FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rezidence romantikai - viesu nams Bēršas

Autors:Reklāmraksts
Viesu nams “Bēršas” ir viena no top kāzu vietām Latvijā, un ne velti. Siguldas krāšņās dabas harmonija, miers, kā arī senatnes elpas klātbūtne, ir tas, kas padara šo vietu unikālu. Šodien “Bēršās” svinēt savu mīlestību izvēlas gan tuvi, gan tāli, gan latvieši, gan citu zemju viesi. Turklāt šeit idejām nav robežu. Ikviens var sajusties gluži kā septītajās debesīs - no laimes, satraukuma trīsām, kā arī, ieskatoties izteiktai takta izjūtai acīs, kas mērāma šajā viesu namā, jo viss strādā gluži kā Šveices pulkstenis. Precīzi, bet arīdzan, ļaujoties mīlestības reibinošajiem piedzīvojumiem. Tieši tamdēļ, lai darbi runā skaļāk par vārdiem.

Aicinot Leldi un Robertu uz kodolīgu, bet patiesu sarunu, kas atklāj viņu mīlestības pasaku, kas nule kā piedzīvota “Bēršās”. Toties atmiņas tik svaigas, gluži kā mirklis no vakardienas!

Jūs esat pāris, kas savu mīlestību izlēma svinēt “Bēršās”. Kāpēc šāda izvēle?

Lelde: “Mēs abi nākam no Siguldas, tāpēc bijām jau sen zinoši par šo skaisto viesu namu. Varbūt mazliet pat likumsakarīgi tagad šķiet šī izvēle, bet, atklāti runājot, svinēt kāzas “Bēršās” bija mūsu sapnis. Lieki piebilst, ka apskatījām vairākus viesu namus. Tomēr sirdī iekrita un palika tieši “Bēršas”, par ko vēl tagad esam laimīgi.”

Roberts:  “Jā, “Bēršās” bija viss, ko meklējām. Sākot ar ģeogrāfisko izvietojumu, kas arī ir būtiski, jo “Bēršas” atrodas 5 km rādiusā no Siguldas centra, kā arī nepilnas stundas braucienā no Rīgas. Mūs arī uzrunāja plašā un sakoptā vide. Tāpat arī personāla attieksme, kas ir visaugstākajā līmenī. Pieredzējis personāls kopā ar profesionālu attieksmi, manuprāt, ir vien jau trāpīts desmitniekā, jo tad nav par ko raizēties, īpaši par kādiem sīkumiem, kas kāzās ir raksturīgi.”

Lelde: “Arī viesu nama skaistie numuriņi, vasaras terase, kas vien jau radīja īpašu sajūtu. Daba, kas ir apkārt “Bēršām”, tā vien jau ir gleznas cienīga!

Runājot par kāzu ceremoniju, kāda tā bija?

Roberts: “Man svarīga arī praktiskā puse, tāpēc īpaši novērtēju, ka “Bēršās” tiek piedāvāta iespēja sliktos laikapstākļos ceremoniju organizēt vasaras terasē, pēc tam to atkal pārvēršot par svinību vietu. Ceremonija “Bēršās” būtu skaisti, pat ļoti. Tomēr Leldes sapnis bija ceremonija baznīcā, ko arī respektēju.”

Lelde: “Tieši todien laikapstākļi nelutināja, jo bija lietus un spēcīgs vējš, taču tas nebija šķērslis, lai kāzas izdotos. Laika prognoze mums deva signālu atcelt gan kūku pie baznīcas, gan arī šampanieša piramīdu, ko bijām iecerējuši. Tomēr, pateicoties viesmīļu profesionalitātei, mēs baudījām kūku un pirmo šampanieti baznīcas iekštelpās. Un tad gan vairs nebija laika satraukumam, jo varējām baudīt mirkli.”

Vai uzticējāt savas kāzas organizatoram?

Lelde: “Mēs organizējām paši, taču, manuprāt, organizējot savu kāzu dienu “Bēršās”, izteikta organizatora palīdzība nav nemaz tik ļoti nepieciešama, jo mums pats personāls daudz palīdzēja gatavošanās posmā. Īpaši Santa, kas atklāja daudz nianses, sava veida knifiņus, kas mums ļoti noderēja, jo jāatzīst, ka arī paši nebijām bijuši uz daudz kāzām. Piemēram, tāds sīkums, kā sēdvietu un guļvietu plāna izveide.

Pateicoties pārdomātam galdu izkārtojumam, kā arī krēslu izvēlei, mēs varējām organizēt kāzas nedaudz lielākam viesu skaitam, kā ierasts svinību telpai.”

Roberts: “Man šķiet, ka visi var piekrist, ka savstarpēja uzticēšanās starp klientu un darbinieku veido izcilu rezultātu. Mēs arī uzklausījām ieteikumus par dekoratori, ko mums  ieteica Santa. Vēlējāmies maksimāli atvieglot sev organizēšanas jautājumus, tāpēc uzticējāmies Elitai no “Puķu Elvis”. Viņa mūs patīkami pārsteidza. Elita jau bija daudz kāzas dekorējusi tieši “Bēršās”, tāpēc vienoties par labāko un piemērotāko risinājumu mūsu kāzu dienai bija ļoti viegli.Ļoti novērtējām ēdienu un apkalpošanu, tiešām, izcili. Tas ir šefpavāra Mārtiņa Zakevica un viņa komandas nopelns. 

Un izskaņā. Vai ir kas tāds, kas jūs pārsteidza “Bēršās”?

Lelde: “Visvairāk laikam tas, ka “Bēršas” iesaistās kāzu procesā no A līdz Z. Un, manuprāt, tā ir īpaša sajūta, ka rūp, ka cilvēki dara labāko, ko vien var paveikt. Tiešām, tur roku uz pulsa, lai kāzas būtu izdevušās lieliski. Tas ir perfekts komandas darbs, kur visi darbojās vienam mērķim, lai pasākums izdotos. “Bēršām” ir izdevies izveidot teicamu komandu un tā noteikti ir viņu veiksmes atslēga uz apmierinātu klientu sirdīm.

Mūsu sirdis šī vieta ir iekarojusi. Esmu pārliecināta, ka mēs noteikti atgriezīsimies, jo šeit ir iespēja rezervēt kādu no villas numuriņiem un kavēties atmiņās par maģisko dienu no jauna.”