FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Sapņu kāzas šovasar? Jā, vēl var paspēt!

Kādu tu iedomājies savu īpašo dienu? Ko vēlies piedzīvot un kādas atmiņas paturēt no šī brīnumainā notikuma? Lai kāda vēriena kāzas jūs plānotu, parasti viss tiek izsapņots un izdomāts līdz pēdējai niansei, jo atkārtojuma šai dienai nebūs. 

Daudziem gan sapņu plāni tika negaidīti apturēti. Šis mums visiem nav bijis vienkāršs laiks, un pāriem nācies atlikt savas kāzu ieceres uz vēlāku laiku dažādu ierobežojumu dēļ. Taču patiesībā, ja vēlaties kļūt par laulātu pāri, bet vairs negribat gaidīt, šis laiks tam ir vispiemērotākais. Ir īstais brīdis, lai nosvinētu ģimenes kāzas vai kāzas četratā tikai kopā ar savējiem! Un savu skaistāko dienu mūžā varat piedzīvot vēl šovasar vienā no gleznainākajām svinību vietām Latvijā – Svētku pilī. Nekas nav jāatliek, vienkārši ļaujieties pasākuma burvībai, jo pils komanda ar vislielāko rūpību gādās par to, lai jūs justos kā pasakā. 


Foto: Makars Kirikovs

Kāzām šaurā lokā ir savs īpašais šarms un ieguvumi, jo jaunā pāra svarīgākajā brīdī klātesoši ir tikai tuvākie cilvēki, tāpēc svinības ir ļoti personiskas, siltas un intīmas, taču ne mazāk skaistas.  Iespējams, ka skaļi tosti, kas izskan cits pēc cita un viesu uzsaukumi visa vakara garumā jūs patiesībā būtu nogurdinājuši. Iespējams, ka dejas līdz rīta gaismai kuplā svinētāju pulkā nemaz nav jūsu sapnis. Iespējams, ka savu mīlestību vēlaties nosvinēt bez uztraukuma, vai visi viesi un radi būs apmierināti, un jūs labprātāk laiku pavadītu sirsnīgās sarunās, baudot izcilu ēdienu un dabas klātbūtni ar pašiem tuvākajiem.


Foto: Valerijs Balabolins

Ja tas ir tas, ko vēlaties, šī vasara jūsu kāzām tiešām būs vispiemērotākā. Un nē, tas, ka būsiet šaurā lokā, nenozīmē, ka jāizvēlas arī ļoti pieticīga svinību vieta, jo Svētku pilī iespējams piedzīvot ne tikai grandiozas kāzas, bet arī mazas un kompaktas svinības ģimenes lokā vai ar pašiem tuvākajiem. 

Nelielas kāzas izplānot būs daudz vienkāršāk un ātrāk, turklāt arī pašam pārim svētku diena būs mierīgāka, jo atliks vien domāt tikai par sevi un baudīt notikumu. Turklāt, ja visu izvēlēsieties darīt tieši kāzu vietā, nevis dienas laikā apbraukāt vairākas lokācijas, tas būs vēl ērtāk un bez liekas steigas. 


Foto: Valentina Abrazey

Kā zināms, kāzas nav tikai laulību ceremonija vai vakara svinības, viss svarīgais sākas jau pašā kāzu dienas rītā, tāpēc viesu nams Svētku pils ir gatavs parūpēties par pilnīgu visu, kas liks līgavai un līgavainim pilnībā izbaudīt šo dienu, kā arī nākamo rītu. Izvēlieties saposties kāzām uz vietas, tādējādi izdzīvojot burvīgo atmosfēru un iedvesmojoties no dabasskatiem, kas paveras no viesu nama logiem. Arī ceremonijas vieta var būt tieši pati pils, kas ļaus justies kā īstā pasakā. Patiesībā šeit varat pilnībā izdzīvot vienuviet visu savu kāzu sapni! Jūs un viesus priecēs gaumīgi galda un ceremonijas vietas dekori, izcili restorāna līmeņa ēdieni pēc jūsu izvēlētas ēdienkartes meistarīga šefpavāra izpildījumā. Tikai no jums būs atkarīgs, vai tās būs romantiskas vakariņas vai vairāku kārtu ēdienkarte, apspriežot savas vēlmes ar šefpavāru. 


Foto: Magic Photography

Ja māc šaubas, kādam fotogrāfam uzticēt skaistāko kāzu mirkļu iemūžināšanu, arī šajā jautājumā palīdzēs Svētku pils, jo šeit tapušas burvīgākās kāzu fotosesijas. Ja vakara gaitā tomēr vēlēsieties nelielas izklaides, iespējams uzaicināt arī vakara vadītāju, kurš rūpēsies par svinību gaitu un saturu, lai jaunās ģimenes kopābūšana būtu vēl aizraujošāka. Pēc svinībām būs tīrā bauda atpūsties skaistajos viesu nama numuros, lai nākamais rīts ar gardām brokastīm uzaustu tikpat patīkams kā iepriekšējais. 

Viesu nams priecāsies jūs izklaidēt arī otrajā dienā, ja vēlaties romantiskajā atmosfērā uzkavēties vēl ilgāk. Šeit, Daugavas krastā, ar saviem viesiem varēsiet baudīt atpūtu pie ūdens, iet pirtī, izmantot SUP dēļus un sarīkot grila pikniku.


Foto: Valerijs Balabolins

Izvēloties svinēt savus mīlestības svētkus tieši Svētku pilī, laimīgs būs gan jaunais pāris, gan tuvākie viesi, jo kas gan ir ideāla kāzu vieta? Protams, tāda, kur tiek nodrošināta ekskluzīvi privāta atmosfēra – jūs pie mums būsiet vienīgie ciemiņi. Neatlieciet savus skaistākos svētkus, jo sapņu piepildījums ir tepat – rokas stiepiena attālumā!

Vairāk informācijas – www.svetkupils.lv