FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

#sirsnīgapastaiga 2021 konkursa rezultāti

Publicēts:15.02.2021
Paldies ikvienam no jums, kurš atsaucās PRECOS.LV iniciatīvai #sirsnīgapastaiga un Valentīndienas nedēļas ietvaros devās svaigā gaisā, lai izietu vai izbrauktu sevis izplānotu sirds kontūras maršrutu. “Sniegs līdz ceļiem, smaids līdz ausīm”, - bija vēstīts kādā no ierakstiem pie sirds maršruta bildes, un tiešām, atļausimies cerēt, ka šī aktivitāte sasildīja un iepriecēja ne vien ķermeņus, bet arī sirdis, sniedzot gandarījumu gan jums pašiem, gan jūsu līdzgājējiem.

Atsaucība bija pat necerēti liela pirmajai šādas iniciatīvas reizei. Turklāt liels prieks, ka inivciatīva bija sadzirdēta visā Latvijā un sirdis aktīvi tika “zīmētas” ļoti daudzās mūsu zemītes vietās: Liepājā, Rīgā, Siguldā, Viļānos, Ķoņos, Talsos, Bauskā, Jūrkalnē, Pāvilostā, Tukumā, Cēsīs, Carnikavā, Saulkrastos, Jēkabpilī, Baložos, Daugavpilī, Ogrē, Smiltene, Nākotnē, Dobelē, Kauguros, Limbažos, Kalngalē, Kandavā, Jelgavā, Apšuciemā, Alūksnē, Ādažos un citviet.

Daži no jums bija devušies ne tikai vienā sirds maršruta pastaigā, bet pat vairākās, kāds pat vairākās pilsētās. Arī pārvietošanās veidi bija atšķirīgi - kādam tā bija rāma pastaiga, kādam kārtīgs bridiens, vēl kādam skrējiens, savukārt kāds bija  izvēlējies maršrutu mērot apāvis kājās slēpes vai slidas. Spriežot pēc maršruta attēliem kādam bija arī dog walk! :) Kādam kājās bija samirkuši zābaki, kādam kājas bija pavisam kailas, kādam līdzi bija piknika grozs ar labumiem, kādam tikai romantisks noskaņojums. Kāds maršrutu veidoja pa pilsētas ielām, kāds pa aizsaluša ezera vai jūras ledu. Kāds pamanījās sirdi papildināt ar dažādiem uzrakstiem, kāds ar cauruzbjošu bultu. Un visbeidzot, kāds no jums mēroja 147km tālu ceļu ar auto, lai izbrauktu sirds formas maršrutu!

PALDIES, PALDIES, PALDIES jums visiem, fantastiski sportiskajiem un radošajiem siržu “zīmētājiem”!

Visi, kas bija izstaigājuši/izbraukuši sirds kontūras maršrutu un dalījušies ar to sociālajos tīklos, pievienojot mirkļbirku #sirsnīgapastaiga, piedalījās konkursā, kurā veiksminieki varēja tikt pie romantiskām balvām no mūsu sadarbības partneriem Promenade Hotel un Kūkas gardas!

Ar prieku informējam, ka galveno balvu - īpašo piedāvājumu mīlestības svinēšanai no PROMENADE HOTEL Liepājā 165 EUR vērtībā - ir laimējis Kristaps Pavliņš.

Savukārt piecas PRECOS.LV simpātiju balvas no konditorejas studijas KŪKAS GARDAS ir ieguvuši: Armands Lazdiņš, Amanda Marija Sproģe​, Elva Petre, Eduards Pakis, Kristīne Treibaha.