FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

KATYA KATYA LONDON kāzu kleitu kolekcija “Serendipity”

image

Sestdien, 30. martā, Rīgas modes nedēļas izskaņā ar krāšņu modes skati tika prezentēta jaunā zīmola KATYA KATYA LONDON kāzu kleitu kolekcija “Serendipity” jeb tulkojumā “Patīkama sagadīšanās”.

Jaunās KATYA KATYA LONDON kāzu tērpu kolekcijas “Serendipity” iedvesmas avots ir kāda pāra mīlas stāsts. Zīmola dizainere Katja iztēlojās, ka kleita var atainot šī pāra iemīlēšanos un jauna dzīves posma uzsākšanu kopā. Šādas patīkamas sagadīšanās bieži vien norisinās pasaku varoņu dzīvēs – tie netīšām atklāj patīkamus pārsteigumus un atrod dažādas vērtīgas lietas. Savas sapņu kāzu kleitas meklējumi, gluži tāpat kā dzīves partnera meklējumi, bieži vien atrisinās visnegaidītākajos veidos, taču rezultātā tas ir visīpašākais atradums, ko lielākā daļa no mums pat īsti nav gaidījusi.

Šī kolekcija nodod mums šo pasaku caur ēteriskiem materiāliem un nepiespiestiem siluetiem. Grezns zīds, tills, šifons un franču mežģīnes uzsver mūžīgo eleganci un bohēmisku noskaņu kleitās. KATYA KATYA LONDON raksturīgie stili atgriežas arī šajā kolekcijā ar pārdomātiem elementiem un mūsdienīgām pārmaiņām. Ar rokām darinātie tērpi ir papildināti ar delikātiem izšuvumiem, Swarovski kristāliem un mežģīņu aplikācijām, padarot katru no tērpiem izsmalcinātu un vienreizēju.

Romantiskie tērpu silueti patīkami izceļ līgavas figūru un ir piemēroti dažādiem ķermeņa tipiem, tajos ir ērti un tie neapgrūtina kustības. KATYA KATYA LONDON līgava ir brīva un ar spēcīgu individuālo stilu, šīs ir vērtības, uz kurām koncentrējas kolekcija “Serendipity”. Kleitas ir daudzpusīgas un tās var pielāgot tā, lai katra no tām būtu ekskluzīvs un vienreizējs eksemplārs, jo kāzu kleitas atdzīvojas tikai tajā brīdī, kad līgava dodas pie altāra savā sapņu tērpā.

KATYA KATYA LONDON kāzu kleitas iespējams iegādāties kāzu salonā 6. Septembris.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Atskats uz zīmola KATYA KATYA jaunās kolekcijas Silk by Katya Katya modes skati Riga fashion week 2019 ietvaros, kas norisinājās 31.oktobra vakarā kultūras un izklaides centrā Hanzas Perons.

  • Atskats uz zīmola Katya Katya modes skati Riga fashion week 2018 ietvaros. Katya Katya zīmola kāzu kleitas apvieno universālumu, ērtumu un eleganci, ko izvēlas sievietes daudzās pasaules valstīs.

  • No 25. līdz 28. aprīlim Spānijas pilsēta Barselona bija mājvieta ikgadējai Barselonas līgavu modes nedēļai jeb vērienīgam notikumam kāzu modes industrijā, kas vienkopus pulcēja daudzskaitlīgus Eiropas kāzu modes dizainerus un modes namus, lai prezentētu 2018. gada kāzu tērpu kolekcijas!

  • Spāņu modes nama Pronovias radošais direktors Ervē Moro (Hervé Moreau) iedvesmu savai augstās modes līnijas Atelier Pronovias 2017.gada kolekcijai ar nosaukumu “Le Ciel” jeb debesis ir radis zvaigžņotas nakts maģiskajā burvībā.

  • Atskatoties uz tikko aizvadīto Parīzes Augstās modes nedēļu, nākas secināt, ka sārti rozā krāsa sevi ir pārliecinoši pieteikusi kā svaigu un aktuālu alternatīvu tradicionālajiem, baltajos toņos ieturētajiem kāzu tērpiem. 

  • No 22.-26.janvārim Parīzē norisinājās Augstās modes nedēļa, kuras ietvaros tika demonstrētā Chanel 2017.gada pavasara/vasaras kolekcija, kas ieturēta 30.gadu un Art Deko stilā. Kolekcijā ietvertie tērpi izstaro retro eleganci, aptverot gan kostīmus, gan žilbinošas un sajūsmu raisošas vakarkleitas.