FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu svinību vieta jūsu sapņu kāzām

Autors:Reklāmraksts
Kāzās būtiska ir ikkatra detaļa un nianse. Ikviena no tām svētku dienai piešķirs īpašu smalkumu. Domājot par klasiskām kāzām, – ar viesiem, svinībām un ballīti, – būtiskākās ir piecas lietas. Jūsu mīlestība, ģimene un viesi, kas ir kopā ar jums, skaista laulību ceremoniju un svinību vieta, labs ēdiens un dekorācijas, kas veido stāstu par jums un rada svētku noskaņu.

Svinību vieta, kur padomāts par visu kāzām nepieciešamo

Kāzu dienā laiks aizrit nemanot, tāpēc, lai nesteidzīgi baudītu kāzu dienu, nereti tā visa tiek rīkota vienā lokācijā.

Viena no gleznainākajām svinību vietām Latvijā – kāzu vieta Svētku pils – kas atrodas pašā Daugavas krastā, piedāvā izdzīvot visu kāzu dienas sapni šeit.

Laulību ceremonijai tiek piedāvāts Svētku pils dārzs, kas ir brīnišķīgs dabas un mūsdienu iespēju apvienojums. Savukārt vēsākajās sezonās skaista un romantiska sarakstīšanās iespējama Svētku pils telpās.

Vai savu vārdu sakāt Svētku pils parkā, vai telpās, šāds dienas koncepts sniedz iespēju līgavai izvēlēties tieši tādas ceremonijas vietas un laulību arkas dekorācijas, kādas jau sen ir izsapņotas un domās izdzīvotas.

Rīkojot laulību ceremoniju svinību vietā, jūs iegūsiet vairāk laika. Viesi būs daudz brīvāki un labāk varēs izbaudīt svinības, turklāt jūs varēsiet baudīt mieru, ko sniedz pārliecība, ka nekas nav piemirsts, nekur nav jābrauc un neko nevarat nokavēt.

Nav noslēpums, ka laiku kāzās visvairāk apēd tieši stress. Tāpēc ļaujieties mierpilnai un harmoniskai laulību ceremonijai, izbaudiet sava vārda brīdi, apsveikumus un šampanieti ar viesiem, bet pēc tam paņemiet mazu pauzīti sev, dodoties skaistā kāzu dienas fotosesijā, viesus atstājot baudām uzkodas, dzērienus un sarunas.

Restorāna klases ēdiens un profesionāla apkalpošana

Par brīnišķīgu un pārdomātu kāzu mielastu parūpēsies Svētku pils šefpavārs. Ingus Zanbergs, kas vairāk nekā 20 gadu laikā savu pieredzi uzkrājis Latvijas labākajos restorānos, nu ir Svētku pils lielākais balsts, lai viesi baudītu uz vietas gatavotu restorāna klases ēdienu. Plānojot ēdienkarti, tiek meklēti tādi risinājumi, kas apmierinātu gan prasīgākā klienta vēlmes, gan arī ēdiens būtu saprotams visiem kāzu viesiem.

Tikai no jums būs atkarīgs, vai tās būs romantiskas vakariņas vai vairāku kārtu ēdienkarte.

Svētku pils viesmīļi parūpēsies par profesionālu apkalpošanu. Galvenais viesmīlis rūpēsies gan par jūsu viesiem, gan to, lai ēdieni tiktu pasniegti laikā, šampanieša piramīda būtu nevainojama un kūka savu uznācienu piedzīvotu pēc plāna.

Kāzas, kurās viss ir iekļauts

Svētku pils piedāvā Viss iekļauts kāzu konceptu, kas paredz dažādus gatavus komplektus dažādās cenu kategorijās. No piedāvātajiem variantiem jūs izvēlaties tieši savām kāzām piemērotāko stilu, krāsu toņus, izklāstot savas vēlmes un ieceres, bet par visa izpildījumu parūpēsies Svētku pils.

Šis kāzu koncepts iekļauj ne vien pilnu dekorēšanu, viesmīļu un bārmeņu pakalpojumus, vakariņu ēdienkarti, bet arī kāzu kūku, šampanieša piramīdu, kā arī nakšņošanu un brokastis.

Patīkama nianse, plānojot lielākas svinības ir fakts, ka viesu nams Svētku pils ļauj ierasties ar saviem dzērieniem, nepiemērojot korķa naudu.

Ja jums patīk ietaupīt laiku un saņemt pēc iespējas plašu pakalpojumu klāstu vienuviet, nepiesaistot kāzu organizatoru vai neieguldot visu savu laiku tikai un vienīgi kāzu organizēšanā, tad šis kāzu koncepts noteikti varētu būt stāsts par jums.

Jūs varēsiet justies droši, ka viss tiks izdarīts korekti, īstajā brīdī, izvēlētajā veidā un pielāgojoties dažādiem mainīgajiem (ne vienmēr paredzamiem) apstākļiem, un par jūsu ilgi gaidīto dienu parūpēsies no A līdz Z.

Ģimenes kāzas vai kāzas četratā

Nav noslēpums, ka ne visi alkst pēc lielām, košām un viesu skaita ziņā kuplām kāzām. Tie, kas vēlas apprecēties ģimenes lokā vai četratā, klātesot tikai pārim un viņu lieciniekiem, Svētku pils ar vislielāko rūpību gādās arī par šādu svinību konceptu.

Bieži lielākais satraukums ir par to, ka vēlme svinēt šaurā lokā izslēdz iespēju izvēlēties sev vistīkamāko viesu namu, baidoties, ka viesu nama teritorijā būs arī citi viesi. Izvēloties ģimenes kāzas svinēt Svētku pilī, varat būt droši, ka būsiet vienīgie viesi un baudīsiet privātu atmosfēru.

Mazo kāzu formātam Svētku pils piedāvā īpašu piecu kārtu vakariņu ēdienkarti, kas liek ļauties nesteidzīgam ēdiena baudīšanas procesam.

Pēdējie pāris gadi, kad ik pa laikam nācies sadzīvot ar dažādiem ierobežojumiem un aizliegumiem, Svētku pils kolektīvs ir pārliecinājies, ka vēlme kļūt par laulātu pāri nereti stāv pāri visam. Un tieši šeit – Svētku pilī – ir iespēja piedzīvot īpašus, pasakas cienīgus mirkļus, svinot mazas un skaistas kāzas.

Mazo kāzu formāts Svētku pilī ir pieejams no oktobra.

Ja plānojat kāzas svinēt vēsākajos gada mēnešos, Svētku pils visnotaļ palīdzēs atspoguļot to skaistāko un īpašāko no sezonas.Ziemā Svētku pils rīko kāzu ēdienkartes degustācijas vakarus. Tas jums ļaus sajusties kā viesim – izbaudīt un sajust atmosfēru, telpu, vidi, kā arī nobaudīt kāzu ēdienkartes ēdienus un pēc tam veikt korekcijas, ja tas ir nepieciešams.

Svētku pils ir stāsts ne tikai par vietu, bet arī par tās cilvēkiem, kas kopā sniedz kopējo pakalpojuma pieredzi saviem viesiem. Svētku pils kolektīva galvenais mērķis ir piepildīt pāra sapni par skaistāko dienu mūžā.

Atbraucot uz Svētku pili un izbaudot mierpilno atmosfēru, nemaz neticēsiet, ka lielpilsēta ir tik tuvu!

Bet ja vēlaties tikties tūlīt, apciemojiet Svētku pili virtuālajā tūrē

Raksta titulfoto: Boriss Skorbins