēta savas labākās draudzenes vecmeitu ballītes rīkošana, ieskaties, – idejas no gardām meistarklasēm līdz pikantām ekskursijām un mierpilnas atpūtas pie dabas. Jo tieši šai dienai jākļūst par emocijām bagātu nodaļu jūsu draudzības stāstā!

Gardas meistarklases

Vienmēr ir noderīgi un aizraujoši apgūt ko jaunu. Ja to iespējams darīt kopā ar savām labākajām draudzenēm – šis jau kļūst par piedzīvojumu! Ja pēcāk šo uzmeistaroto brīnumu var kopīgi notiesāt – tā jau ir īsta bauda ar pievienoto vērtību!

Laimas šokolādes muzejs

Vecmeitu ballītes pieturvieta, kur kopīgi darbosieties un radīsiet savu īpašo šokolādes tāfelīti, konfekšu izlasi un kopīgi varēsiet veidot līgavaiņa portretu uz vafeļu lapas.

Neizpaliks arī dažādi uzdevumi un kopīga video uzņemšana – lai saldais video priecē arī citās jūsu tikšanās reizēs.

Ceptuve Lāči

Darbošanās īstā saimnieču stilā – kopīga kliņģera cepšana, maizes klaipiņa veidošana, cienāšanās ar gardu tēju un spēka maizītēm.

Tiks izzinātas topošās sievas dzīves gudrības un noslēgumā piešķirts apbalvojums ar apliecinājumu, ka līgava būs laba sieva savam vīram.

Anna's Sun Beam Sweet Art Studio

Ja gribas tā patiesi un no sirds gatavot dažādus sāļus un saldus gardumus, tad šī konditorejas meistarklase būs īstā jūsu pasākumam.

No sāļām uzkodām līdz eklēriem un makarūniem dažādās formās. Iespējamas arī izbraukuma meistarklases.

Rocket Bean Roastery

Lielākā specialty kafijas grauzdētava Baltijā – Rocket Bean – lieliska ideja kopīgam darbošanās brīdim kopā ar labākajiem kafijas meistariem.

Varēsiet nobaudīt tikko grauzdētu kafiju atraktīvā un izzinošā kafijas degustācijā jeb cupping.

Ja gribas uzzināt vēl vairāk, iekāpt kafijas grauzdētāja čībās un iepazīt ražošanas procesus, nogaršot, iefasēt un savu veikumu paņemt līdzi īpašā kafijas paciņā, tad gluži piemērota būs kafijas grauzdēšanas meistarklase.

Savukārt kafijas brūvēšanas meistarklasē uzzināsi, kas ir Chemex vai Aeropress brūvēšanas metodes un šīs meistarklases gardākā daļa būs tās nobeigums – jūsu pašu brūvētās kafijas baudīšana.


Foto: Laimas šokolādes muzejs

Pucējam skaistumu

Skaistumkopšanas procedūras un sevis palutināšana ir viens no lieliskiem vecmeitu ballītes rīta iesākumiem. Tikšanās un kopīga pucēšanās jau vien ir ko vērta, taču šo skaistumkopšanas brīdi iespējams pārvērst par kopīgu darbošanos vairāku stundu garumā.

AUCH beauty home

Kopīga SPA atpūta ar draudzenēm, kuras laikā ne tikai malkosiet šampanieti un baudīsiet sejas procedūras, bet uzzināsiet dažādus skaistumkopšanas knifiņus no kosmetoloģijas speciālista.

Tām meitenēm, kam tuvāka darbošanās – apakšbiksīšu meistarklase AUCH salona mājīgajās telpās.

Crea-te beauty agency

Meikapa studija ar mājīgu dizainu un tās piedāvājumā 9 dažādas izklaides programmas vecmeitu ballītēm – gan mini SPA procedūras, gan meistarklases un radošas darbošanās, gan pikantas spēles un lekcijas.

Salons parūpēsies arī par līgavas sapošanu kāzu rītā!

Grand Poet by Semarah Hotels

Īpašs laiks tikai meitenēm, ko piedāvā pirmā dizaina pieczvaigžņu viesnīca Rīgā.

Pirms lielās dienas kopā ar savām labākajām draudzenēm nokļūsiet harmonijas un skaistuma pasaulē, relaksējoties viesnīcas SPA centrā.

Baudīsiet gardus kokteiļus, augļus un dzirkstošo vīnu restorāna Private Club zonā.

Red Rose Lady Studio

Sievietes skaistums noteikti var izpausties arī plastiskās kustībās un valdzinošā dejā, ko apgūt var tikai sev vai pēcāk pārsteigt jauno vīru ar īpaši viņam veltītu deju.

Red Rose Lady studio meistarklases veidā piedāvā apgūt strip plastikas deju pamatus un iemācīties show elementus.


Foto: AUCH beauty home

Pikanta ekskursija

Tā kā mūsdienās par intīmo dzīvi tiek runāts arvien atklātāk un tiek atzīts, ka saskaņa intīmajā dzīvē ir viens no svarīgākajiem laimīgas laulības stūrakmeņiem, pirmskāzu ballīte nereti ir tā reize, kad topošā sieva tiek vesta izklaidējošā un izzinošā ekskursijā intīmajā pasaulē.

Sexy Style

Iespēja saņemt atbildes uz intīmākajiem jautājumiem, ko nesanāk uzdot ikdienā!

Informatīva un aizraujoša ekskursija, kas izklaidēs un graus aizspriedumu mūrus. Ekskursijas laikā profesionāls konsultants iepazīstinās ar konkrētām precēm un to pielietojumu, kā arī dažādiem aksesuāriem, kas paredzēti jutekliskam priekam.

Sexy Style piedāvā arī izbraukuma ekskursijas, kur konsultanti dodas ar īpašu rotaļlietu un aksesuāru izlasi.


Foto: Sexystyle

Relaksējoša atpūta

Pēc vairāku aizraujošu vietu apmeklēšanas un aktīvu lietu darīšanas, mierpilna atpūta līgavai ar savām labākajām draudzenēm var būt brīnišķīgs dienas turpinājums vai vakara noslēgums.

Jaunlīdumnieki

Pirmskāzu ballīte romantiskā lauku stilā omulīgā guļbaļķu viesu namiņā ar šampanieša strūklaku un pirtiņas apmeklējumu savu labāko draudzeņu kompānijā.

Ballēšanos lieliski papildinās viesu nama piedāvātā stikla meistardarbnīca ar stikla un to priekšmetu apgleznošanu.

Aktīva atpūta

Aktīvās atpūtas iespējas lielākoties baudāmas ārpus Rīgas, un ja jūsu ballītes ceļi ved uz vienu no Rīgas jūras līča piekrastes pilsētām – Saulkrastiem – tad šajā pieturpunktā ballīte var iegriezties aizraujošos līkločos gan uz ūdens, gan sauszemes.

Easy SUP

Izbrauciens ar SUP dēli pa jūru, ezeru vai upi sniegs gan pozitīvas emocijas, gan kuriozus brīžus un gardi smiekli jūsu starpā ir garantēti!

Easy SUP komanda parūpēsies par dažādiem vingrinājumiem un pārsteigumiem ūdenī.

SUP dēļi tiks piegādāti uz iepriekš norunāto pasākuma vietu. Profesionāli instruktori parūpēsies par jūsu drošību un apmācību.

Peintbola parks un kempings BUŠAS

Peintbola spēle un kārtīga izskriešanās pirmskāzu ballītē nav tikai vīru lieta. Peintbola parks BUŠAS piedāvā adrenalīna pilnu un pārpārēm jautru pasākumu topošajai sievai un viņas draudzenēm.

Pēc kārtīgas sporta spēles iespēja relaksēties pirtī un āra kublā, kā arī nakšņot kādā no kempinga naktsmītnēm, kurās nodrošinātas visas ērtības.

Saulkrastu velosipēdu noma

Ielikt visu svarīgāko groziņā un kopā ar savām labākajām draudzenēm doties pretī skaistiem mirkļiem.

Vizinies pa piejūras pilsētu baltu, skaistu, elegantu pilsētas velosipēdu mugurā. Velosipēdi pieejami dažādos izmēros un katrs no tiem aprīkots ar elegantu groziņu mantu pārvadāšanai.

Velosipēdi tiks piegādāti jums nepieciešamajā vietā jebkurā Saulkrastu pilsētas teritorijā.


Foto: Easy SUP

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Lāsma ir harmoniska, romantiska un nosvērta sieviete. Viņas draudzenes viņu uztver kā ļoti mīļu, izpalīdzīgu un sirsnīgu. Tieši tādās pašās noskaņās Lāsmai tika sarīkota vecmeitu ballīte, kas atbilda visām Lāsmas vēlmēm.

  • Vienā mirklī skolotāja Latvijā, nākamajā –  pārdošanas daļas vadītāja modes industrijā Londonā. Tā ir Guna. Traka, aktīva dzīves baudītāja. Draudzene, kura dažreiz aizmirst dzimšanas dienas, tomēr vienmēr būs blakus ikvienam savam tuvajam cilvēkam.

  • Privāto pasākumu organizēšana – tas ir Elīnas lauciņš. Ne velti viņa ir organizējusi vecmeitu ballītes arī deviņām no savām draudzenēm. Pirmo reizi Elīnai ir pienācis laiks ļauties citu organizēšanai, ne par ko nesatraukties un gaidīt pārsteigumus no ballīšu rīkotājām – 23 sievietēm.

  • Harmonija, miers un labsajūta dzīvē – tā ir rozā krāsa. Ne velti mīlestības svētkos visapkārt ir rozā sirsniņas un mūsu sapņi ir ietērpti rozā svārciņos. Ja Sindija būtu krāsa, tā būtu rozā – cilvēks, kas dzīvo ar harmoniju, sapņiem un ticību īstai mīlestībai.

  • Līva ikdienā strādā veselības aprūpes jomā, līdz ar to viņas dabā ir par visiem parūpēties un visus palutināt. Darba dienu steigā Līvai ir maz brīvā laika, lai mierīgi atslābtu un satiktos ar draugiem. Nu ir pienācis laiks, kad draugiem kārtīgi jāpalutina arī pati Līva. Diena, kad visa uzmanība un rūpes tiek vērstas viņai – vecmeitu ballīte.

  • Topošā līgava Kristīne ir Cēsu meitene, tomēr arī lielpilsētas dzīves ritms viņai nav svešs, jo savulaik Kristīne ir dzīvojusi gan Londonā, gan Milānā.