FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu rotaslietas līgavai - 2023. gada tendences

Autors:Reklāmraksts
Protams, katrs pāris izvēlas sev tīkamu gadalaiku, kurā precēties, bet statistika rāda, ka, lielākoties daudzi pāri kā savu kāzu dienas gadalaiku izvēlas tieši vasaru. Vasara paver ļoti plašas iespējas gan kāzu ceremoniju, gan kāzu svinības rīkot brīvā dabā - mežā, pļavā, pie jūras u.c., kur vien Jūsu iztēle spēj iedomāties īpašo dienu.

Kāzu svinībās īpaša loma ir līgavas kleitai un rotām, kas daiļo un izceļ kāzu dienas īpašo sievieti. Kā izvēlēties rotas un kādas ir līgavu rotu tendences šajā gadā, īsumā ieskicēsim, lai Jums būtu krietni vieglāk izvēlēties rotas savai īpašajai un liktenīgajai dienai.

Rotas, kas saskaņotas ar kāzu tēmu

Pēdējos gados ne tikai ballītēm, bet arī kāzām ir konkrēta tematika, kas atklājas gan līgavas un līgavaiņa vizuālajā tēlā, gan dekorācijās un viesu apģērbā. Šāda saskaņošana rada kopības sajūtu un papildina svētku svinīgo noskaņojumu.

Ja jautāsiet, kas būtu jāizvēlas pirmais - kleita vai rotaslietas, tad, viennozīmīgi, pirmā ir kleita un tikai pēc tam tiek piemeklētas un saskaņotas rotaslietas. Patiesībā līgavas kleita ir tā, kas nosaka ne tikai rotu izvēli, bet arī līgavaiņa vizuālo tēlu un svētku vietas noformējumu, un viesu apģērbu.

TOP rotas 

Šajā gadā varat raudzīties uz kaklarotām vairākos slāņos, pērlēm, asimetriskiem auskariem, gariem vai izteiksmīgiem auskariem vai krāsainiem akmeņiem. Attiecīgi izvēloties saskaņotu komplektu, ja Jums ir pērļu kaklarota, tad derēs arī pērļu auskari, kuri, protams, ir dažāda dizaina un modeļu, kas nozīmē, ka klasiskas pērles varēsiet atrast piemērotas savam koptēlam.

Krāsaini akmeņi būs piemēroti līgavām, kas izvēlas netradicionālāku tēlu un ir gatavas ar savu koptēlu iepriecināt un pārsteigt ne tikai sevi, bet visus kāzu viesus.

Sudraba rotaslietas un zelta rotaslietas būs klasiska izvēle, kas attiecīgi piestāvēs un derēs tad, ja klasiskā tēmā būs “ieturētas” kāzas. Pie klasiskām rotām gan jāmin arī pērļu rokassprādzes, pērļu auskari un pērļu kaklarotas.  Neskatoties uz kāzu rotu un aksesuāru tendencēm, Jums ir allaž iespēja izvēlēties to, kas Jums un Jūsu partnerim patīk un piestāv vislabāk.

Uzziniet jaunākās rotaslietu tendences, bet gala vārdu paturiet sev, jo kāzu diena ir īpašai un tai jāpaliek Jūsu atmiņā, kā īpašai un skaistai dienai, kura Jums patīk no rīta līdz pat vēlam vakaram, kad diena jau ir noslēgusies. 

Līgavai un līgavainim ir jābūt kā vienam otra papildinājumam jeb gluži kā sirds divām pusītēm, kas ir saskaņotas un pukst vienā ritmā. Un šī saskaņošana var notikt gan ar ārējo tēlu, apģērbu un aksesuāriem un, protams, ar sajūtām un mīlestības frekvenci.

Rotaslietas lieliski var raksturot cilvēka personību, tāpēc izvēlieties rotas atbildīgi un dariet to labā noskaņojumā un brīdī, kad Jums nekur nav jāsteidzas.

E-veikalā 220.lv varat iegādāties visu, kas vien ir nepieciešams Jūsu īpašajai un neatkārtojamajai kāzu dienu. Protams, arī rakstā minētās rotas un aksesuārus. Kas paredz, ka Jums nav jādodas ārpus mājas, lai veiktu pirkumu, bet varat to izdarīt sev ērtā vietā un laikā un, izvēloties saņemšanas veidu - ar kurjera starpniecību vai, izmantojot tuvāko pakomātu. 

Plānojiet kāzu dienu laicīgi, lai pēc iespējas vairāk izvairītos un satraukuma un stresa, kas nereti iet roku rokā ar kāzu dienu. Un Jūsu svētku diena būs izdevusies!