FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vecmeitu slepenais zvērests

Tev bez ierunām jāpakļaujas visiem norādījumiem, kas ietverti šajā dokumentā un rūpīgi jāpilda tie! Turpmāk dokumentā vecmeita tiek saukta par Balles Karalieni, bet meitenes, kuras piedalās pasākumā, – Dīvām. 
 

Mēs ___________________________________ svinīgi solāmies, ka 201_. gada ____. __________________ _________________________________ vecmeitas ballē godprātīgi pakļausimies šādiem noteikumiem:

 

•  Balles laikā ne manās kabatās, ne makā ne aiz krūštura lencītes neglabāšu nevienu puiša, vīrieša vai dzīvnieka foto. Apzinos, ka, ja pārkāpšu šo noteikumu, zaudēšu Dīvas statusu uz visu balles laiku un kļūšu par atkritēju!

•  Apņemos lietot alkoholiskas dziras neierobežotā daudzumā un veikt darbības, kas raksturīgas cilvēkam stiprā reibumā, nepārkāpjot drošības robežas. Zinu, ka ja esmu pie stūres vai arī man ir ārsta zīme, tad esmu atbrīvota no dzeršanas, bet tad man tik un tā jāuzvedas kā dzīvniekam.

•  Apņemos nekad neatstāt nepieskatītu neprecētu Dīvu vai Balles Karalieni, jo apzinos, ka vīrieši ir maitas, cūkas, vairošanās palīgierīces utt.

•  Lai pasargātu Dīvu no nevajadzīga apmulsuma (kas parasti rodas nākamajā rītā), apņemos bez vilcināšanās glābt Dīvu, kas ir izdzērusi pārāk daudz šņabja vai kurai ir slikta gaume un tāpēc tā runā ar kādu reti nepievilcīgu un atbaidošu radījumu (vīrieti) ilgāk par vienu minūti.

•  Apņemos, sadarbībā ar pārējām Dīvām, vismaz reizi stundā Balles Karalieni nostādīt mulsinošā situācijā, pievēršot viņai apkārtējo uzmanību, uzmeklējot vīriešus (upurus) kuriem būtu jāapmierina „Vecmeitas vēlmju saraksts”, vicinot pieaugušo mantiņas Balles Karalienes deguna priekšā, ieģērbjot Balles Karalieni tādās drēbēs, kādas pat Klāras tante kaunētos vilkt mugurā un, galvenais, apņemos pēc iespējas ilgāk noturēt Balles Karalieni nomodā.

•  Apņemos Balles laikā daudz dejot – ugunīgi un kaislīgi – iesaistot dejās pilnīgi visas Dīvas un Balles Karalieni.

•  Avārijas gadījumā, ja kādai Dīvai radīsies vēlēšanās mesties ceļos porcelāna dievietes priekšā (t.i. rodas problēmas ar kuņģi), bet citas Dīvas būs nodarbinātas ar citu pienākumu pildīšanu, apņemos cietušo pavadīt līdz porcelāna altārim.

•  Ja Balles Karalienes un/vai Dīvu enerģija sāks noplakt, apņemos, sadarbībā ar citām Dīvām, rast problēmas risinājumu mainot dislokācijas vietu, nodarbošanās veidu vai sākot skaļi kliegt!

•  Zinu, ka VISA pasākuma laikā manā prātā nedrīkst ienākt neviena doma, kas saistīta ar darbu. Apzinos, ka ja tomēr tāda doma parādīsies, es zaudēšu Dīvas statusu un tikšu uzskatīta par atkritēju.
 

Pirms paraksti šo dokumentu skaļi nokliedzies: „Zvēru, lai kas arī notiktu __________________________________ vecmeitas ballē, tas mūžam lai paliek mūsu noslēpums!”

 

 

1. Dīvas paraksts __________________ Paraksta atšifrējums __________________

 

2. Dīvas paraksts __________________ Paraksta atšifrējums __________________

 

 

Galvenās Dīvas paraksts ____________________
 

Paraksta atšifrējums ________________________

 

Datums _________________

 

(Kad dokuments parakstīts, lūdzu, nododiet to Balles Karalienei!)

 

 

------------------------

Noteikumi ir pārveidojami atbilstoši jūsu pasākuma iecerei. Ja jums ir interesantas idejas par to kādi vēl noteikumi varētu būt iekļaujami šādā zvērestā, tad rakstiet mums.

Raksta titulfoto: Vow foto