FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

9 iemesli, lai svinētu savu vecmeitas ballīti

Autors:Madara Karlsberga / PRECOS
Pavisam drīz Tu teiksi „jāvārdu” savam mīļotajam. Bet, kamēr vēl atlikuši pāris mirkļi, ko izbaudīt neprecētas sievietes statusā, minēsim vairākus iemeslus, kāpēc nevajadzētu šaubīties un tomēr pienācīgi nosvinēt savu vecmeitas ballīti!

1. Reizēm patīkami būt „lūriķim”

Varbūt, ka filmās redzētie kadri Tev jau ir sagādājuši ne vienu vien sajūsmas un smieklu šalti, bet nekas nelīdzinās „dzīvam” priekšnesumam... Šī būs Tava iespēja aiziet un apskatīties uz Čipendeiliem vai citiem jaukiem un profesionāliem puišiem! Vecmeitu ballīte varētu būt lielisks iegansts, lai beidzot apmierinātu savu ziņkārību. Turklāt, vēlāk pavisam nevainīgi varēsi sacīt: „Es jau nemaz negribēju tur doties, bet mani piespieda!”

2. Pamatīga jautrības deva tiks arī Tavām draudzenēm

Tavām draudzenēm būs dota iespēja likt lietā izdomu, lai radītu Tev īpašo vecmeitas tērpu, ar ko pasākuma dienā priecēt visus garāmgājējus un piedalīties atraktīvās izdarībās – nenoliedzami draudzenes atplauks smaidā ikreiz, kad uzlūkos Tevi, t.i., pingvīna kostīmā tērptu gaviļnieci, kas tūļīgi ļepato pa pilsētas ielām. Jautrība, protams, nozīmē ne vien publiksu izrādīšanos, bet arī personiskus mirkļus vien jums pašām!
vecmeitu ballīte, pirmskāzu ballīte
FOTO: VOW Foto

3. Nebēdnība nebēdnības galā

Tāpat kā bērnībā arī šajā vakarā būs ļauts, aizmirstot par visām stingrajām uzvedības normām, vērsties pie pavisam nepazīstamiem cilvēkiem, lai veiksmīgi izpildītu draudzeņu sadomātos uzdevumus. Ļaujies šim pasākumam! Un, lai kādas ziepes šajā vakarā Tu arī nenovārītu, zini – pēc pāris dienām Tev taču tik un tā būs cits uzvārds!

4. Lieliska terapija pret stresu

Pirms gaidāmās kāzu dienas un nozīmīgā „jāvārda” teikšanas vecmeitu ballīte būs lielisks relaksējošs līdzeklis, kas palīdzēs aizmirst par jebkuriem kreņķiem un kārtīgi atpūsties vistuvāko draudzeņu lokā.

5. Nebeidzama atpūta

Atšķirībā no pirmskāzu laika, kad esi skrējusi, organizējusi un meklējusi visu vislabāko, piemērotāko un tīkamāko, šis vakars piederēs vienīgi Tev. Tu viennozīmīgi būsi pasākuma karaliene, kurai pašai nav jārūpējas un jāuztraucas ne par ko – par visu būs padomājušas draudzenes... Izbaudi!

6. Latvieši – dziedātāju tauta... nu, tad dziedāsim!

Visu, kas uz sirds, un vienkārši mīļas un tuvas dziesmas šajā vakarā draudzeņu lokā varēsi izdziedāt karaokē – prieks būs gan pašām, gan klausītājiem! Ja esat pārliecinātas par savām dziedāšanas prasmēm, variet pievienoties kādam ielu muzikantam Vecrīgas ielās un pie viena palīdzēt viņam sapelnīt naudiņu cepurē.

7. Vēl reizi izbaudīt jaunkundzes statusu

Jau pavisam drīz Tu būsi kundze, tāpēc ķer vēl mirkli un izbaudi uzrunu „jaunkundzīt!” jeb „meitenīt!” kādā sabiedriskā vietā, tas taču ir tik forši!

8. Izvelc no mājas savas draudzenes

Vairākas Tavas draudzenes droši vien ir jau precējušās, iespējams, jau kļuvušas par māmiņām. Pateicoties šai vecmeitas ballītei, Tu viņām sniegsi iespēju pavadīt vakaru ārpus mājas senu un mīļu draudzeņu kompānijā, turklāt šis būs vakars, kura vienīgais moto un nosacījums varētu būt: „Nopietnību mēs atstājam mājās!”

9. Vecmeitas gods... Tas tiek aizvadīts ar smiekliem

Vienkārši ļaujieties jautrībai un smiekliem šajā vakarā un viss izdosies, paliks vien gaišas atmiņas!

Lasi arī:
Ullas vecmeitu ballīte

Helēnas vecmeitu ballīte 

Kerolaines vecmeitu ballīte 

Sindijas sirsnīgā vecmeitu ballīte 

Elīnas vecmeitu ballīte ar 23 brīnišķīgām draudzenēm

Raksta titulfoto: Zintis Reizins