FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Tērpu idejas vasaras līgavai

Autors:Evija Krūmiņa
Jūlija karstās dienas un siltās naktis ir kā radītas kāzu svinībām, turklāt gada siltajai sezonai mīlestības dienas tērpu pielāgot ir gluži viegli. Turpinot aizsākto rakstu sēriju, kurā dalāmies ar knifiņiem, kas noderēs vasaras līgavām, šoreiz piedāvājam modernu un gadalaikam piemērotu stila tendenču apskatu. Tilla mākoņi, pikantas mežģīnes un neparastas detaļas – padari savu tēlu neatkārtojamu!

Piedurkņu variācijas

Par Tava tēla trumpi viennozīmīgi var kļūt neordināras un pamanāmas piedurknes vai tieši otrādi – tērps ar atkailinātiem pleciem vai augšdelmiem. Šosezon īpaši aktuāli ir tērpi ar pazeminātu plecu līniju – šo variāciju vari pielāgot arī līgavas kleitai. Atliks vien parūpēties par apzinīgu treniņu apmeklēšanu, veidojot pievilcīgu roku muskuļu reljefu, kā arī zeltainu iedegumu, un Tu izskatīsies satriecoši. Turklāt saules sabučotos plecus ikvienā sev ērtā brīdī nemanāmi varēs noskūpstīt arī līgavainis. Lieliska kombinācija, vai ne?

Tērpu idejas vasaras līgavai

Mežģīnes

Šķiet, nekas romantiskāks, pavedinošāks un sievišķīgāks vienlaikus nav izgudrots. Ar mežģīnēm, tās prasmīgi iekļaujot koptēlā, tērpu vari padarīt tik daudzšķautņainu, cik vien iespējams. Izvēlies, vai akcentēsi savu sievišķīgi trauslo pusi vai, tieši otrādi, iejutīsies pavedinošas dievietes ādā – mežģīņu ielaidumi, caurspīdīgas detaļas un to faktūru rotaļas uzburs vēlamo rezultātu acumirklī.

Tērpu idejas vasaras līgavai

Stilizētā līgava

Laiki, kad ar līgavas tēlu asociējās vien apjomīga princešu kleita, plīvurs un gara šlepe, ir palikuši pagātnē. Nu iespēju ir tik daudz, ka ne izvēlēties! Vari radīt sievišķīgi androgīnu tēlu, spēlēties ar sevī mītošo seksapīlu, vai izvēlēties absolūti negaidītu tēla risinājumu. Tāpat atceries, ka tā veidošana nebūt neapstājas pie kleitas un plīvura izvēles. Īpašo tērpu vari radīt, līgavas tēlā iekļaujot pat cepuri, fraku vai apmetni. Un kāpēc gan neizmēģināt?

Tērpu idejas vasaras līgavai

Kārtu kārtām

Ja esi rotaļīga koķete, izcel šo īpašību, līgavas tērpu pielāgojot savai personībai, nevis otrādi. Izvēlies kuplus tilla svārkus, kas, veidoti vairākās kārtās, ļaus tajos iegrimt gluži kā mākonī! Tāpat šo tērpa daļu varēsi pielietot fotosesijā, iemūžinot skaistos mirkļus dzīvespriecīgās, neparastās un tēlam teicami atbilstošās fotogrāfijās.

Tērpu idejas vasaras līgavai

Izcel dekoltē

Neierasti dekoltē risinājumi ir viena no šīs sezonas karstākajām tendencēm. Ja esi gana drosmīga un jutīsies pārliecināti tērpā ar izteiksmīgu un dziļu dekoltē, to izvēloties, rūpējies, lai pārējās kleitas detaļas būtu askētiskas un ieturētas, citādi – kā par daudz, tas par skādi!

Tērpu idejas vasaras līgavai

Pārsteiguma moments

Pat vispieticīgākā kleitiņa var acumirklī pārvērsties, ja vien papildināsi to ar kādu negaidītu detaļu. Tie var būt stilizēti putni, kas paslēpušies svārku ielocēs, asimetriski sasprausta kleitas lejasdaļa vai dziļš tērpa izgriezums uz muguras, tam kļūstot par tērpa galveno akcentu. Ļauj vaļu fantāzijas lidojumam un uzdrošinies teikt “jā” pat visneprātīgākajām idejām!

Tērpu idejas vasaras līgavai

Foto: Jānis Konons, Marats GrišinsPinterest.com.

Lasi arī: Grima idejas vasaras līgavai