FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Sirsnīga pastaiga mīlestības nedēļā #sirsnīgapastaiga 2022

Publicēts:08.02.2022
Kā izskatās mīlestība? Mūsuprāt, tā ir kvalitatīva un sirsnīga kopā būšana. Ja tam pievieno svaigu gaisu un kopīgi veicamu uzdevumu – pavisam brīnišķīgi!

Jau otro gadu kāzu medijs PRECOS aicina iesaistīties sirsnīgā aktivitātē – laika posmā no šodienas līdz 14.februārim, iziet vai izbraukt sirds kontūras maršrutu jūsu izvēlētā vidē, dalīties ar maršruta ierakstu savos sociālajos tīklos, pievienojot mirkļbirku #sirsnīgapastaiga, un laimēt romantiskas balvas no mūsu sadarbības partneriem Kukul apartments un NELLEULLA.

#sirsnīgapastaiga ir noslēgusies, paldies ikvienam, kas piedalījās!

GALVENO BALVU – atpūtu Kukul apartments iegūst Kristaps Pavliņš!
PRECOS redakcijas simpātiju balvas saņem Santa Šķirus, Anete Sniedze, Marika Bumbiere, Jānis Melders un Sarmite Liepiņa!

Kas jādara?

  • Izvēlies sev interesējošu reģionu vai pilsētu un karšu pārlūkā www.balticmaps.eu mēģini saskatīt sirdi, ko pēc tam iziet/izbraukt dabā.
  • Izveido sirds kontūru pilsētu ielu labirintos vai radi sirdi dabā (kaut vairāku novadu izmērā).
  • Fiksē savu sirds maršrutu kādā no fizisko aktivitāšu izsekošanas aplikācijām mobilajā telefonā vai viedpulkstenī, piemēram, STRAVA.
  • Dalies ar maršrutu savā Facebook vai Instagram profilā, pievienojot mirkļbirku #sirsnīgapastaiga.

Nosacījumi

  • Maršrutu veido pats, brīvi izvēloties vidi, kurā to darīt (pilsēta, lauki, mežs utt.).
  • Pārvietošanās veidu izvēlies pats – izstaigā, izskrien, izslēpo, izbrauc ar auto utt.
  • Maršruta garumu izvēlies pats, pielāgojot to savām spējām, plāniem un ārā valdošajiem laikapstākļiem. 
  • Izvēlētā maršruta kontūrai ir jābūt sirds formā (perfekta vai oriģināla, bet tai jārada saprotama asociācija ar sirdi). 
  • Maršruta ierakstam, ar ko dalīsies sociālajos tīklos, jābūt pievienotai mirkļbirkai #sirsnīgapastaiga.

Iniciatīvas norises laiks:
No 08.02. līdz 13.02. (23:59).

Balvas

Visi, kas būs piedalījušies sirds kontūras maršruta veidošanā un dalījušies ar to sociālajos tīklos, pievienojot mirkļbirku #sirsnīgapastaiga, piedalīsies konkursā, kurā otrdien, 14.02., izlozēsim uzvarētāju, kurš iegūs atpūtu Kukul apartments Engurē un, pēc mūsu ieskatiem 5 oriģinālākajām sirdīm, piešķirsim balvas no NELLEULLA – ekskluzīvu dažādu garšu trifeļu izlasi.


FOTO: Madara Ķīse

GALVENĀ BALVA

Izmitināšana Kukul LOFT apartamentā ar pirti un karsto kublu, kā arī siltas brokastu maizītes un kafija no Kukul ceptuves nākamajā rītā.

Kukul apartments atrodas teju pašā jūras krastā, un no lielajiem logiem un balkona iespējams vērot ziemīgo saulrietu. Ja vēlēsieties turpināt savu sirsnīgo pastaigu, varēsiet doties pastaigā pa skaistu jūras pastaigu ceļu, savukārt brokastīs jūs cienās ar Kukul ceptuves tikko ceptiem konditorejas izstrādājumiem un lielisku kafiju.

*Izmantošanas laiks – iepriekš vienojoties ar Kukul apartments saimniekiem.

PRECOS REDAKCIJAS SIMPĀTIJU BALVAS – NELLEULLA šokolādes meistaru radītā trifeļu izlase Valentīndienai veltītā noformējumā. NELLEULLA tie ir saldumi no tīriem ziemeļu mežiem. Tas ir stāsts par fantastisku garšu savienojumu, kur apvienots mežonīgais ar maigo un diskrēto.

Iedvesmai!

“Sniegs līdz ceļiem, smaids līdz ausīm”, – bija vēstīts kādā no iepriekšējā gada #sirsnīgapastaiga ierakstiem, un tiešām, – šī aktivitāte sasildīja un priecēja daudzus!

Iedvesmai aplūko visus 98 sirds maršrutus, ko izveidoja 2021. gada dalībnieki.