FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kad kurpes sāk spiest, jāļauj, lai mīļotais nēsā uz rokām!

image

"PRECOS" redakcija šonedēļ ienirst kurpju tēmā – kopā ar Sanitu Avotiņu un Ingu Šabovicu no "SAZ" žurnāls "PRECOS" meklē ne vien šīs vasaras Pelnrušķīti, bet arī atbildes uz to, kā visu nakti dejot kurpēs nenogurstot un kā izvēlēties pašas skaistākās kāzu kurpes.

Kādas krāsas, formas dominē šajā 2016./2017. gada sezonā?
Pati galvenā tendence tomēr ir individualitāte. Laikā, kad mode līdzinās kultūrvēstures ekspresim un modē ir gandrīz viss, izaicinājums ir neapjukt šajā kaleidoskopā un iznest savu individuālo savdabību. Šo unikālo laiku varam izmantot katra savā labā, izvēloties to, kas vislabāk piestāv un atbilst noskaņojumam. Arī apavu mode siluetu ziņā šobrīd ir daudzšķautņaina, dodot zaļo gaismu gan komfortam zempapēžu un sportiska tipa apavu veidolā, gan mazāk ērtiem, bet filigrānākiem siluetiem. Svarīgāks ir izpildījums – apavi kļūst aizvien detalizētāki, košāki, ekstravagantāki, salīdzinoši biežāk ieņemot centrālo lomu kopējā tēlā. Viena skaista tendence apavu modē, kas jau kuro sezonu izkrāšņo pavasara-vasaras kolekcijas, ir modernās gladiatora sandales. 

SAZ kāzu kurpes

Jūsu kurpju dizains ir ļoti dulls un radošs. Trakākā ideja, kādu gribētos realizēt?
Ideju ir daudz… Un tomēr tieši tās trakākās nākas mazliet piezemēt, lai apavi kļūtu savelkami un ne tik "dulli", vienlaicīgi saglabājot savu rotaļīgumu un ekstravaganci.

Kā visu nakti dejot augstpapēžu kurpēs nenogurstot? 
Ļaut, lai mīļotais ik pa laikam nēsā uz rokām. Bet ja nopietni – īstā dzīves daile jau nav kurpēs. Ja nu pēdiņas sagurušas, bet dejot – ui, vēl kā gribas, tak jārauj kurpītes nost, lai var turpināt ballēties!  Dzīve jāmāk svinēt, lai laimes mirkļi krājas un pārklājas kārtu kārtām. Arī tā ir māksla – mācēt skaistas kurpītes ne vien uzvilkt, bet dažkārt arī savlaicīgi tās novilkt.

Cik kurpju pārus sievietēm vajag, lai būtu gana?
Katra esam unikāla un neatkārtojama. Cik dažādas sievietes, tik dažādi viņu dzīvesveidi un kurpju plaukta minimums.

SAZ kāzu kurpes

Cik liela nozīme ir kurpēm, ja kleita gara?
O, nu kurpītēm vienmēr ir nozīme. Tāpat, kā apakšveļai.

Dulls kurpju dizains kāzās – labāk pieturēties pie klasikas vai uzdrīkstēties?
Gan, gan. Mēs visnotaļ par dažādību. Svarīgākais, lai līgava justos visskaistākā, visīpašākā, visneatkārtojamākā un viņas kāzu veidolam būtu jāatspoguļo un jāsaskan ar viņas patieso būtību. Klasiska stila piekritējām noteikti neieteiktu pieņemt  pārgalvīgus lēmumus citu ietekmes vadībā. Bet, ja pašai topošajai līgaviņai rodas kaut vai mazākais domas iedīglītis prātā par to, ka varētu kāzās pārsteigt sevi un pārējos ar ko mazāk klasisku savā veidolā, kurpītes un aksesuāri noteikti ir visdrošākais veids, kā nepāršaut pār strīpu un tomēr.

SAZ kāzu kurpes
Foto: Lauma Kalniņa, bildes no personīgā arhīva.

Lasi arī: "PRECOS" un "SAZ SHOES" meklē šīs vasaras Pelnrušķīti  

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Atskats uz zīmola KATYA KATYA jaunās kolekcijas Silk by Katya Katya modes skati Riga fashion week 2019 ietvaros, kas norisinājās 31.oktobra vakarā kultūras un izklaides centrā Hanzas Perons.

  • Sestdien, 30. martā, Rīgas modes nedēļas izskaņā ar krāšņu modes skati tika prezentēta jaunā zīmola KATYA KATYA LONDON kāzu kleitu kolekcija “Serendipity” jeb tulkojumā “Patīkama sagadīšanās”.

  • Atskats uz zīmola Katya Katya modes skati Riga fashion week 2018 ietvaros. Katya Katya zīmola kāzu kleitas apvieno universālumu, ērtumu un eleganci, ko izvēlas sievietes daudzās pasaules valstīs.

  • No 25. līdz 28. aprīlim Spānijas pilsēta Barselona bija mājvieta ikgadējai Barselonas līgavu modes nedēļai jeb vērienīgam notikumam kāzu modes industrijā, kas vienkopus pulcēja daudzskaitlīgus Eiropas kāzu modes dizainerus un modes namus, lai prezentētu 2018. gada kāzu tērpu kolekcijas!

  • Spāņu modes nama Pronovias radošais direktors Ervē Moro (Hervé Moreau) iedvesmu savai augstās modes līnijas Atelier Pronovias 2017.gada kolekcijai ar nosaukumu “Le Ciel” jeb debesis ir radis zvaigžņotas nakts maģiskajā burvībā.

  • Atskatoties uz tikko aizvadīto Parīzes Augstās modes nedēļu, nākas secināt, ka sārti rozā krāsa sevi ir pārliecinoši pieteikusi kā svaigu un aktuālu alternatīvu tradicionālajiem, baltajos toņos ieturētajiem kāzu tērpiem.