FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ekskluzīvās kāzas Melngalvju namā un Splendid Palace

image

Izvēlēties laulību ceremonijas norises vietu ir viens no svarīgākajiem lēmumiem kāzu plānošanā, jo tieši norises vieta ir tā, kas piešķir atmosfēru svētku dienai un tikai jums kā pārim raksturīgo noskaņu, ko gribat ienest savā kāzu dienā un likt arī apkārtējiem sajust. 

Ikvienas topošās līgaviņas sapnis ir būt īpaši mirdzošai savā kāzu dienā. Būt priviliģētā statusā un apjaust, ka viss apkārt esošais ir tikai par godu jums abiem un jūsu mīlestības svētkiem. Ja esat nolēmuši laulības gredzenus mīt Rīgā un jūs kārojat, lai atmiņas par jūsu kāzu dienu vēl ilgi pulsētu jūsu un arī viesu sirdīs, tad radiet savu kāzu pasaku vietā ar izsmalcinātu raksturu un šarmu.

Greznā arhitektūras pērle – Melngalvju nams 

Melngalvju nama pirmsākumi meklējami 14. gadsimta sākumā. Melngalvju nama dvēsele ir rosīgie un dzīvespriecīgie melngalvji, kas izcēlās ar savu temperamentu un lielo aizrautību dažādu svinību un kultūras pasākumu rīkošanā. Viņu entuziasms padarīja šo namu par vienu no galvenajiem kultūras centriem pilsētā, kas noteica visas sabiedriskās dzīves pulsu. 

Melngalvju nams

Arī šodien greznais nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte un viena no ievērojamākajām vietām reprezentatīvu pasākumu rīkošanai. Melngalvju nams ietver sevī gan dažādu stilu arhitektoniskās, gan dažādu laikmetu mākslinieciskās vērtības. Ikvienas viesības, kas tiek rīkotas Melngalvju nama karaliskajās telpās, kļūst neaizmirstamas. Melngalvju namā Jūsu kāzu diena iemirdzēsies krāšņās gaismu spēlēs noslēpumainajos nama gaiteņos. Izsmalcinātā ēkas arhitektūra un bagātā vēsture vienā mirklī aizvedīs Jūs atpakaļ uz kādreizējās ēras burvību.

Melngalvju nams

Jūsu rīcībā ir Svētku zāle (ietilpība līdz 250 viesiem). Tās krāšņumu lielā mērā nodrošina kristāla lustras, kuras no Latvijā un Čehijas Republikā darinātām stikla detaļām izstrādājuši mūsu amatnieku meistari un restauratori. Te virmo īpaši karalisks svinību noformējums, kādu nav iespējams uzburt ar cita veida dekorācijām. Savu pirmo kāzu deju varat ieplānot greznā un plašā deju zālē, kas rotāta ar vēsturiskām melngalvju skulptūrām un karaļu portretiem.

Melngalvju nams
Melngalvju nams
Melngalvju nams

Ja plānojat arī citas aktivitātes un radošās nodarbes, tad papildus varat izvēlēties arī Lībekas zāli (ietilpība 80–100 viesiem) vai Latviešu zāli, kas ir ar stilizētiem latviešu etnogrāfiskās kultūras elementiem piesātinātā telpa. Tās kopējo tēlu raksturo sienu apdare ar linu audeklu un optisku ilūziju raisoši raksti, ģeometriski stilizētu latviešu tautas ornamentu un mitoloģisko simbolu izmantojums vitrāžu, gaismas ķermeņu izveidē un mēbeļu apdarē.

Melngalvju nams
Melngalvju nams
Melngalvju nams

Netradicionāla vieta kāzu ceremonijai – Splendid Palace

Ir daudz iemeslu, kādēļ izvēlēties kāzas, kas ir veidotas kino zīmē. Iespējams, jūsu pirmais randiņš bija kinoteātrī vai arī vienkārši jūs abi gribat izveidot svinības netradicionālā un neierastā stilā. Lai nu kāds būtu tam cēlonis, pamatu pamats šāda tipa svinībām ir iespēja izdomāt dažnedažādus aksesuārus, kas raksturo šo tematiku, kā arī ģērbties kā kinozvaigznēm.

Kinoteātris Splendid Palace atrodas unikālā ēkā Elizabetes ielā 61, kas skatītāju sirdis iekaroja līdz ar tā atklāšanu 1923. gadā. Šis bija pirmais kinoteātris Baltijā, kas demonstrēja skaņu filmas. Kinoteātris izcēlās ar izcilu filmu programmu, perfektu apkalpošanu, mēmā kino periodā – arī lielisku orķestri, kuru vadīja Oto Karlī. No 20. gs. 30. gadiem Splendid Palace kļuva par svarīgāko Latvijas filmu prezentācijas vietu, un savu tradīciju tas turpina arī šodien.

Splendid Palace

Kinoteātra zāles ar savu krāšņo un svinīgo interjeru rada iespaidīgu atmosfēru ikvienam notikumam, tāpēc unikālais kultūras centrs ar greznajām neobaroka stila zālēm būs īstā pieturvieta jūsu kāzu dienā. Plašās, spožā interjerā veidotās telpas piemērotas krāšņam pasākumam, spējot vienlaikus uzņemt līdz pat 700 viesiem (Lielā zāle laulību ceremonijai, kurā ir ietilpība 400 viesiem amfiteātra veidā, Versaļas zāle – ietilpība 100 viesiem (kopā ar priekštelpu – līdz pat 200 viesiem) un Zaļā zāle nama otrajā stāvā pirms balkona – ietilpība 80 viesiem).

Splendid PalaceSplendid Palace

Viena no aizraujošākajām lietām, ko var izmantot, rīkojot kāzas kinoteātrī, ir daudzfunkcionālās multimediju iespējas. Ekskluzīva iespēja izmantot lielo kino zāles ekrānu, kur pārraidīt, piemēram, vai nu jūsu kopīgi piedzīvotos mirkļus spilgtos fotouzņēmumus vai kāzu viesu ierunātos video fragmentus par jauno pāri. Jūs varat izvelēties kādu konkrētu filmu, kuras zīmē organizēt šo pasākumu, vai arī vienkārši sajusties kā īstā Kannu kinofestivālā, kurā sapulcējušās vairākas kinozvaigznes, t.i., kāzu viesi, kas sēžot pārpildītā zālē sumina uz skatuves esošo jaunlaulāto pāri. Neatņemama kinofestivālu sastāvdaļa, protams, ir fotografēšanās – asiniet prātu un jau laikus izplānojiet, kā ietērpt šo visu pasākumu atbilstoši telpu izskatam vai arī iedvesmojiet kāzu vedējus sagatavot jums šos pārsteigumus –  sarkanais paklājs, personalizēti izveidots fotostūrītis ar kino tematikai raksturīgiem atribūtiem – kinolentēm, filmu varoņu aksesuāriem u.c., tāpat arī ielūgumus kāzu viesiem uz šo pasākumu varat savlaicīgi nosūtīt kino biļešu formātā, sniedzot iespēju jau laikus izplānot svētku tērpa vizuālo noformējumu. Fotosesijas noorganizēšana būs lieliska atrakcija kāzu dienā ne vien pašam jaunlaulātajam pārim, bet arī kāzu viesiem, liekot arī viņiem sajusties kā daļai no jūsu kāzu scenārija.

Splendid PalaceSplendid PalaceSplendid Palace

Virknējiet ideju pēc idejas un kļūstiet par filmu zvaigzni savā kāzu dienā, sākot jau ar svinīgu gājienu pa sarkano paklāju līdz pat filmēšanos savā īsfilmā. Tā visa ir sajūtu glezna, un, kas zina, iespējams, pēc tam, grācijas, mirdzuma modināti un kino iedvesmoti, dosieties izdzīvot savu romantisko filmu kāzu ceļojumā uz Kannām. Sapņojiet un ļaujiet atplaukt iztēlei! 

Splendid Palace

Nodrošinot vairāk nekā 400 pasākumus gadā, Rīgas Nami guvuši nenovērtējamu pieredzi pasākumu organizēšanā. Profesionālā komanda sniegs jums nepieciešamo atbalstu pasākuma iekārtošanai un tehniskajam nodrošinājumam, tai skaitā ekskluzīvas fotosesijas noorganizēšanu Rīgas vēsturiski krāšņajos namos.

Papildu informāciju par telpām un pieejamajiem datumiem rezervācijai lūgums sazināties, rakstot uz e-pasta adresi pasakumucentri@riga.lv vai zvanot 67 043 678.


Tavām kāzām ir jābūt unikālām – piešķir tām karalisku šarmu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Ja gatavojaties vienam no savas dzīves skaistākajiem notikumiem un nevarat izlemt par piemērotu vietu kāzu svinībām, Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs Pikšas un tā apkārtne būs īstā izvēle.

  • Lai jūsu skaistāko dzīves dienu nesabojātu nepatīkami pārsteigumi, tā kārtīgi jāsaplāno. Viena no panākumu atslēgām ir lietu un notikumu pārrunāšana un atrunāšana līgumā vai mutiski vienojoties. Vislielākās sarunas parasti notiek ar viesu nama saimniekiem.

  • Vairāk nekā 700 gadus viduslaiku pils Jaunpilī ir bijusi neskaitāmu mīlas stāstu lieciniece un vairākus gadu desmitus tā ir bijusi vieta, kur savu kopīgo dzīves ceļojumu ir uzsākušas jaunās ģimenes, līdzi sev paņemot īpašo pils svētību un pamatīgumu.

  • Kāzu svinības arvien biežāk un biežāk dodas ārā pa viesu namu un piļu durvīm, lai pārsteigtu gan kāzu viesus, gan pašus jaunlaulātos. Mīlestība ir bezbailīga un iedvesmojoša, un jo vairāk trakām idejām kopā ļaujaties, jo neaizmirstamākas kļūst jūsu kopīgās dienas. Lūk, 9 idejas, kur svinēt kāzas, ļaujoties sapņu lidojumam. 

  • Latvijā ierasts, ka jaunais pāris izvēlas svinīgo daļu pavadīt vienā vietā un ballīti rīkot citā. Bieži ir arī gadījumi, kad jauno pāri salaulā tajā pašā vietā, kur pēcāk paredzētas izklaides – tad problēmu šķietami ir mazāk. Taču ko darīt tiem, kuri izlēmuši kāzu oficiālo un vakara daļu pavadīt atšķirīgās vietās? 

  • Nereti mūsu pašu Precos.lv forumā ir sastopamas diskusijas, kurās topošās līgavas apspriež iespējamos scenārijus kāzām bez lielas balles viesu namā, pilī vai muižā, bet gan ar nelielu svinīgu pačalošanu pie šampanieša glāzes.