FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ir paziņota 2016. gada top krāsa!

image

Katra gada noslēgumā Kārlstendas "Pantone Color Institute" veic modes pasaulē ilgi gaidītu paziņojumu, kurā atklāj kāda tad būs jaunā gada top krāsa, kas arī tiešā veidā atbilst šī brīža noskaņojumam kultūrā, sabiedrībā, modē un citur.
 

Dažkārt "Gada krāsas" nozīme ir kas vairāk nekā tikai jaunāko tendenču iedvesmas avots, bet arī kalpo kā, piemēram, sava veida aicinājums pēc miera, brīžos, kad pasaulē norisinās daudz nejēdzību.

Par lielu pārsteigumu visiem, šogad šis uzņēmums paziņoja nevis vienu krāsu kā ierasts, bet gan divas - pasteļkrāsas rozā toni "Rose Quartz" un vēsi zilo "Serenity", radot nepārprotamas asociācijas ar tradicionālajām krāsām, kuras parasti tiek izmantotas mazu meiteņu un puišu guļamistabu dekorēšanā, kā arī šie toņi ir tieša norāde uz 80. un 90. gadu modes paletēm.

Skaidrojot 2016. gada toņu izvēli, Leatrise Eismane, kas ir "Pantone Color Institute" ilggadēja izpilddirektore, īpaši uzsvēra, ka jaunā gada krāsu izvēles galvenais iemesls ir aicinājums pēc miera pasaulē. Savā paziņojumā viņa arī norādīja uz visaptverošo mūsdienu sabiedrības kustību, kas vērsta par dzimumu līdztiesību un vienlīdzību kā motivējošu faktoru krāsu izvēlē.

Kā Eismane pastāstīja, abu toņu, siltā un vēsā, kombinācija rada līdzsvara izjūtu, kā arī liek atgriezties jaunības dienu bezrūpīgajās atmiņās.
Šo abu krāsu apvienošana demonstrē neatņemamu līdzsvaru starp visaptveroši silto rožu un vēsi-mierīgo zilo toni, tādejādi atspoguļojot saskaņu un labsajūtu, kā arī nomierinošu sakārtotības apziņu un vispārēju mieru.

"Šobrīd modes pasaulē mēs piedzīvojam dzimuma jēdziena izplūšanu, kas savukārt ietekmē krāsu tendences jebkurā no dizaina jomām," sacīja krāsu eksperte, tādā veidā vēlreiz pamatojot dubulto krāsu izvēli. "Šī vienpusējā pieeja krāsām sakrīt ar mūsdienu sociālajām kustībām par dzimuma līdztiesību un vienlīdzību, patērētāja pieaugošo pieprasījumu pret komfortu, kurā krāsa tiek izmantota kā izteiksmes forma, šī konkrētā pieeja atbilst paaudzei, kura vairs tik ļoti neuztraucas, ja kāds tos kritizē, kā arī brīvai digitālās informācijas apmaiņai, kas ir atvērusi mūsu acis visdažādākajām pieejām krāsu izmantošanā."

"Šajos toņos ir ietverta izpratne par to, ko nozīmē mierinājums," atzina Leatrise Eismane.


Avoti: http://www.nj.com/, https://www.pantone.com/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • No 25. līdz 28. aprīlim Spānijas pilsēta Barselona bija mājvieta ikgadējai Barselonas līgavu modes nedēļai jeb vērienīgam notikumam kāzu modes industrijā, kas vienkopus pulcēja daudzskaitlīgus Eiropas kāzu modes dizainerus un modes namus, lai prezentētu 2018. gada kāzu tērpu kolekcijas!

  • Spāņu modes nama Pronovias radošais direktors Ervē Moro (Hervé Moreau) iedvesmu savai augstās modes līnijas Atelier Pronovias 2017.gada kolekcijai ar nosaukumu “Le Ciel” jeb debesis ir radis zvaigžņotas nakts maģiskajā burvībā.

  • Atskatoties uz tikko aizvadīto Parīzes Augstās modes nedēļu, nākas secināt, ka sārti rozā krāsa sevi ir pārliecinoši pieteikusi kā svaigu un aktuālu alternatīvu tradicionālajiem, baltajos toņos ieturētajiem kāzu tērpiem. 

  • No 22.-26.janvārim Parīzē norisinājās Augstās modes nedēļa, kuras ietvaros tika demonstrētā Chanel 2017.gada pavasara/vasaras kolekcija, kas ieturēta 30.gadu un Art Deko stilā. Kolekcijā ietvertie tērpi izstaro retro eleganci, aptverot gan kostīmus, gan žilbinošas un sajūsmu raisošas vakarkleitas.

  • No 22.-26.janvārim Parīzē norisinās augstās modes nedēļa, kuras ietvaros savu jaunāko veikumu demonstrē tādi izcili modes nami kā Christian Dior, Chanel, Giambattista Valli, Ellie Saab, Zuhair Murad, Jean Paul Gaultier un daudzi citi.

  • Ar grimu ir tāpat kā ar apģērbu – ja kaut kas šobrīd ir modē, tad tas vēl nenozīmē, ka visiem tas ir jāvelk un ka visiem tas labi izskatīsies. Savā izvēlē vienmēr jāvadās pēc tā, kāds stils, grims un frizūra būs vispiemērotākais tieši Tev. Lasi tālāk un uzzini, kādas grima tendences būs aktuālas šajā sezonā!