FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

9 lieliskas kāzu svinību vietas

Autors:Elīna Birkāne
Kāzu svinības arvien biežāk un biežāk dodas ārā pa viesu namu un piļu durvīm, lai pārsteigtu gan kāzu viesus, gan pašus jaunlaulātos. Mīlestība ir bezbailīga un iedvesmojoša, un jo vairāk trakām idejām kopā ļaujaties, jo neaizmirstamākas kļūst jūsu kopīgās dienas. Lūk, 9 idejas, kur svinēt kāzas, ļaujoties sapņu lidojumam. 

1. Meža pļava

Jā, un mēs nerunājam tikai par kāzu ceremoniju. Iedomājies, cik skaisti izskatīsies baltie galdauti, koka krēsli, stikla glāzes, mežģīnēm un lina diegiem apdarināti stikla svečturi, gaismas virtenes priežu zaros un melleņu mētras līgavas pušķī… Ideāli, ja noskatītā vieta atrodas meža upītes vai ezera tuvumā – ūdens burbuļošana svētkus darīs pasakainus! Atliek atrast vēl dažus trakos, kas palīdzēs jums parūpēties par kāzu svinību praktisko pusi un viss notiks!


Foto: Pinterest.com

2. Botāniskais dārzs

Ir dzirdēts, ka Botāniskajā dārzā tiek rīkotas fotosesijas un vecmeitu ballītes, bet kāpēc ne kāzas? Ja vēlies, lai tauriņi kņudina ne tikai pakrūtē, bet arī aiz auss, svini kāzas Botāniskā dārza Tauriņu mājā vai vienkārši pašā dārzā! Bildes būs fantastiskas un piedzīvojums arī! 


Foto: LU Botāniskais dārzs

3. Spilves lidosta

Senas lidmašīnas un vienotā vintage stilā ieturētās muzeja telpas kāzu dienai piešķirs īpašu auru. Ja izvēlēsieties Spilves lidostu savām svinībām, ar ceļošanas un lidmašīnu tēmu caurvijiet arī scenāriju. Vēlams iepriekš izvēlēto vietu apskatīt un dekorēt atbilstoši savām vēlmēm.  Labā ziņa – lidostas direktors ir ļoti pretimnākošs ar dažādām oriģinālām idejām!


Foto: Valts Kleins

4. Siltumnīca

Jā, tu nepārklausījies – tik tiešām siltumnīca! Protams, runa nav par to, kurā ome grasās iedēstīt tomātus un iesēt gurķus, bet gan par skaistu, interesantu ēku ar šādu nosaukumu, kas atrodas Beverīnas novadā un piedāvā telpu īri dažādiem pasākumiem, arī, protams, kāzām. Ārkārtīgi romantiska vieta lieliem sapņotājiem! 


Foto: Pēteris Sproģis

5. Eduarda Smiļģa Teātra muzejs

Ja kaut reizi gada siltajā laikā esi viesojusies šajā muzejā, zināsi, cik skaists dārzs to ieskauj. Un tās trepes! Un vārti! Turklāt pašā Pārdaugavas sirdī, nevis aiz trejdeviņiem kalniem. Negaisa laikā, iepriekš vienojoties ar personālu, svinības iespējams pārcelt uz muzeja telpām. Muzeja darbinieki ļoti pretimnākoši arī dekorāciju ziņā, vienīgi – pirms muzeja dārzā sāc rosīties, apciemo paša režisora piemiņas vietu ar ziediem. Runā, ka tad mākslinieks saviem viesiem izrādot īpašu labvēlību.


Foto: Ģirts Raģelis

6. Zunda dārzs

Tas ir angārs ar dārzu Zundas kanāla malā, ko iespējams izīrēt kādiem vien pasākumiem sirds kāro. Industriālā stila kāzas gūst arvien lielāku popularitāti gan pasaulē, gan arī Latvijā. Piedāvājums īstai lielpilsētas līgavai! 


Foto: pigeonbridge.com

7. Lavandu lauks

Ja esi izvēlējusies violeto toni kāzu dienas akcentos, Lavandu lauks būs lieliska vide kāzu svinībām. Latvijā šādas vietas pieejamas vairākas, tomēr sazinies ar īpašniekiem laicīgi, lai nepalaistu garām iespēju svinēt tieši savā izvēlētajā datumā.


Foto: Saiva Liepiņa

8. Briežu dārzs

Ja esi dzīvnieku un dabas mīļotāja, noteikti apsver iespēju kāzas rīkot kādā no briežu dārziem – audzētavām. Vari caurvīt svinības ar briežu vai rustic tematiku – šādā gadījumā apkārt redzamās stirniņas un buki ceremonijas laikā ļoti skaisti iederēsies. 


Foto: Dailymail.co.uk

9. Eglīšu dārzs

Ja esi radusi šajās audzētavās izvēlēties svētku eglīti, ko nest uz mājām, šoreiz aizved visus savus tuvos un mīļos uz Ziemassvētku pasaku pasauli, ko saukt par savām kāzām. Ienes grezno svētku noskaņu tuvinieku sirdīs, svinot tās īstenā svētku garā eglīšu dārzā. 


Foto: theeverylastdetail.com

Atceries! 

Lai arī kur jūs nolemtu savas kāzas rīkot, vietai ir jābūt ar īpašu auru un jums abiem būtu jāsajūt tās īpašās vibrācijas, ko sniedz noskatītā svinību vieta, jau uzreiz tajā ieejot. Gluži vienalga, vai kāzas tiks rīkotas tava tēva māju pagalmā, dzimtsarakstu nodaļā, siltumnīcā vai lavandu laukā – šeit nonākot ir jāapzinās, ka tikai te un nekur citur jūsu “jā!” iegūs maģisku pieskaņu. Tikai tad vietas izvēlei tiks piešķirta īpaša nozīme un arī viesi sajutīs, ka šīs kāzas ir jūsu stāsts, jūsu īpašā dienā tieši jūsu izvēlētajā vietā!

Raksta titulfoto: Diāna Veinberga