FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Mīlestības svētki Jaunpils pilī

Viktors Igo ir teicis: “Dzīve – zieds, mīlestība – šā zieda medus.” Arī Jaunpils pilī piekrīt šim apgalvojumam, tādēļ, svinot dzīvi un mīlestību, jau trešo gadu februāris ir pasludināts par Mīlestības svētkiem. Visu februārī varat svinēt, ieturot gardu maltīti krodziņā un baudot romantisku vakaru divatā. 
TRĪS ĒDIENU MALTĪTE KRODZIŅĀ 

Svētkus mēs svinam ēdot gardus ēdienus, tādēļ aicinām to darīt arī pils krodziņā, kur februārī papildus bagātīgajai pamatēdienkartei, variet baudīt trīs ēdienu maltīti!

Ēdienkartē: 
Salāti Mīlas ziedonis 6.90 EUR
Mazsālīta laša rozītes lapu salātos ar avokado, tomātiem, gurķiem un eļļas etiķa mērci

Pamatēdiens Mednieka romance 9.30 EUR
Pīles krūtiņa marinēta medū un rozmarīnā, pasniegta ar sarkanvīna - smiltsērkšķu mērci un krāsnī ceptiem kartupeļiem ar kaņepju sviestu

Deserts Mīlestības mākonī 3.90 EUR
Olbaltuma cepums ar putukrējumu, svaigām ogām un zemeņu mērci

Cena trīs kārtu maltītei: 18.00 EUR 
Katru ēdienu var pasūtīt arī atsevišķi. 

Pils krodziņš būs atvērts katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00. Aicinām veikt galdiņu rezervēšanu krodziņā iepriekš pa t. 28338860.

BRĪDIS DIVIEM
Atpūtieties no ikdienas rūpēm un pienākumiem, ļaujoties Jaunpils pils saimei. Tieši februāri piedāvājam baudīt īpašu romantisko vakaru “Brīdis diviem”. 


 

Greznos viduslaiku tērpos pils dāmas vadībā dosieties romantiskā ekskursijā. Par godu Jums dārdēs pils lielgabals. Nakšņošanai un atpūtai piedāvājam pils viduslaiku apartamentus. Katrs no tiem ir unikāls ar savu interjeru. Vakariņās varēsiet baudīt gardo trīs ēdienu maltīti un vīnu pils krodziņā. 
Arī no rīta brokastīs būsiet gaidīti viduslaiku krodziņā. 
Palutiniet sevi un ļaujieties brīdim divatā!
Piedāvājuma cena 2 personām februārī ir 120 EUR.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu un pasākumu, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni – 26101458;  29442539 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv. 
Piedāvājumi spēkā no 1. -28. februārim.

Lai valda mīlestība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI