FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

KATYA KATYA LONDON kāzu kleitu kolekcija “Serendipity”

Sestdien, 30. martā, Rīgas modes nedēļas izskaņā ar krāšņu modes skati tika prezentēta jaunā zīmola KATYA KATYA LONDON kāzu kleitu kolekcija “Serendipity” jeb tulkojumā “Patīkama sagadīšanās”.

Jaunās KATYA KATYA LONDON kāzu tērpu kolekcijas “Serendipity” iedvesmas avots ir kāda pāra mīlas stāsts. Zīmola dizainere Katja iztēlojās, ka kleita var atainot šī pāra iemīlēšanos un jauna dzīves posma uzsākšanu kopā. Šādas patīkamas sagadīšanās bieži vien norisinās pasaku varoņu dzīvēs – tie netīšām atklāj patīkamus pārsteigumus un atrod dažādas vērtīgas lietas. Savas sapņu kāzu kleitas meklējumi, gluži tāpat kā dzīves partnera meklējumi, bieži vien atrisinās visnegaidītākajos veidos, taču rezultātā tas ir visīpašākais atradums, ko lielākā daļa no mums pat īsti nav gaidījusi.

Šī kolekcija nodod mums šo pasaku caur ēteriskiem materiāliem un nepiespiestiem siluetiem. Grezns zīds, tills, šifons un franču mežģīnes uzsver mūžīgo eleganci un bohēmisku noskaņu kleitās. KATYA KATYA LONDON raksturīgie stili atgriežas arī šajā kolekcijā ar pārdomātiem elementiem un mūsdienīgām pārmaiņām. Ar rokām darinātie tērpi ir papildināti ar delikātiem izšuvumiem, Swarovski kristāliem un mežģīņu aplikācijām, padarot katru no tērpiem izsmalcinātu un vienreizēju.

Romantiskie tērpu silueti patīkami izceļ līgavas figūru un ir piemēroti dažādiem ķermeņa tipiem, tajos ir ērti un tie neapgrūtina kustības. KATYA KATYA LONDON līgava ir brīva un ar spēcīgu individuālo stilu, šīs ir vērtības, uz kurām koncentrējas kolekcija “Serendipity”. Kleitas ir daudzpusīgas un tās var pielāgot tā, lai katra no tām būtu ekskluzīvs un vienreizējs eksemplārs, jo kāzu kleitas atdzīvojas tikai tajā brīdī, kad līgava dodas pie altāra savā sapņu tērpā.

KATYA KATYA LONDON kāzu kleitas iespējams iegādāties kāzu salonā 6. Septembris.