FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ieteikumi līgavaiņiem apavu izvēlē

Autors:Evija Krūmiņa
Tuvojoties kāzu dienai, nedalīta uzmanība tiek pievērsta tērpu izvēlei, svinību vietas noformēšanai, labākā fotogrāfa atrašanai, kā arī neskaitāmiem citiem jautājumiem. Tomēr ne mazāk svarīga ir arī līgavaiņa sapošana, īpašu uzmanību pievēršot stilīgu un funkcionālu apavu izvēlei. Piedāvājam noderīgus padomus un šī brīža aktualitātes līgavaiņu apavu izvēlē.

Kompromiss starp svinīgumu un atbrīvotību

Gluži tāpat kā līgavas kleita, arī līgavaiņa apģērbs un apavi ir cieši saistīti ar kāzu dienas tematiku. Atkarībā no svinību norises vietas un kopējās noskaņas, izvēlies izsmalcinātus vai ikdienišķus apavus. Ja kāzas paredzēts svinēt grezni un līgavainis ir tērpies smokingā, tam var pieskaņot klasiski melnas lakādas vai ādas kurpes. 

Ja vēlaties, lai koptēls būtu ar odziņu, līgavaiņa apavi var izcelties gan krāsas, gan materiāla ziņā. Tāpat iespējams variēt ar apavu formu – klasiski noapaļotā purngala vietā ne mazāk stilīgi izskatīsies, piemēram, kvadrātveida purngals. Kurpju vietā iespējams izvēlēties arī stilīgus puszābakus, kas papildināti ar košām zeķēm. Visa sāls ir detaļās!

Krāsas izvēle

Laiki, kad vīrieši kāzās varēja vilkt vien melnus vai brūnus apavus, ir pagātnē! Nu iespējams izvēlēties visdažādākās krāsas. Piezemētākam līgavainim teicami izskatīsies pelēkie un zilie toņi, kas šogad ir īpaši aktuāli, savukārt trakulīgāks precinieks var vilkt arī košākas krāsas apavus, kas pieskaņoti līgavas tērpam un svinību vietas dekorācijām.

Ieteikumi līgavaiņiem apavu izvēlē
Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis un Depositphotos.com

Komforts

Izvēloties kāzu dienas apavus, nevajadzētu aizmirst par komfortu. Tā kā kurpēs nāksies pavadīt garas stundas, tās nedrīkst ne spiest, ne būt par lielu. Tāpat vērts pievērst arī uzmanību apavu zolei – ja plānota krāšņa deja, lieti noderēs apavi ar rievotu gumijas zoli, kas novērsīs paslīdēšanu.

Ieteikumi līgavaiņiem apavu izvēlē

Alternatīvas kurpēm

Kurš gan ir teicis, ka kāzu dienā vīrieša kājās drīkst būt tikai kurpes? Stilīga alternatīva būs arī puszābaki vai stilizētas kedas. Protams, apaviem tik un tā jābūt koptiem, jo vīrieti, kurš šo nosacījumu nezina, Tu nemaz neprecētu, ne tā?

Ieteikumi līgavaiņiem apavu izvēlē
Foto: Līga Pētersone

Kāzas pludmalē 

Ja kāzas svinat vasarā, bez kurpēm var arī iztikt, īpaši tad, ja laulāsieties pludmalē. Protams, svinību tālākai baudīšanai apavi noderēs, taču, ja svinības ir neformālas un ar savu īpašu odziņu, lieliski piestāvēs espadriļas, sporta apavi vai sandales. Jebkurā gadījumā – atliek vien vadīties pēc savām sajūtām un svinību kopējās tematikas, tai pieskaņojot gan jaunā pāra tērpus, gan aksesuārus un tik būtisko elementu – apavus.

Raksta foto no Depositphotos.com

Lasi arī: Kādus apavus izvēlēties līgavai?