FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

9 lieliskas kāzu svinību vietas

(2)
image

Kāzu svinības arvien biežāk un biežāk dodas ārā pa viesu namu un piļu durvīm, lai pārsteigtu gan kāzu viesus, gan pašus jaunlaulātos. Mīlestība ir bezbailīga un iedvesmojoša, un jo vairāk trakām idejām kopā ļaujaties, jo neaizmirstamākas kļūst jūsu kopīgās dienas. Lūk, 9 idejas, kur svinēt kāzas, ļaujoties sapņu lidojumam. 

1. Meža pļava

Jā, un mēs nerunājam tikai par kāzu ceremoniju. Iedomājies, cik skaisti izskatīsies baltie galdauti, koka krēsli, stikla glāzes, mežģīnēm un lina diegiem apdarināti stikla svečturi, gaismas virtenes priežu zaros un melleņu mētras līgavas pušķī… Ideāli, ja noskatītā vieta atrodas meža upītes vai ezera tuvumā – ūdens burbuļošana svētkus darīs pasakainus! Atliek atrast vēl dažus trakos, kas palīdzēs jums parūpēties par kāzu svinību praktisko pusi un viss notiks!


Foto: Pinterest.com

2. Botāniskais dārzs

Ir dzirdēts, ka Botāniskajā dārzā tiek rīkotas fotosesijas un vecmeitu ballītes, bet kāpēc ne kāzas? Ja vēlies, lai tauriņi kņudina ne tikai pakrūtē, bet arī aiz auss, svini kāzas Botāniskā dārza Tauriņu mājā vai vienkārši pašā dārzā! Bildes būs fantastiskas un piedzīvojums arī! 


Foto: LU Botāniskais dārzs

3. Spilves lidosta

Senas lidmašīnas un vienotā vintage stilā ieturētās muzeja telpas kāzu dienai piešķirs īpašu auru. Ja izvēlēsieties Spilves lidostu savām svinībām, ar ceļošanas un lidmašīnu tēmu caurvijiet arī scenāriju. Vēlams iepriekš izvēlēto vietu apskatīt un dekorēt atbilstoši savām vēlmēm.  Labā ziņa – lidostas direktors ir ļoti pretimnākošs ar dažādām oriģinālām idejām!


Foto: Valts Kleins

4. Siltumnīca

Jā, tu nepārklausījies – tik tiešām siltumnīca! Protams, runa nav par to, kurā ome grasās iedēstīt tomātus un iesēt gurķus, bet gan par skaistu, interesantu ēku ar šādu nosaukumu, kas atrodas Beverīnas novadā un piedāvā telpu īri dažādiem pasākumiem, arī, protams, kāzām. Ārkārtīgi romantiska vieta lieliem sapņotājiem! 


Foto: Pēteris Sproģis

5. Eduarda Smiļģa Teātra muzejs

Ja kaut reizi gada siltajā laikā esi viesojusies šajā muzejā, zināsi, cik skaists dārzs to ieskauj. Un tās trepes! Un vārti! Turklāt pašā Pārdaugavas sirdī, nevis aiz trejdeviņiem kalniem. Negaisa laikā, iepriekš vienojoties ar personālu, svinības iespējams pārcelt uz muzeja telpām. Muzeja darbinieki ļoti pretimnākoši arī dekorāciju ziņā, vienīgi – pirms muzeja dārzā sāc rosīties, apciemo paša režisora piemiņas vietu ar ziediem. Runā, ka tad mākslinieks saviem viesiem izrādot īpašu labvēlību.


Foto: Ģirts Raģelis

6. Zunda dārzs

Tas ir angārs ar dārzu Zundas kanāla malā, ko iespējams izīrēt kādiem vien pasākumiem sirds kāro. Industriālā stila kāzas gūst arvien lielāku popularitāti gan pasaulē, gan arī Latvijā. Piedāvājums īstai lielpilsētas līgavai! 


Foto: pigeonbridge.com

7. Lavandu lauks

Ja esi izvēlējusies violeto toni kāzu dienas akcentos, Lavandu lauks būs lieliska vide kāzu svinībām. Latvijā šādas vietas pieejamas vairākas, tomēr sazinies ar īpašniekiem laicīgi, lai nepalaistu garām iespēju svinēt tieši savā izvēlētajā datumā.


Foto: Saiva Liepiņa

8. Briežu dārzs

Ja esi dzīvnieku un dabas mīļotāja, noteikti apsver iespēju kāzas rīkot kādā no briežu dārziem – audzētavām. Vari caurvīt svinības ar briežu vai rustic tematiku – šādā gadījumā apkārt redzamās stirniņas un buki ceremonijas laikā ļoti skaisti iederēsies. 


Foto: Dailymail.co.uk

9. Eglīšu dārzs

Ja esi radusi šajās audzētavās izvēlēties svētku eglīti, ko nest uz mājām, šoreiz aizved visus savus tuvos un mīļos uz Ziemassvētku pasaku pasauli, ko saukt par savām kāzām. Ienes grezno svētku noskaņu tuvinieku sirdīs, svinot tās īstenā svētku garā eglīšu dārzā. 


Foto: theeverylastdetail.com

Atceries! 

Lai arī kur jūs nolemtu savas kāzas rīkot, vietai ir jābūt ar īpašu auru un jums abiem būtu jāsajūt tās īpašās vibrācijas, ko sniedz noskatītā svinību vieta, jau uzreiz tajā ieejot. Gluži vienalga, vai kāzas tiks rīkotas tava tēva māju pagalmā, dzimtsarakstu nodaļā, siltumnīcā vai lavandu laukā – šeit nonākot ir jāapzinās, ka tikai te un nekur citur jūsu “jā!” iegūs maģisku pieskaņu. Tikai tad vietas izvēlei tiks piešķirta īpaša nozīme un arī viesi sajutīs, ka šīs kāzas ir jūsu stāsts, jūsu īpašā dienā tieši jūsu izvēlētajā vietā!

Raksta titulfoto: Diāna Veinberga

Komentāri
 • Sturma 20.01.2016 20:24
  Skaists un iedvesmojošs raksts, briežu dārzs un lavandu lauks noteikti favorīti! :)
 • Inga21 03.02.2016 22:30
  Ļoti interesantas svinību vietas - oriģinālas. Tomēr ja plānojat svinības "Siltumnīcā" tad rēķinieties ar lielākiem izdevumiem, nekā sākumā varētu likties. Vieta skaista, tas gan, bet ja ir paredzēti daudz viesi apm. 50 tad tos nebūs kur izguldīt, nebūs ne trauku, ne galdu, ne krēslu, tas viss ir jāīrē papildus. Arī tualete ir pieejama tikai sausā, bet ja viesu pulkā ir grūtnieces un veci cilvēki, tad tas var radīt diskomfortu viesiem. Protams skaisti un viesi iespējams pat nenojautīs patiesībā cik tā vieta daudz sagatavošanās prasa!!
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Lai jūsu skaistāko dzīves dienu nesabojātu nepatīkami pārsteigumi, tā kārtīgi jāsaplāno. Viena no panākumu atslēgām ir lietu un notikumu pārrunāšana un atrunāšana līgumā vai mutiski vienojoties. Vislielākās sarunas parasti notiek ar viesu nama saimniekiem.

 • Dažiem pāriem atrast ideālo kāzu svinību vietu var šķist viegli, jo svinību vieta, iespējams, izsapņota vēl pirms saderināšanās. Tie, kas izvēli vēl nav veikuši, var apmulst plašo iespēju un variantu priekšā.

 • Vai tevi sajūsmina atrašanās pie dabas un arī savas kāzas tu labprāt vēlētos svinēt, baudot pļavas, meža vai ezera tuvumu, nepiespiestu gaisotni, festivāla noskaņas? Tad kempinga smalkais brālis glempings ir kā radīts tieši tev!

 • Tur, starp Enguri un Mērsragu, esot klusa un idilliska vieta, ko sauc par Bērzciemu. Zvejnieku ciems, kas atrodas pašā jūras krastā, jau kādu laiku var lepoties ne tikai ar dažādām gardām zivīm, bet arī ar vienu no šī brīža vēl maz apjaustajām pērlēm – kāzu un citu svinīgo pasākumu mīlošo Radošo šķūni. Par to, kas ir Radošais šķūnis un kāpēc tam vajadzētu būt Tavu nākamās vasaras kāzu galamērķim, mums stāsta .emociju .asistents Rihards Mickēvičs.

 • Vairāk nekā 700 gadus viduslaiku pils Jaunpilī ir bijusi neskaitāmu mīlas stāstu lieciniece un vairākus gadu desmitus tā ir bijusi vieta, kur savu kopīgo dzīves ceļojumu ir uzsākušas jaunās ģimenes, līdzi sev paņemot īpašo pils svētību un pamatīgumu.

 • Nereti PRECOS forumā ir sastopamas diskusijas, kurās topošās līgavas apspriež iespējamos scenārijus kāzām bez lielas balles viesu namā, pilī vai muižā, bet gan ar nelielu svinīgu pačalošanu pie šampanieša glāzes.