FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu kleitu zīmola Pronovias skaistākā 2017.gada kleita

Spāņu modes nama Pronovias radošais direktors Ervē Moro (Hervé Moreau) iedvesmu savai augstās modes līnijas Atelier Pronovias 2017.gada kolekcijai ar nosaukumu “Le Ciel” jeb debesis ir radis zvaigžņotas nakts maģiskajā burvībā.

Kolekcijas tērpiem raksturīgs jauns skatījums uz apjomu līgavu tērpos. Tie ir pieguļoša silueta tērpi ar apjomu kā akcentu tērpa sānu daļā vai mugurpusē, bet ne vairs priekšpusē. Efekts tiek panākts ar kupliem virssvārkiem, apmetņiem, tērpā integrētiem plīvuriem.

Kā atklāj pats dizainers, viņa mīļākā 2017.gada kolekcijas kleita ir “Niara” - krepa un smalka tilla auduma kleita, kuras priekšpuse pauž atturīgu eleganci, savukārt mugurpuse liek aizrauties elpai! Kleitas mugurpuse no augšas līdz apakšai ir rotāta ar izšuvumiem un dārgakmeņiem un ļauj skaidri nojaust tērpa nēsātājas auguma līnijas, jo ir teju vai caurredzama.

Runājot par 2017.gadā dominējošām tendencēm līgavu kleitu modē, Ervē Moro ir pārliecināts, ka aktuāli būs transformējami tērpi  jeb kāzu kleitas ar noņemamiem plīvuriem, apmetņiem vai velcēm, kuras kāzu dienā viegli un ātri ir iespējams pielāgot dažādām situācijām.