FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ir paziņota 2016. gada top krāsa!

image

Katra gada noslēgumā Kārlstendas "Pantone Color Institute" veic modes pasaulē ilgi gaidītu paziņojumu, kurā atklāj kāda tad būs jaunā gada top krāsa, kas arī tiešā veidā atbilst šī brīža noskaņojumam kultūrā, sabiedrībā, modē un citur.
 

Dažkārt "Gada krāsas" nozīme ir kas vairāk nekā tikai jaunāko tendenču iedvesmas avots, bet arī kalpo kā, piemēram, sava veida aicinājums pēc miera, brīžos, kad pasaulē norisinās daudz nejēdzību.

Par lielu pārsteigumu visiem, šogad šis uzņēmums paziņoja nevis vienu krāsu kā ierasts, bet gan divas - pasteļkrāsas rozā toni "Rose Quartz" un vēsi zilo "Serenity", radot nepārprotamas asociācijas ar tradicionālajām krāsām, kuras parasti tiek izmantotas mazu meiteņu un puišu guļamistabu dekorēšanā, kā arī šie toņi ir tieša norāde uz 80. un 90. gadu modes paletēm.

Skaidrojot 2016. gada toņu izvēli, Leatrise Eismane, kas ir "Pantone Color Institute" ilggadēja izpilddirektore, īpaši uzsvēra, ka jaunā gada krāsu izvēles galvenais iemesls ir aicinājums pēc miera pasaulē. Savā paziņojumā viņa arī norādīja uz visaptverošo mūsdienu sabiedrības kustību, kas vērsta par dzimumu līdztiesību un vienlīdzību kā motivējošu faktoru krāsu izvēlē.

Kā Eismane pastāstīja, abu toņu, siltā un vēsā, kombinācija rada līdzsvara izjūtu, kā arī liek atgriezties jaunības dienu bezrūpīgajās atmiņās.
Šo abu krāsu apvienošana demonstrē neatņemamu līdzsvaru starp visaptveroši silto rožu un vēsi-mierīgo zilo toni, tādejādi atspoguļojot saskaņu un labsajūtu, kā arī nomierinošu sakārtotības apziņu un vispārēju mieru.

"Šobrīd modes pasaulē mēs piedzīvojam dzimuma jēdziena izplūšanu, kas savukārt ietekmē krāsu tendences jebkurā no dizaina jomām," sacīja krāsu eksperte, tādā veidā vēlreiz pamatojot dubulto krāsu izvēli. "Šī vienpusējā pieeja krāsām sakrīt ar mūsdienu sociālajām kustībām par dzimuma līdztiesību un vienlīdzību, patērētāja pieaugošo pieprasījumu pret komfortu, kurā krāsa tiek izmantota kā izteiksmes forma, šī konkrētā pieeja atbilst paaudzei, kura vairs tik ļoti neuztraucas, ja kāds tos kritizē, kā arī brīvai digitālās informācijas apmaiņai, kas ir atvērusi mūsu acis visdažādākajām pieejām krāsu izmantošanā."

"Šajos toņos ir ietverta izpratne par to, ko nozīmē mierinājums," atzina Leatrise Eismane.


Avoti: http://www.nj.com/, https://www.pantone.com/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Sestdien, 30. martā, Rīgas modes nedēļas izskaņā ar krāšņu modes skati tika prezentēta jaunā zīmola KATYA KATYA LONDON kāzu kleitu kolekcija “Serendipity” jeb tulkojumā “Patīkama sagadīšanās”.

  • Nav nekāds noslēpums, ka līgavainim savā kāzu dienā ir jābūt īstam princim. Īpaša vērība jāpievērš arī apaviem, pretējā gadījumā vizuālais tēls nebūs pilnīgs vai pat tiks izbojāts. Lieliskas ziņas labu apavu cienītājiem! Beidzot Rīgā ir atvēries kvalitatīvu, unikālu, rokām darinātu apavu veikals vīriešiem – Rosenwald & Co

  • Atskats uz zīmola Katya Katya modes skati Riga fashion week 2018 ietvaros. Katya Katya zīmola kāzu kleitas apvieno universālumu, ērtumu un eleganci, ko izvēlas sievietes daudzās pasaules valstīs.

  • No 25. līdz 28. aprīlim Spānijas pilsēta Barselona bija mājvieta ikgadējai Barselonas līgavu modes nedēļai jeb vērienīgam notikumam kāzu modes industrijā, kas vienkopus pulcēja daudzskaitlīgus Eiropas kāzu modes dizainerus un modes namus, lai prezentētu 2018. gada kāzu tērpu kolekcijas!

  • Spāņu modes nama Pronovias radošais direktors Ervē Moro (Hervé Moreau) iedvesmu savai augstās modes līnijas Atelier Pronovias 2017.gada kolekcijai ar nosaukumu “Le Ciel” jeb debesis ir radis zvaigžņotas nakts maģiskajā burvībā.

  • Atskatoties uz tikko aizvadīto Parīzes Augstās modes nedēļu, nākas secināt, ka sārti rozā krāsa sevi ir pārliecinoši pieteikusi kā svaigu un aktuālu alternatīvu tradicionālajiem, baltajos toņos ieturētajiem kāzu tērpiem.