FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Līgavas pasaule kāzu dienā

Autors:Reklāmraksts
Ir agrs astotā augusta rīts, Tu neesi gulējusi pus nakti, jo patīkams saviļņojums Tevī valda, gaidot šo maģisko dienu. Jā, šī ir tā diena, ko Tu reiz esi izsapņojusi, maza meitene būdama, šī ir tā diena, kad Tu atļaujies vairāk kā jebkurā citā dienā, jo šī ir Tava kāzu diena.

Tu dzirdi, kā čivina putniņi un redzi, kā lec saule aiz apvāršņa. Šo rītu esi ieplānojusi pavadīt kāzu vietā, kur Tevi jau gaida fotogrāfs, labākās draudzenes ar šampanieti un dāmas, kas parūpēsies par Tavu šodienas izskatu, jo visam ir jābūt perfekti. Rosība var sākties un visa uzmanība tiek veltīta tikai Tev un Tu jūties lieliski.

Pēc brīža, kad tiek sasieti pēdējie mezgliņi uz skaistās mežgīņu kleitas korsetes, dzirdi klauvējienu pie drurvīm – jā, līgavainis ir klāt. Tu viņu ieraugi un saproti, ka ir Tavas kāzas, ka esi laimīga, ka tieši ar viņu esi izvēlējusies iet šo ceļu kopā.

Ceremonijas vieta ir tieši tā, kā to vēlējies – ūdens krastā ar skaistu skatu, arku, ziediem un visiem mīļajiem cilvēkiem, kas vēl Jums ilgu kopā dzīvošanu. RŪGTS!

Skaistais kāzu auto jau klāt un Tu dodies izbraucienā bildēties pie jūras, tikmēr viesi bauda kāzu vietas skaistumu, dabu un ēdienus, gatavo bildes kāzu fotoalbumam un citus pārsteigumus. Viņi nejūtas garlaikoti, jo par visu padomāts.

Iesākot vakara daļu, Tu jūties atvieglota, jo zini, ka ēdieni būs garšīgi un pietiks visiem. Šis bija viens no svarīgajakiem jautājumiem, kam pievērsi lielu uzmanību, izgaršojot ēdienu, pārbaudot tā kvalitāti jau labu laiciņu pirms kāzām.

Viss notiek pēc Tava scenārija – viesi pēc iepriekš saskaņota galdu plāna ir atraduši katrs savu vietiņu pie sava galda. Tu jūti, kā smaržo ziedi un tiklīdz tiek iedegtas sveces, tā dabīgā liesmiņa iedod īpašu maģiju. Viesmīļi ir savos uzdevumu augstumos, servējot ēdienu un apkalpojot viesus – viņi ir, bet viņus nejūt. Brīva un mājīga atmosfēra ir būtiska arī svinīgos pasākumos, Tev nekad nav gribējies kāzu dienā atrasties stīvās telpās, kad bail pat nošķaudīties; bet gan tā, lai visiem pietiek vietas, bet tajā pašā laikā ir pietiekoši tuvu, lai ir grezni, bet ne pārspīlēti.

Tava sirds nedaudz ietrīcas, jo zini, ka ar pirmo valsi jāatklāj šī vakara deju zāle. Labi, ka ir slepenās durvis, pa kurām ienākt, kad viesi to vismazāk gaida. Grupa jau gatava spēlēt, zemie dūmi, apgaismojums – tas viss rada romantisku un maģisku atmosfēru šim brīdim.

Dejas un jautrība, sirsnība un mīlestība – tās ir galvenās lietas, par ko vienojies ar vakara vadītāju. Bez trakām spēlēm, no kurām viesi mūk. Un jā – tā tas arī ir.

Pusnakts ir pēdējais brīdis, kas liek pieturēties plānam – mičošana un kūka. Vasaras vakars ar miljons zvaigznēm, fonā sienāžu skaņas, sveču jūra un ģitāras spēle – maigi un plūstoši ievada Tavu ģimeni jaunā statusā.

Kūka ir kā punkts uz i, kas neformāli noslēdz vienu vakara daļu un atver nākamo – nakts ēdieni un dzērieni, dejas līdz rītausmai un sajūta, ka tā dejojusi vēl nebiji nekad.

Šķiet kā pasakā? Nē, tā var būt arī Tava kāzu diena, ja uzticies profesionāļiem un tiem, kam patiesi rūp katra detaļa katrās kāzās. Ielūkojies www.svetkupils.lv 


FOTO: Vilnis Slūka

FOTO: Vilnis Slūka

FOTO: Vilnis Slūka

FOTO: Gatis Ločmelis

FOTO: Gatis Ločmelis

FOTO: Gatis Ločmelis

FOTO: Gatis Ločmelis

FOTO: Gatis Ločmelis

FOTO: Gatis Ločmelis

FOTO: Gatis Ločmelis

Raksta titulfoto: Vilnis Slūka