FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Parīzes augstās modes nedēļa: Chanel tērpi retro noskaņās

Autors:Precos.lv
No 22.-26.janvārim Parīzē norisinājās Augstās modes nedēļa, kuras ietvaros tika demonstrētā Chanel 2017.gada pavasara/vasaras kolekcija, kas ieturēta 30.gadu un Art Deko stilā. Kolekcijā ietvertie tērpi izstaro retro eleganci, aptverot gan kostīmus, gan žilbinošas un sajūsmu raisošas vakarkleitas.

Modes skates norises vietas dekorācijās kā galvenais akcents tika izmantots spoguļi kā atsauce uz spoguļotajām kāpnēm Coco Chanel salonā, kā arī milzīgas vāzes ar majestātiskiem kallu ziediem. 

Tērpu siluetiem dizainers Karls Lāgerfelds iedvesmu radis šveiciešu skulptora un gleznotāja Alberto Džiakometi (Alberto Giacometti) darbos, un jo īpaši viņa 1927.gadā radītajā skulptūrā Karotes sieviete (La Femme cuillère), kurā jaušama gan Āfrikas cilšu mākslas, gan abstrakcijas ietekme. 

Kolekcijas vakartērpi, kas rotāti ar spīdumiem un strausa spalvām, bija kā skaista atkāpe uz pagājušā gadsimta laiku starp diviem pasaules kariem. Savukārt, modes skates kulminācija tika sasniegta brīdī, kad rozā zefīra krāsas kāzu kleitā (viena no jaunākajām tendencēm kāzu kleitu modē!), kas viscaur darināta no volāniem, uz mēles parādījās jaunā dizainera Karla Lāgerfelda mūza - Vanesas Paradī un Džonija Depa meita Lilī Roza Depa (Lily-Rose Depp). 

Lasi arī: Parīzes augstās modes nedēļa: Christian Dior skaistākie tērpi

Raksta avots: Vogue.fr